Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 28, 2017, 11:03:44 »
Chip Jockey feat. Krisuroku.

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 30, 2017, 16:20:44 »
Panowie. Informuję, że nie ma możliwości by relacja nie została zrobiona.  Pierwsze kroki zostały już poczynione, gdyż zacząłem już przy niej dłubać. Fakt, że progress nie wygląda tak jak to było rok temu ale spokojna głowa ;) Relacja będzie bankowo :)
Nie w tym roku! XD

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 05, 2018, 08:33:05 »
Krisu, trzymam kciuki za relację!

Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #48 dnia: Lutego 15, 2018, 22:38:16 »
A takie pytanko - nie wiem, może offtop, jeśli tak to sorry.

Coś słyszałem, że jakoś w okolicach tego wydarzenia wyjść ma jakieś specjalne pismo i tam rożne fajne rzeczy w środku. Będzie to można zamówić gdzieś? :P

*

Roben

Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #49 dnia: Lutego 16, 2018, 05:25:58 »
Nie offtop ale bardzo dobre pytanie dałeś dla nas.

Prawdopodobnie redakcja szykuje coś spaniałego na 10'tą rocznice FamiCON.
Pewnie wiesz, ale na 10 rocznicę forum istnienia EMUNES(co na 2015 przypadł rozłam ekipy na forum poprzez porządki ówczesnego tam Admina)powstał magazyn PegaGRUZ, magazyn opisujący 10 lat istnienia forum, recenzje oraz wywiady.

W zamyśle miał to być dekadnik, miało być też poszerzenie naszej działalności. Co bedzie to będzie.
« Ostatnia zmiana: Lutego 16, 2018, 20:19:03 wysłana przez MWK »

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #50 dnia: Lutego 16, 2018, 07:50:20 »
Dokładnie, szykujemy coś takiego o czym pisze Roben, ale przed nami wciąż daleka i wyboista droga. Twój tekst cały czas czeka cierpliwie na naszym dysku, Piterus, ale czas pokaże, czy uda się to wszystko ogarnąć do lipca i czy da się ogarnąć w ogóle. Szanse z dnia na dzień coraz mniejsze.
Jeżeli się uda - na pewno zostaniesz poinformowany. ;)

*

Offline Liseq

  • **
  • 230
  • Amarena
    • Nowy kanał
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 25, 2018, 21:33:30 »
Ahooj! Ktoś mnie jeszcze pamięta? :b
Mam nadzieję że dobry dział ;v

Jak wspominałem rok czy dwa temu (anyways na pewno wspominałem) na 95% pojawię się w tym roku na zlocie. Muszę tylko zdać prawko. A więc jeśli się uda za czwartym podejściem trzasnę hajs i zapłacę, ew rozmawiałem z mamą i jak coś, to mnie przywiezie xD, chyba że ktoś jedzie z okolic Sandomierza. Gdy już się wpiszę będzie najprawdopodobniej to pełne 5 dni. Także stay tuned :3
Czasami doceniamy niektóre rzeczy dopiero gdy staną się wspomnieniami.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 26, 2018, 08:22:28 »
Czołem Gajwer! Czyli doczekałeś pełnoletności z pomysłem przyjazdu, ekstra, wpadaj do Lasek! Komu jak komu, ale Tobie po tylu latach obecności na forum nie trzeba tłumaczyć jak się na to przygotować :D pamiętaj, że zawsze możesz przyjechać pociągiem, widzę na PKP połączenie z niecałym 4h jazdy. A sam dojazd z dworca jest już dosyć prosty :)

*

Offline Liseq

  • **
  • 230
  • Amarena
    • Nowy kanał
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 26, 2018, 20:21:29 »
Dzięki za pozytywny feedback :)
Aczkolwiek powiedzcie prosze co ja jako w zasadzie (chyba) najmłodszy członek mogę przywieźć, czy też przygotować. Bo mimo, iż będę pierwszy raz chce jednak się czymś zająć, czy choć coś ogarnąć.
Czasami doceniamy niektóre rzeczy dopiero gdy staną się wspomnieniami.

*

Roben

Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 26, 2018, 20:56:15 »
Wódke

Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 29, 2018, 21:57:58 »
Gajwer, zapytaj się ludzi z Rzeszowa. Jak patrzę oni mogą pojechać przez Sandomierz do Warszawy
Podać pomocną dłoń zawsze można

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 30, 2018, 23:29:52 »
ludzie się mnie pytali czy będę na zlocie. będę, o ile meteor nie spadnie na WIldę.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #57 dnia: Marca 31, 2018, 02:18:58 »
Gajwer, w pocie czoła przez te 10 edycji wszyscy pracowali abyśmy mogli na zlocie dać się ponieść fantazji, twórczemu absurdowi. Wiem że dopóki tego nie doświadczyłeś to może brzmieć to nieczytelnie, zatem zobrazuję - wyobraź sobie paczke zgranych kumpli którzy przez tydzień mogą swobodnie spędzać czas razem bez większych ograniczeń poza szacunkiem do otoczenia i siebie samych. Jeśli masz w sobie tę empatię - pomyśl, że będziesz w miejscu w którym mają ją dla siebie także pozostali, odmierzający każdego roku dni do magicznego tygodnia w którym mogą wszystko.

Ja od dłuższej chwili myślę o composie który chciałbym zorganizować. Były gry w golfy kartridżami, było układanie puzzli przy delirium, rzut pegasusem w kaczki, czy rzuty balonami w gracza przed telewizorem grającego w Ballon Fight. Nie wiem czy warto iść z pomysłami dalej, może lepiej właśnie bliżej nas wszystkich, integrując unikalne dla każdej ze zlotowej paczki cechy? Może warto postawić na prostotę? Sam nie wiem!

Ale jedno jest pewne. Zapowiadam klasyczne zlotowe śniadanie, przy którym mam nadzieję liczyć na pomoc Żurka, kwiatka, Vinyla, dafa i MWK. Strasznie lubię nasze wspólne posiłki na zlocie! I ten moment, gdy w końcu wszyscy jesteśmy w jednym miejscu i przeżywamy tak krótką, a kluczową dla całego roku chwilę. Bo to właśnie Gajwer o przyjaźń w tych zlotach najbardziej się rozchodzi!

Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #58 dnia: Kwietnia 02, 2018, 00:07:53 »
@Gajwer Na pewno też spotkasz ludzi, którzy nie mają tu konta, albo mają, ale się nie odzywają, a na zlocie każdy ich zna. Tak właściwie to zlot bardziej mi sie kojarzy ze spotkaniami jednej gromady. Forum to kanał komunikacyjny na którym jakaś część osób pisze w ciągu roku, ale to nie ono jest rdzeniem ContraBandy. Jak widać zlot przeżył nawet zmianę forum.

*

Offline Liseq

  • **
  • 230
  • Amarena
    • Nowy kanał
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #59 dnia: Kwietnia 05, 2018, 22:43:15 »
A ja tak ukradkiem wspomnę, iż niedawno zacząłem pracę nad moim nigdzie nie wspominanym projektem pod kryptonimem Super Żulio Bros. A kto mnie zna ten wie jak się potrafię rzucać na głęboką wodę a potem i tak wypłynąć z czymś fajnym. Anyways zacząłem już powoli pracę nad muzyką, postać wstępnie stworzona. Jeśli uda mi się ukończyć pierwszy etap do fCON'u ogarnę jakąś małą prezentację gierki a za rok myślę iż pojawię się już z gotowym kartridżem także stay tuned. A gdy się pojawią jakieś ciekawsze efekty niż rozbebrany rom i konwersja muzyki oraz szczątkowe sprite będę reportował w osobnym wątku o samej grze.
(PS. Mam wrażenie, iż odkąd dojrzałem tak całkiem zrobiłem się cholernie kreatywny i zawzięty, aw końcu mi coś wychodzi poza żebraniem o moda xD)
Czasami doceniamy niektóre rzeczy dopiero gdy staną się wspomnieniami.