Atrakcje muzyczne by Gargi
*

Offline Gargi

  • **
  • 139
Atrakcje muzyczne by Gargi
« dnia: Maja 27, 2023, 11:14:07 »
Famikończycy! Jesteście tam?;-)

tegoroczne atrakcje muzyczne są zagadką nawet w pewnym stopniu dla mnie natomiast zainspirowany obejrzeniem seta z Hard Pegasus Pumping zastanawiam się by jeszcze kilku ekskluzywnym kawałków nie zrobić na zlot nr 15. Powiedzcie w ogóle czy ta atrakcja w tamtym roku Wam się podobała i jeśli chcieli byście parę nowych kawałków to wrzucajcie linki do YT z soudtrackami, zerknę co da się z tego zrobić. Ponadto chciałbym trochę wrócić do dawnego klimatu Zlotu, czyli kawałki Siudyma, kawałki Robena, Italo Disco, kultowe kawałki, które kojarzą się ze zlotami, relacjami itp. Sam mam pewną kolekcję ale na pewno jesteście w stanie mnie mocno zaskoczyć swoimi perełkami.

także podsumowując 2 prośby:

1. o linki do soundtracków NES i ogólnie 8 bit, które chcielibyście zmiksować z rurką PVC :-),
2. o utwory w klimacie zlotu.

i tu prośba dodatkowa, nie chodzi o ilość tylko o jakość, wybierzcie kilka piosenek ale świetnych. Niestety nie mogę zagwarantować, że każda zostanie wykorzystana ale jak wyślecie to jest większa na to szansa :). Pozdro i miłych przygotowań do corocznego święta.

PS. A jak macie jakieś fajne pliki MOD (coś jak w CD-Action), a najlepiej mody skonwertowane na MP3 to też przytulę :-), zawsze mogą się przydać gdzieś do puszczenia w tle.

*

Offline PsxManiac

  • *
  • 46
  • Smażone Parówki lepsze niż z mikrofalówki
    • Twitch
Odp: Atrakcje muzyczne by Gargi
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 27, 2023, 23:55:06 »
No to jak tak, to wrzucam od siebie playlistę z YT może coś wybierzesz ciekawego:
https://youtube.com/playlist?list=PL4kB9lpLM3z0vMwjYUujdhXTNdlV1mmYg
No a co mogę jeszcze dodać no fajnie by było jak by Prodigy było haha

Na tej Playliście masz zwykłe piosenki jak i te nesowe jakby co :)

« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2023, 02:50:00 wysłana przez PsxManiac »

*

Offline OsA

  • ***
  • 592
    • #58OsA
Odp: Atrakcje muzyczne by Gargi
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 02, 2023, 13:21:10 »
Odpowiadając na Twoje pytanie Gargi - to zawsze mi się podoba Twoje granie, nawet jeżeli biorę w nim udział zdalnie, tj. gdzieś z werandy, itp. Po prostu lubię zajawionych ludzi, a widzę z jaką pasją podchodzisz do tego grania. Więc obyś grał do końca Famiconów i jeden dzień dłużej.


A jeśli chodzi o kawałki, które chętnie bym usłyszał. To tak na pałę może coś podam. Może coś dobierzesz, a może nie.


8bit - to co niedawno ogrywałem i chętnie bym usłyszał.
Monster in my pocket - https://youtu.be/4bpbcm3wNMY
Big Nose The Caveman - https://youtu.be/kdfzd1S3GWI


Normalna - w sumie jedna propozycja, która mogła by fajnie wejść przy piwku i płonącym krześle:
Technohead - I Wanna Be A Hippy (Flamman & Abraxas Radio Mix)
https://youtu.be/nmYi5u9BhtI

Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline Jockey

  • *
  • 93
  • GLK-2004 Zapierdalacz
    • Milos & Chip Jockey
Odp: Atrakcje muzyczne by Gargi
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 08, 2023, 13:06:24 »
Okej , udało mi się w międzyczasie skleić taką małą playlistę - trochę tracków NESowych pasujących stylem na secik.
Podaję go prosto z SoundClouda (bo lepsza jakość niż na YT):

https://soundcloud.com/chipjockey/sets/gargi-set-8bitow-i-cziptunow/s-5lpGITQwuPE?si=b827062164e74bf7b66fffedfc510e3c

Niektóre powinny mieć możliwość pobrania bezpośrednio ze strony, z niektórymi można się posiłkować różnymi online downloaderami - ale powinno dać radę.

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1415
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Atrakcje muzyczne by Gargi
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 12, 2023, 20:17:02 »
Skisłem z Marysi Mżawki i Tedego 8)



>> https://soundcloud.com/zlew-alt/journee-de-tede

*

Offline Mcin

  • ***
  • 819
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: Atrakcje muzyczne by Gargi
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 12, 2023, 23:50:08 »
Dobry chiptune, tylko po co ten chłop am gada!!!

*

Offline Gargi

  • **
  • 139
Odp: Atrakcje muzyczne by Gargi
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 30, 2023, 06:43:21 »
Hej. Dzięki za dotychczasowe materiały. Zbieram pozdrowienia, które będą czytane podczas grania muzyki. Zapraszam do nadsyłania pozdrowień.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 30, 2023, 06:47:02 wysłana przez Gargi »

*

Offline OsA

  • ***
  • 592
    • #58OsA
Odp: Atrakcje muzyczne by Gargi
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 30, 2023, 08:05:39 »
Rozumiem, że pozdrowienia będą czytane na żywo przez mikrofon?
Może w takim wypadku postawić bardziej na spontan, czyli nie wiem pozdrowienia na miejscu,  nawet przygotować jakieś karteczki i długopisy i kto chce niech wpisze co tam chce i wrzuci ci do jakiegoś koszyka czy coś i byś co jakiś czas wyczytywał.


Taki skromny pomysł.
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1415
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Atrakcje muzyczne by Gargi
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 30, 2023, 22:51:59 »
Popieram karteczki, tym bardziej, że długopisy będą bo przywiozę... tylko karteczek nie będzie (cza bedzie dżeć obrusy i po tym pisać)  8)


edit:: Gargi, niejako uzupełnienie do postu CJ-a, przesyłam Ci w załączniku do niniejszego posta dwa kawałki, tempo zacne, więc wydaje mi się, że dasz radę to tam gdzieś skutecznie wmiksować między muzykę dla młodzieży a rurkę PVC, HAHA! Oczywiście wszystko w konwencji 8bit (wszak jeden numer to Pegasus, a drugi Spectrum). Pozdro Chłop.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 30, 2023, 23:18:20 wysłana przez MWK »

*

Offline Gargi

  • **
  • 139
Odp: Atrakcje muzyczne by Gargi
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 02, 2023, 22:22:00 »
Zajebisty pomysł, tak zrobimy :-), a jakby ktoś chciał jednak na forum to dawajcie.

Rozumiem, że pozdrowienia będą czytane na żywo przez mikrofon?
Może w takim wypadku postawić bardziej na spontan, czyli nie wiem pozdrowienia na miejscu,  nawet przygotować jakieś karteczki i długopisy i kto chce niech wpisze co tam chce i wrzuci ci do jakiegoś koszyka czy coś i byś co jakiś czas wyczytywał.


Taki skromny pomysł.

*

Offline Gargi

  • **
  • 139
Odp: Atrakcje muzyczne by Gargi
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 02, 2023, 22:23:25 »
Eleganckowsko, dzięki, właśnie to zgrywam.

Popieram karteczki, tym bardziej, że długopisy będą bo przywiozę... tylko karteczek nie będzie (cza bedzie dżeć obrusy i po tym pisać)  8)


edit:: Gargi, niejako uzupełnienie do postu CJ-a, przesyłam Ci w załączniku do niniejszego posta dwa kawałki, tempo zacne, więc wydaje mi się, że dasz radę to tam gdzieś skutecznie wmiksować między muzykę dla młodzieży a rurkę PVC, HAHA! Oczywiście wszystko w konwencji 8bit (wszak jeden numer to Pegasus, a drugi Spectrum). Pozdro Chłop.

*

Offline Gargi

  • **
  • 139
Odp: Atrakcje muzyczne by Gargi
« Odpowiedź #11 dnia: Września 15, 2023, 10:48:09 »

Famikończycy! Serdecznie dziękuję za niesamowitą wspólną zabawę i do zobaczenia za rok :-). Poniżej fragment tego co działo się tej nocy w Cieksynie!!!


*

Offline ALLbert

  • *
  • 27
  • w trakcie experymentów
Odp: Atrakcje muzyczne by Gargi
« Odpowiedź #12 dnia: Września 15, 2023, 19:48:45 »
A w tym czasie grałem w Doctor Mario. A impreza była full wypas.
Gram w stare i nowe gry. Porozumienie ponad podziałami między PC-towcami a konsolowcami. Robię, co mogę, żeby odpalać stare gry na nowszym sprzęcie. Motoryzacyjny szaleniec.

ALL55555

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Atrakcje muzyczne by Gargi
« Odpowiedź #13 dnia: Września 15, 2023, 23:25:05 »
Jeżeli ta atrakcja miała miejsce z soboty na niedzielę, to wtedy już smacznie spałem podczas gdy bass, nawalał w najlepsze. XD
Nie w tym roku! XD

*

Offline Preki

  • **
  • 433
Odp: Atrakcje muzyczne by Gargi
« Odpowiedź #14 dnia: Września 22, 2023, 20:55:35 »
To chyba na tej atrakcji zabrakło Pana Prezydenta :-\