Grand DecADe - wątek organizacyjny
*

Offline Preki

  • **
  • 431
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 15, 2018, 23:21:28 »
Ja na FConie 9 spałem na prowizorycznym łóżku poskładanym z 6 czy tam 8 krzeseł, karimaty i własnego plecaka jako poduchy. Dało radę, tym bardziej że ze sceny dobiegała bardzo głośna muzyka :P

Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 16, 2018, 01:01:51 »
Nocujac na 1 czy 2 noce robie tak zawsze. Ale calego zlotu bym nie wyrobil raczej.
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2018, 22:48:18 wysłana przez MWK »

Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 16, 2018, 07:26:58 »
Panowie, toć jo będę się mógł kimnąć u kogoś w aucie czy na jakiejś macie czy materacu? Bo w maluchu to tak troszke spać chujowo, tak samo w sumie jak wziąć materac xD
Wystarczy mi maly koncik czy tylna kanapa w aucie whatever

No tak.. Bo Ty Fami jeszcze Reseta nie poznałeś haha. Weź po prostu sobie okrycia od siedzeń z tyłu malucha i legowisko masz już zrobione :P :D
Podać pomocną dłoń zawsze można

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #48 dnia: Maja 16, 2018, 07:50:58 »
Weźcie pod uwagę, że z tych krzeseł w Nowej Wsi dało się jeszcze jako tako zrobić legowisko, ale w Laskach będzie to już niewykonalne. Tam krzesła mają metalowe oparcia, na wyższej wysokości niż siedzisko. Spakujcie po prostu 1-osobowy materac i po problemie.

Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #49 dnia: Maja 16, 2018, 09:07:42 »
Dla niewtajemniczonych cenna informacja - kto chce zabiera swój namiot i plantuje przed remizą. Dzięki temu rozwiązaniu uzyskuje się możliwość snu zgodnego z jego definicją. Polecam

*

Roben

Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #50 dnia: Maja 16, 2018, 09:13:44 »
W tym roku planuje spać w remizie, bo znając pogodynkę kurwe zrogowaciałą co szpagaciła na flakon po harnasiu zapowie nam chujowo-deszczową pogodę w nocy i choroba gwarantowana.

*

Offline Mejs

  • *
  • 249
  • # Joint ROM System #
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #51 dnia: Maja 16, 2018, 12:37:33 »
Zależy kto ma jaki namiot i jak rozstawiony. Od razu przychodzi do głowy tipi dziadzia...
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2018, 22:49:11 wysłana przez MWK »

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #52 dnia: Maja 16, 2018, 13:03:02 »
To był człowiek przykryty materiałem namiotowym.

*

MaarioS

Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #53 dnia: Maja 16, 2018, 13:42:20 »
Ja na FConie 9 spałem na prowizorycznym łóżku poskładanym z 6 czy tam 8 krzeseł, karimaty i własnego plecaka jako poduchy. Dało radę, tym bardziej że ze sceny dobiegała bardzo głośna muzyka :P

Nigdy w życiu tego nie rób w laskach, spanie na tych krzesłach jest gorsze od tortur prehistorycznych i jak raz spróbowałem tak zrobić to myślałem, że pojadę do szpitala bo mnie chyba coś połamało. Spanie na gołej i równej podłodze jest przy tym luxusem w hotelu 6 gwiazdek

Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #54 dnia: Maja 17, 2018, 11:46:19 »
Nigdy w życiu tego nie rób w laskach, spanie na tych krzesłach jest gorsze od tortur prehistorycznych...
Cytuj
Tam krzesła mają metalowe oparcia, na wyższej wysokości niż siedzisko

Na boku to nie przeszkadza aż tak bardzo. Komfort mocne 2/10, ale tą jedną czy dwie noce daje radę, a nie nosisz materaca w plecaku, nie kopulujesz się z pompowaniem i spuszczaniem powietrza.

*

Offline Preki

  • **
  • 431
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #55 dnia: Maja 17, 2018, 15:06:46 »
Na ten zlot będe lepiej przygotowany, rok temu przyjechałem na próbę i to w dodatku prosto z pracy, więc nie miałem ekwipunków tego typu. Zdaje się miałem ze sobą tylko karimatę, aparat i... i tyle. Materaca na pewno nie będę tachał.

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #56 dnia: Maja 17, 2018, 15:14:02 »
Chłopy, przecież można nawet kupić 1-osobowy materac w izabelińskim Tesco za 25 zł, tak jak ja zrobiłem dwa lata temu, gdy ktoś mój przypalił petem. Później możecie go nawet wyjebać, jak nie chcecie go brać do domu. A tu widzę wielkie planowanie legowiska - wskazówki, porady, za i przeciw, cała analiza SWOT.

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #57 dnia: Maja 17, 2018, 15:24:51 »
Dokładnie. Ja tam jak co roku śpiworek i walne sie gdzieś na podłodze i tyle, albo jak ktoś mnie poczęstuje miejscem w namiocie, to też chętnie korzystałem. Walić spanie. Trzeba grać i tyle. :D

*

Offline Liseq

  • **
  • 230
  • Amarena
    • Nowy kanał
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #58 dnia: Maja 21, 2018, 21:35:18 »
Mam do Was prośbę taką małą, jeśli ktoś ma przelotkę z IDE laptopowego na cokolwiek, zwykłe IDE, SATA, a najlepiej na USB. Mam starego ESCOM'a ale nie ma on stacji dyskietek, a chciałbym wgrać tam DOS'a, NC i gry. Jakby ktoś mógłby mi pomóc będę mega wdzięczny. Chyba że znacie inne sposoby. Wezme go na zlot w każdym razie


!!ACHTUNG!!


Miałem mały wypadek samochodem no i tak trochę urwałem rejestrację, zderzak pękł, uchwyty na zderzak ugięte, wahacz uszkodzony, tłumik urwany (był zardzewiały, sam się rozsypał), zarysowana maska. Nie mam hajsu na naprawę, więc nie mam jak dojechać na zlot, nie chcę zbytnio zostawiać mamy bez auta na tydzień i stąd takie pytanie. Szukam kogoś tak do 100-150 km ode mnie kto mógłby mnie wziąć ze sobą. Dostarczę się :)

Zostawiam FB którego obecnie używam. Można dodać czy też pisać jeśli ktoś zdecyduje się mi pomóc z transportem.
https://www.facebook.com/janusz.marek112
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2018, 19:41:14 wysłana przez Gajwer »
Czasami doceniamy niektóre rzeczy dopiero gdy staną się wspomnieniami.

*

Offline YERZMYEY

  • **
  • 291
  • 8-BIT MUSIC: http://yerzmyey.i-demo.pl/
    • Yerzmyey - 8-BIT MUSIC
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #59 dnia: Maja 23, 2018, 22:13:39 »
No nic, staram się coś na to przygotować. Jest ze 45 minut materiału chiptune z Famicoma AV oraz Spectrum.
Jeśli wszystko zadziała, to może być OK.

8-BIT & 16-bit MUSIC:
http://yerzmyey.i-demo.pl/