FamiCON 9 - wątek główny
*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: FamiCON 9 - wątek główny
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 28, 2017, 19:15:53 »
Tak patrzę na tą lokalizację nowej sali i... w końcu będzie można zamówić normalne żarcie do remizy ;)

Nie wszyscy mają zmysł kulinarny... a w Laskach było ciężko cokolwiek zamówić. Kebabownia czasem (cytuję) "nie miała mięsa". Pizza była naprawdę miernej jakości (mrożona ristorante smakowała lepiej)...
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: FamiCON 9 - wątek główny
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 28, 2017, 19:19:58 »
OsA, to najbardziej prozaiczy powód do świętowania Nowej Wsi jaki słyszałem, ale życiowy conajmniej tak, jakby to był Twój piąty zlot. Trafiłeś w sedno!

*

Roben

Odp: FamiCON 9 - wątek główny
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 01, 2017, 20:03:46 »
Jak wygląda sprawa z nagłośnieniem w Nowej Wsi?

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: FamiCON 9 - wątek główny
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 01, 2017, 21:28:50 »
Panowie ja mam takie pytanko. Czy w tym roku jest szansa na jakiś kapuśniak??? XD Dobre te trunki były ^_^
Nie w tym roku! XD

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: FamiCON 9 - wątek główny
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 03, 2017, 17:46:40 »
Roben, miałem dwie opcję najmu nagłośnienia - 260 pln/dzień za 2x QSC K8 ze statywami i okablowaniem i 2x POL AUDIO M112/300 ze statywami, okablowaniem i wzmacniaczem za 200 pln/dzień. Profesjonalne, ale nie najtańsze. Będąc na JagNesie doszliśmy do wniosku że lepiej będzie kupić 2xSpace 86 do korzystania na zlocie - wydaję się, że uciągną imprezę, a ja od wielu lat chciałem je nabyć. Dajcie znać jak widzicie to rozwiązanie.

Krisu, wiem że są w przygotowaniu. Ja jeszcze nic nie zrobiłem, może zrobię w czerwcu.

*

Offline Preki

  • **
  • 431
Odp: FamiCON 9 - wątek główny
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 03, 2017, 20:02:15 »
Witam kolegów, pierwszy raz piszę na tym forum. W sumie to zarejestrowałem się, między innymi po to, by zadać te głupie pytanie  ;) - do kiedy możliwe są wpłaty i czy w ogóle można jeszcze się zapisywać?

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: FamiCON 9 - wątek główny
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 03, 2017, 20:15:46 »
Czołem, Preki. Nie mamy jakiegoś limitu czasowego, jeżeli chodzi o wpłaty. W zasadzie możesz zapłacić Dziatowi nawet na samym zlocie, aczkolwiek wiadomo - im szybciej się wpłaci, tym lepiej dla organizatorów zlotu i większy komfort psychiczny dla osoby muszącej wykładać kasę.
Zapraszamy Cię serdecznie.

*

Roben

Odp: FamiCON 9 - wątek główny
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 03, 2017, 22:27:03 »
Witam kolegów, pierwszy raz piszę na tym forum. W sumie to zarejestrowałem się, między innymi po to, by zadać te głupie pytanie  ;) - do kiedy możliwe są wpłaty i czy w ogóle można jeszcze się zapisywać?
Zapisy są do czasu pobytu na zlocie więc jest możliwe dokonanie wpłaty poprzez przelew dla kolegi dziata.

W skrócie, płać i wbijaj z adminem sie napić i resztą contrabandyckiej ekipy :D

*

Offline Preki

  • **
  • 431
Odp: FamiCON 9 - wątek główny
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 03, 2017, 22:50:59 »
Takie rozwiązanie właśnie mi odpowiada, gdyż póki co mam dość niepewną sytuację zawodową, w tym miesiącu zaciągam się do nowej roboty i nie wiadomo jak może być z grafikiem na następne miesiące.  Nie lubię jak coś opłacam a potem okazuje się, że nie mogę w imprezie uczestniczyć... I raczej nikt nie lubi. Jeszcze pozostaje kwestia Famicom League, bo nerdzenie o Pegazie i luźne granie to nie jedyne powody dla których chcę się wybrać.

Swoją drogą dobra lokalizacja, bo moje przyszłe miejsce pracy znajduje się akurat przy WKD Reduta Ordona, więc bezpośrednio po robocie mogę od razu podjechać do Komorowa i stamtąd spacerkiem na miejsce imprezy ;)

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: FamiCON 9 - wątek główny
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 03, 2017, 23:26:05 »
Hej Preki, również zachęcam do odwiedzenia nas w Nowej Wsi - tylko najpierw upewnij się, że zobaczyłeś chociaż ze dwie relacje zlotowe, wtedy szybko skumasz nasz rodzinny klimat. Trzymam kciuki za to abyśmy się spotkali w remizie!

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: FamiCON 9 - wątek główny
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 14, 2017, 22:18:12 »
yo Dziadek, nie wiem jak Ty... ALE JA (<< haha kurcza uwielbiam ten zwrot, to takie ultra podkreślenie swojego przerośniętego ego przy jednoczesnym przekreśleniu jakiejkolwiek opinii drugiego człowieka 8)) słyszałem, że te spejsy są hooyowe, że lepiej albo kupić jakieś nowe kolumny albo stare brendowe Altusy... ale nie cytuj mnie, bo w zasadzie się hovno znam (to po co się w ogóle odzywasz?! -krzyknęła ta bardziej cywilizowana połowa mnie 8)). A tak poza tym też nie jestem do końca przekonany czy inwestowanie w bądź-co-bądź stare głośniki (bo nawet odnowione/odrestaurowane/zregenerowane zawsze będą stare), stare wzmacniacze (często jeszcze nie posiadające wejść jack/chinch) i stare kable ma na dłuższą metę i z perspektywy grania na zlocie (tak, bo w domu to se można czymkolwiek grać) jakikolwiek wymierny sens.

Do rzeczy. Moje zdanie znasz, potraktujmy ten rok (tegoroczny zlot) jako test. Myślę, że tamte 2 estradowe głośniki co pisałeś + wzmak i kable będą dla nas wystarczające. Nie rozumiem tylko po co chcesz 4 kolumny? Na tygodniu sprawdzę jak cenowo przedstawia się opcja wypożyczenia takiego zestawu w prowincjonalnej miejscowości Rzeszów, bo jeżeli koszta będą znacznie mniejsze, to tak jak dyskutowaliśmy, nie widzę najmniejszego problemu abym pożyczył na tydzień, wrzucił do Toyoty i przywiózł na partyplace. Jedyny minus takiej operacji to, że najprawdopodobniej Nielogiczny się już nie zmieści do środka, no ale zobaczymy jeszcze jak to wyjdzie, bo z drugiej strony jeśli koszta będą podobne, to nie będzie miało sens(h)u.

Ja narazie udowodniłem sobie i przy okazji moim "wszechwiedzącym" kolegom z pracy, że proponowana i tak bardzo wychwalana przez nich opcja wyposażenia się w jeden bądź dwa takie zestawy w postaci "grającej kolumny" (czyli taki all-in-one na kółkach jak walizka podróżna, koszt około 700~~800zł/szt) jest z dupy wysrana bo jak podłączyłem pod to Pegasusa z High Hopes to na maksa grało to ciszej aniżeli te moje malutkie, komputerowe głośniczki Creative 2.1 co to mi je kiedyś kazaliście w kurwę ściszyć 8) Dlatego popierdolić takie rozwiązania. Dam znać jak tylko się czegoś wywiem.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: FamiCON 9 - wątek główny
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 14, 2017, 22:23:39 »
2 kolumienki, nie 4 MWK :)
Wywiedz się proszę. A ja sprawdzę inne najmy głośników i odwiedzę ponownie remizę dla zdjęć i ustalenia sprzątania - zrobię to w tym tygodniu. Zsynchronizujmy zegarki na przyszło niedzielę i się wymienimy informacji w wyżej wymienionych zagadnieniach, pan Marek - damy radę?

*

Offline Jesionen

  • *
  • 38
  • www.jagnes-fest.pl
    • JagNESFest
Odp: FamiCON 9 - wątek główny
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 14, 2017, 22:59:06 »
Witam chłopaki jestem nowy na waszym forum także chciałbym się przywitać  :) Jeżeli nic mi ważnego nie wypadnie postaram się Was odwiedzić na zlocie. Pozdrawiam i mam nadzieję że do zobaczenia :)
Atari Jaguar, Atari LYNX II, NES, Fei Hao GB-828

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: FamiCON 9 - wątek główny
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 15, 2017, 01:13:38 »
Dziadek, oczywiście, super, damy radę. Dzięki!

Jesion! Siemasz! Fajnie, że wpadłeś, no i zapraszamy na zlot, tak jak rozmawialiśmy, nawet na dzień dwa :-)

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: FamiCON 9 - wątek główny
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 24, 2017, 13:41:41 »
Jutro jestem o 15 w remizie. Co poza materiałem foto i wideo z całej remizy, pomierzeniem sceny i ścian i zbadaniem gniazdek checie abym zrobił na miejscu?

Piątka Jesionen! ;)