vNESLight- pytanko
Odp: vNESLight- pytanko
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 26, 2020, 14:02:53 »
Roben- czy to znaczy że może mi żaden emulator nie działać?

*

Offline Mcin

  • ***
  • 816
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: vNESLight- pytanko
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 26, 2020, 17:08:55 »
Jak masz pytania to pisz na priv.

*

Roben

Odp: vNESLight- pytanko
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 27, 2020, 07:33:08 »
W sensie Windows Phone przestał  być wspierany, podejrzewam że jeszcze siedzisz na Lumii xD

Żaden emulator nie będzie ci śmigać, a jeżeli nie masz przerobionego telefonu to nie ma sensu grzebać przy tym, tylko kupić jakiś telefon z androidem i zainstalować sobie emulator z google play.

BTW. Siemasz Maxwell :D

*

Offline sdm

  • **
  • 182
Odp: vNESLight- pytanko
« Odpowiedź #33 dnia: Września 14, 2020, 12:08:19 »
tak na marginesie :)


*

Roben

Odp: vNESLight- pytanko
« Odpowiedź #34 dnia: Września 16, 2020, 13:35:59 »
Podczas próby instalacji na moim telefonie system wyrzuca komunikat o błędzie aplikacji firmowej...

Środowisko WP i panów z krzemowej doliny tak zaprojektowało system windows phone że nie masz dostępu do zawartości multimedialnych z poziomu folderu, znacz to ze telefony z serii WP7 czy WP8 nie posiadały chociażby menadżera plików, ponieważ produkt miał być prestiżowy i opierać się na aplikacjach streamingowych, coś jak spotify itp, Pamiętam ze były dedykowane aplikacje, druga sprawa wiąże się z tym ze nie warto robić modyfikacji. Posiadałem Windows Phone 7 a dokładnie nokię lumię, i niestety ale te lumie mimo fajnego designu i kafelków tak na prawde był porażką, a modyfikacje sie nie opłacają, jak chciałem wgrać własną muzykę z poziomu telefonu (Wgrywanie muzyki odbywało sie poprzez aplikacje Zune, gdzie podłaczając urządzenie aplikacja zune wykrywała rodzaj i dopiero mogłeś wrzucać muzyke) to potem w odtwarzaczu miałem rozpierdol sortowniczy, w sensie pliki były posortowane w cały świat co przeszkadzało bardzo, jak nie masz przerobionego telefonu to nie zainstalujesz formatu .xap. Wiem bo jak nie miałem modyfikacji a chciałem przerobić ze względu na przeglądarke operę mini która była wtedy nadprzeglądarką. Po modyfikacji udało sie ale ten telefon bardziej irytował niż jak był normalny.

Wniosek prosty: Wyjeb telefon do szuflady, kup sobie chociażby telefon do 400zł z Androidem i problem z głowy. A temat uważam za zamknięty, bo nie ma sensu drożyć tematu jak instalować ruskie scamy na telefon gdzie windows phone jest porażką i kompromitacją systemu mobilnego, w skrócie WP to gówno i nie ma sie co nad tym zastanawiać.
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2020, 15:24:46 wysłana przez Roben »