[Raport finansowy] Famicon#13
*

Offline rocket

  • Asystent Moderatora
  • *****
  • 110
[Raport finansowy] Famicon#13
« dnia: Lipca 29, 2021, 18:55:47 »
Hej, z góry przepraszam że tak długo mi zajęło przygotowanie raportu, ale sprawy codzienne i pewne niecodzienne mocno mi zajmowały głowę.

Na samym początku, chciałbym wam podziękować za obdarzenie mnie zaufaniem wobec pełnionej przeze mnie funkcji. Bardzo sprawnie udało się wszystko zebrać, pokupywać  potrzebne rzeczy, oraz rozliczyć się z kontrahentami. Z samych wpłat uczestników udało się uzbierać 8128 zł. Po krótce wymienię rzeczy na które poszły pieniądze z zlotowego konta:
-2950 zł (opłata za wynajęcie sali)
-109 zł ( stary czajnik elektryczny został brutalnie zmiażdzony, toteż kupiłem nowy czajnik elektryczny)
-88,98 zł ( zakupy na grilla w przedostatni dzień zlotu)
- 131,98 zł (bomboniera dla pana Jerzego Pomierzego z Nowej Wsi, celem rozmowy na temat zlotu w przyszłym roku w starej miejscówce)
 - 250 zł ( zwrot kosztów za paliwo dla naszego kierowcy co przewoził nagłośnienie i inne ważne rzeczy na zlot i z powrotem)
- 10 zł ( węgiel na grill)
- 60 zł (biała farba i wałek, które użyliśmy do pomalowania ściany na rzutnik)
 -  77,51 zł(środki gospodarcze które były dokupywane na bieżąco)
- 30 zł ( całkowita prowizja za wypłatę środków z bankomatu obcego banku, 5 transakcji)
-300 zł ( opłata za wykonanie dla nas baneru, pełniącego rolę bramy wjazdowej)
-530 zł ( koszt zakupu przedłużaczy zlotowych + 3 złodziejek)
-293,53 zł ( zwrot kosztów dla Pieseua za zakup chemii gospodarczej + plastików)
-350 zł ( koszt nagłośnienia)

Aktualizacja 14.10.2021
- 1010 zł (W Sierpniu zwróciliśmy MWK koszta gadżetów, roll-up'ów, smyczek, identów oraz innych materiałów reklamowych)
- 600 zł ( Pod koniec Sierpnia z Dziadkiem, pojechaliśmy do Nowej Wsi, celem opłacenia zaliczki na przyszły zlot)
na koncie zlotowym pozostało: 1287 PLN






« Ostatnia zmiana: Października 14, 2021, 20:54:11 wysłana przez rocket »

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: [Raport finansowy] Famicon#13
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 29, 2021, 21:46:11 »
Zostało tyle w kurwe hajsu, że chyba w końcu się uda i na F14, dziwka z roksy rozegra partyjke w Mappy w remizie w Nowej Wsi.
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2021, 21:48:18 wysłana przez OsA »
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: [Raport finansowy] Famicon#13
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 30, 2021, 11:19:26 »
Bardzo dobrze i profesjonalnie to wyszło. Dziękuję Rocket, dobra i czasochłonna robota.

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: [Raport finansowy] Famicon#13
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 30, 2021, 13:33:04 »
Mega. Teraz wiemy na czym stoimy. Piąteczka Rocket! :P
Nie w tym roku! XD

*

Offline Mcin

  • ***
  • 813
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: [Raport finansowy] Famicon#13
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 03, 2021, 21:00:54 »

O ile pamiętam parę osób (nie, nie ja) robiło gadżety czy inne konkursowe duperele za własne. Można się z tymi osobami rozmówić tu czy na PW o zwrot kosztów za te pierdoły, skoro zapas jest. Znaczy, tak mi się wydaje.
Na przyszły rok proponuję więcej srajtaśmy :> pomyślałem też o zlotowym żelu pod prysznic/szamponie, coby było mniej tachania rzeczy z domu każdemu, tudzież środków trwałych, jak listwy, lampy, garnki, dymiarki (więcej dymu) i w ogóle.


A w ogóle to Rocket na ministra finansów!

*

Offline Martin

  • **
  • 120
  • Oldschool come back!
    • Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Odp: [Raport finansowy] Famicon#13
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 04, 2021, 10:20:04 »
Z tymi środkami trwałymi jest jeden problem - ktoś to musi potem przez rok przechować. Gdybyśmy mieli swoją ContraBudę, gdzie mogłoby to stać przez rok to jasne. :)
Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:

Odp: [Raport finansowy] Famicon#13
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 04, 2021, 17:44:37 »
Myślę że część z tych pieniądzorów ,można by przekazać dla MWK, za gadżety które zrobił dla nas z właśnej kieszeni. Fajnie by było też zebrać na przyszły rok , bo jak się przywozi takie pamiątki to wszystko fajnie jest wtedy :D

*

Offline rocket

  • Asystent Moderatora
  • *****
  • 110
Odp: [Raport finansowy] Famicon#13
« Odpowiedź #7 dnia: Października 14, 2021, 20:47:29 »
Dałem Update raportu finansowego za F#13 + zaliczka na F#14 w pierwszym poście.

*

Offline Arek

  • **
  • 126
Odp: [Raport finansowy] Famicon#13
« Odpowiedź #8 dnia: Października 21, 2021, 14:14:37 »
Ja bym poprosił, żeby moja wpłata za Famicon 13 stała się wpłatą za Famicon 14  :) Będę pierwszy!