#czysty_famicon
*

Offline daf

  • *****
  • 1743
#czysty_famicon
« dnia: Maja 03, 2020, 13:56:03 »
Cześć, na przyszłym zlocie kontynuujemy akcję #czysty_famicon. Co to oznacza? Nic ponad to, że na partyplace musimy się zachowywać jak cywilizowani ludzie.

- Zjadłeś obiad? Smacznego, ale umyj po sobie garnek, patelnię, talerz i sztućce. To raptem 3 minuty, ja też nie lubię tego robić, ale następna osoba będzie miała łatwiej.
- Twoja kupa zatkała odpływ? To niezłe gówno, ale weź podejmij jakieś środki - pamiętaj że w New Village odpływ nie jest najlepszy, a dalsze defekacje tylko ten problem nawarstwią.
- Nasrałeś na płytki w kiblu? Winszuję - nawet sobie nie wyobrażam jak mogło do tego dojść, ale mam prośbę - posprzątaj ten stolec, masz Ty w ogóle godność człowieka?!
- Wypiłeś piwo? Ja też, i to niejedno, ale butelkę czy puszkę należy przecież wyrzucić do śmietnika. A jak zobaczysz, że ktoś się do tego nie zastosował, weź też tego kogoś wyręcz i zabierz ze sobą napotkane puste butelki po drodze.
- Ze śmietnika się już przesypuje? Nie dokładaj więcej śmieci - i tak wypadną na podłogę, nie oszukasz przeznaczenia. Wynieś ten wór i załóż nowy - kolejne 2 minuty wyjęte z życia, ale organizatorom naprawdę zrobi się miło.
- Koniecznie zabierz ze sobą ilość skarpet adekwatną do ilości dni na FamiCON. Nie noś tych samych sztrypów przez parę dni - zmień bo jebie, zmień bo jebie!
- Jak jarasz faję za fają, to weź zmieć ten popiół z tego blatu, bo nie da się nawet dobrze oprzeć o niego na tej altanie. Od czasu do czasu warto też po prostu wziąć szmatę czy ręczniki papierowe i przetrzeć ten stół - to miejsce jedzenia i picia.

W zeszłym roku naprawdę wyglądało to dużo lepiej, niż na poprzednich spotkaniach, ale przed nami jeszcze wiele do zrobienia. Liczę na naszą współpracę także na FamiCON 12. Pamiętajcie - w czystej remizie przyjemniej się gra, a na czystej altanie lepiej smakuje wódka. Bądź jak Belmont, użyj mietły.


*

Offline Zelas12

  • **
  • 201
  • Zatracony w RETRO.........
Odp: #czysty_famicon
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 03, 2020, 14:42:41 »
Ja jestem jak najbardziej za! Będę jak Simon Belmont :)

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: #czysty_famicon
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 03, 2020, 17:44:57 »
HAHAHA ale skisłem z tego tekstu, DAF, jesteś najlepszym Redaktorem jakiego znam 8)

Ja też w to wchodzę i też będę jak Simon Belmont, mało tego, będę jak Simon Belmont z powerupem!!


btw. mam ochotę wcielić ten tekst do Poradnika Młodego Skauta, mogę?

*

Offline Mcin

  • ***
  • 815
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: #czysty_famicon
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 03, 2020, 19:15:27 »
To Belmont. Mietek Belmont.

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: #czysty_famicon
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 04, 2020, 11:50:55 »
Cytuj
A jak zobaczysz, że ktoś się do tego nie zastosował, weź też tego kogoś wyręcz i zabierz ze sobą napotkane puste butelki po drodze.

Ja proponuje od razu aby upominać świnie,  a nie tylko po nich sprzątać.
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline Arek

  • **
  • 126
Odp: #czysty_famicon
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 08, 2020, 12:03:48 »
To nie Belmont, to MWK wymiatajacy buty z octowni! dafciu ma wrodzony talent komediowy, kisłem niemożebnie jak czytałem ten ważny post

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: #czysty_famicon
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 11, 2020, 19:17:32 »
Winszuję i wspieram całym jestestwem, bo od tego łażenia i zwracania uwagi, i za każdym razem darowania sobie bo szybciej samemu ogarnąć, to etat woźnej mi nie straszny

Cytuj
Twoja kupa zatkała odpływ? To niezłe gówno

to skisnął z afro chłopek XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: #czysty_famicon
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 08, 2020, 15:13:58 »
Pakujcie te skarpety, badeje, koszulki oraz żele pod prysznic. Macie mi być grzeczni i nie robić syfu w tej remizie. Pamiętajcie - #czysty_famicon, a kto nie respektuje czystości, nie ma u nas poszanowania ni godności człowieka. Zresztą będziemy obserwować, notować i donosić.