Hakowanie Contry
*

Offline Mejs

  • *
  • 250
  • # Joint ROM System #
Odp: Hakowanie Contry
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 08, 2024, 23:31:37 »
Jestem pod niesamowitym wrażeniem Mcin, że udało Ci się to przejść legalnie, bez save state'ów.


Niestety straciłem zapał na chwile obecną, różne okoliczności spowodowały przerwę w projekcie i ciężko mi było wrócić. Tak jak zwykle u mnie ze wszystkim, najpierw na kurwę non stop, a później zero. Jednakże, dużo się nauczyłem, napisałem dużo skryptów w kodzie maszynowym, miałem dużo pomysłów i wiedziałem (teraz już tak średnio) jak je zaimplementować a z dasha byłem strasznie dumny. Generalnie, mam zeszyt pełen notatek i skryptów, ostateczny projekt miał się nazywać Summer Carnival Contra i jak nazwa wskazuje, miał być hardcorową, turniejową wersją Contry. Jestem pewien, że kiedyś do tego wrócę, te informacje gdzieś tam w głowie zostają i dużo łatwiej było mi to ogarnąć, po setkach nieudolnych prób mieszania w hex edytorze za czasów Emu-Nes, kiedy to Siudym sugerował hakowanie, zagiętym drutem...


P.S. @Mcin Skę tak dokręciłem, że ona chodzi na krawędzi krasza, jeśli dwie osoby by zaczeły strzelać, na bank by wyjebało.