[SNES] The Fireman
*

Offline daf

  • *****
  • 1743
[SNES] The Fireman
« dnia: Lutego 02, 2017, 22:14:49 »
Ta gra jest naprawdę świetna! Odkryłem ją dzisiaj przypadkiem robiąc sobie "random rom" na Super Everdrive.

Wcielamy się w strażaka, a do dyspozycji mamy całą profesjonalną drużynę. Razem na nami rusza kompan, a na słuchawkach mamy sporo osób, które pomagają nam odnaleźć się w sytuacji i służą poradą.
Wszystko dzieje się w budynku Metrotech Chemical Company, gdzie odbywa się firmowe przyjęcie wigilijne. ;) Zapewne ktoś rzucił peta na wykładzinę i cały budynek stanął w ogniu. No to ruszamy na ratunek.

Wykorzystano tutaj sporo fajnych rozwiązań (chociażby ten co-op z drugim strażakiem), mamy naprawdę szeroką paletę ruchów oraz czynności, a całość jest całkiem realistyczna. Gra wciąga, a to chyba najważniejsze. Polecam.


*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: [SNES] The Fireman
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 10, 2017, 01:34:41 »
Kurcza, faktycznie bardzo fajnie wygląda ta gra, nie dziwie się, że jest wciągająca.
Jak tak oglądałem gameplay to ciągle przed oczami miałem New Ghostbusters 2 8)
Podoba mi się, że jest dostępna mapka, natomiast szkoda, że jest czas - owszem, rozumiem, że jest on tutaj w pełni uzasadniony, ale goni, a ja w takich grach zawsze lubię sobie nieco pochodzić, pozwiedzać = poznajdywać secrety ;-)
daf, musimy gdzie kiedy pyknąć w co-opa!