Grand DecADe - wątek organizacyjny
*

Offline rocket

  • Asystent Moderatora
  • *****
  • 110
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwca 29, 2018, 16:22:47 »
Hej, melduję obecność na złocie :)

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwca 30, 2018, 09:37:31 »
Kilka pytań ode mnie na 2 tygodnie przed godziną zero:
-Czy w remizie pozostała kula disco? Jeśli jej nie ma, jakie mamy alternatywy?
- Jakie gwinty żarówek są w remizie?
- Czy mamy dymnice i płyn? W tamtym roku to kiepsko wyszło, bo bez zostaliśmy bez tego. Uważam, że przy takich zacnych koncertach trochę dymu by się przydało.

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwca 30, 2018, 14:55:32 »
Siemasz Thorusx, fajnie, że będziesz, pozwól jednak, że zapytam - czy przypadkiem to nie Ty byłeś na forum gameonly.pl lata świetlne temu razem z Siudymem, Setezerem, Mordenem i innymi wariatami? 8)

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwca 30, 2018, 16:09:30 »


Kilka pytań ode mnie na 2 tygodnie przed godziną zero:
-Czy w remizie pozostała kula disco? Jeśli jej nie ma, jakie mamy alternatywy?
- Jakie gwinty żarówek są w remizie?
- Czy mamy dymnice i płyn? W tamtym roku to kiepsko wyszło, bo bez zostaliśmy bez tego. Uważam, że przy takich zacnych koncertach trochę dymu by się przydało.

Melduję iż:
- obecna. Problem jest ze światłem które je oświetla - to zwykła żarówka która rozświetla światło na kulę przez kolorowy pryzmat, który od paru lat usilnie się nie obraca;
- to klasyczny rozmiar;
- mamy! z całkiem niezłym zapasem płynu, zatem w tym roku nie będzie zasilania dymiary Harnasiem!

W kasie brakuje nam nie spełna tysiąca złotych. Zachęcam do uiszczania wpłat, bo tak jak pisałem wcześniej (i tłukę co rok jak mantrę), potrzebuje wcześniejszych wpłat niż te uiszczane na werandzie. Na ten moment mam tylko jeden rozgrzeszony wyjątek który nie ma fizycznie opcji uiścić płatności przed, jeśli ktoś zaczaja się na partyzanckie dobocie na zlot, byłbym rad otrzymując informację o wpłacie.

*

MaarioS

Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwca 30, 2018, 21:15:53 »
To w takim razie kto jeszcze nie wpłacił?? Ludzi na liście już jest dosyć dużo, zatem jeżeli brakuje aż jeszcze 1K to w takim razie nie wiem kto to jest

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwca 30, 2018, 23:32:47 »
Dred, chipjockey.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #96 dnia: Lipca 02, 2018, 11:01:52 »
Kochani, dzieli nas jedyne 11 dni od zlotu. W związku z tym wrzucam mały update o tym, co planuję przedsięwziąć przed zlotem:

- organizuję jeszcze transport. Możliwe, że w tym celu wynajmę żuka który przewiezie nam sprzęt w te i nazad, bo tato może nie dać rady w tym roku pomóc. Halo Warszawo, Rocket, MaarioS, czy chcielibyście abym coś z Wami przewiózł na partyplace? Dajcie znać, chciałbym to domknąć w ciągu najbliższych dwóch dni.

Transport będę robił na pewno w czwartek 12 lipca w godzinach 10:00 - 16:00. Jeśli będę musiał nająć żuka, 100 PLN nie wystarczy na kursy, ale jeśli nie będzie jeżdżenia po mieście, a jedynie kursy ode mnie z mieszkania - przez magazyn ze sprzętem - aż do Lasek, przy dobrej organizacji, obstawiam, że w 3 stówach się zmieścimy - na szczęście wszystkie lokacje są blisko.

- idąc tropem świeżej, ubiegłorocznej tradycji, zaczniemy trochę wcześniej aby łatwiej zorganizować salę i przewóz sprzętu na miejsce. Ponownie zaś wyciągając naukę z roku ubiegłego, zaczniemy trochę później niż w poniedziałek, żeby się nie wypalić jak fajerwerk z sił witalnych przed zacumowaniem przy brzegu remizy.
W tym roku do spotkania się u mnie na kwadracie w gnieździe zapraszam Gajwera, Arka, Robiego i Mejsa.
Mam dopiero od 11 lipca urlop, zapraszam Was od tejże środy rano w me skromne progi. Mam jedno łóżko dwuosobowe, ale pewnie będziecie mieli materace do przetrwania w remizie.

- jak zawsze w Laskach, chciałbym rozkleić ogłoszenie o hałasie na słupach z chociaż tygodniowym wyprzedzeniem. W ten weekend będzie ciężko (chyba, że w niedzielę), ale może ktoś chciałby się ze mną wybrać któregoś wieczoru? Rocket, zerkam w Twoją stronę!

- organizuję jeszcze kolumny na jeden z naszych koncertów. Są konieczne aby oddać dobrą jakość dźwięku, przez co wpada nam dodatkowy koszt 350 PLN. Będziemy je mieli od piątku przez 4 dni, będą to dwie kolumny 400W. Oczywiście, będziemy mieli też dwa sety kolumn przez cały zlot.

- pracuję nad dwoma niespodziankami. Jedna jest już przyklepana na sobotę, przy drugiej jeszcze dawał znać, bo będę chciał pod nią rozkręcić ściepkę.

Także skracając powyższe - zbraknie nam w kasie zlotowej prawdopodobnie 250 PLN. Biorę to na klatę, z przekonaniem, że jednak będziemy mieli więcej osób niż wskazują na to wpłaty ;)

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #97 dnia: Lipca 02, 2018, 12:14:45 »
Świetne informacje, Dziatek! Zlot będzie zrobiony na ekstra! Od siebie daję dodatkowe 50 zł na transporty, nagłośnienia, etc (nie będę przelewać, dam do ręki).

*

MaarioS

Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #98 dnia: Lipca 02, 2018, 13:03:23 »
Z transportem to mozesz liczyc na moja dodatkowa zrzute, jezeli sam z niego korzystam i zawsze cos trzeba oplacac. Nie wiem ile trzeba ale dorzuce sie dodatkowo. Z ulotkami w Laskach to tez obczaimy

P. S. Do konca sie nie znam na audio ale czy trzeba sie jeszcze dodatkowo ladowac w tarapaty i ogromne koszta z glosnikami ktore chyba i tak starcza do tak malej remizy??
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2018, 13:05:01 wysłana przez MaarioS, The »

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #99 dnia: Lipca 02, 2018, 13:59:20 »
P. S. Do konca sie nie znam na audio ale czy trzeba sie jeszcze dodatkowo ladowac w tarapaty i ogromne koszta z glosnikami ktore chyba i tak starcza do tak malej remizy??

Ja też się nie znam, bazuję na opinii wirtuoza który na nich zagra, nie chodzi o głośność.
Tak jak napisałem, tak, są konieczne, i 350 PLN to nie majątek za profesjonalny koncertowy sprzęt. To najtańsza oferta w Warszawie ;)

Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #100 dnia: Lipca 02, 2018, 14:26:39 »
co do transportu:
Możemy zamiast wynajmu żuka  przewieźć wszystko na kilka osobówek? Oferuję swoją popierdułkę miejską, po złożeniu siedzeń ma ponad 1320 l pojemności, zrzekam się zwrotów za wahę. Muszę tylko odpowiednio wcześniej wiedzieć, żeby ogarnąć zastępstwo w opiece nad gówniaczkiem.

Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #101 dnia: Lipca 02, 2018, 14:27:30 »
Witam!

Wybieram się z Poznania wraz z  Martinem :) Liczę na dobry score, dłonie zmęczone od padów i zimne piwo :D

Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #102 dnia: Lipca 02, 2018, 14:31:52 »
Hej,

Dzień Dobry :)

Potwierdzam swoją obecność na zlocie w sobotę.

*

Offline Martin

  • **
  • 120
  • Oldschool come back!
    • Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #103 dnia: Lipca 02, 2018, 14:35:50 »
Siemanko Wszystkim! :)

Po 8 latach nareszcie uda mi (nam) się wielki powrót do Was, Pegasusowych przyjaciół! Tym razem z Poznania jedzie ze mną kuzyn Kuba, którego poznaliście na Fami#2, brat Bartek, który od 10 lat dzielnie pomaga mi w tym, by zakupowane gry i konsole działały jak złoto i kolega Maciej (Mięsny), który klimaty retro/fantasy/granie (pracował nawet w Ubisofcie) ma we krwi.

Przyjeżdzamy w piątek, wyjeżdżamy w niedzielę. Kaska - 4x 90 zł właśnie ląduje na zlotowe konto.

Widzimy się już niebawem i robimy wspólnie retrorozpierdol! :)
Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #104 dnia: Lipca 02, 2018, 14:43:47 »
Bardzo miła wiadomość @Martin, część @Mięsny! Pamiętajcie, aby nie brać next genów!
Hej Keniu, właśnie dostałem Twoją wpłatę i dopisuję Cię do listy. Dopisuję też kwartet Martina, bo właśnie wpadła wpłata!

@1990in1 - privka!
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2018, 14:46:17 wysłana przez dziat »