Kalendarz od lipca do lipca
*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Kalendarz od lipca do lipca
« dnia: Lutego 18, 2019, 20:53:55 »
Wpadła mi ostatnio do głowy Ignusa, który w swoim ślicznym kapelutku słomkowym rodem z One Piece stojącego na tle zachodu słońca z Argusem czarnym w dłoni jednej, nadgryzioną cebulą w drugiej, opierający się o filar werandy i rozmarzony spoglądający w dal. Albo w bliż - obiektyw aparatu właśnie. I mówię sobie wtedy - co to byłoby za cudowne zdjęcie! I myślę sobie, a taki Marek w rynsztunku wojskowym na tle wybuchających petardami Pqegasusów?

Toteż popędziłem do najlepszego obiektywu i oka w całej Contrabandzie - do dafczyńskiego. Podchwycił zajawkę i ustaliliśmy, że zrobimy z tego kalendarz od lipca do lipca, z jednym chłopem na jeden miesiac. Jako że zdjęcia mają być cyknięte dopiero na zlocie, pewnie nie będzie to dokładnie między lipcem a lipcem a później, ale tradycji musi stać się za dość i w nazewnictwie. Tym samym, zapraszamy wszystkich chętnych na bycie modelem w takim albumie na zapowiadanie się, układanie w głowie scenerii i swego ubioru. Kto się nie zapowie, ten i tak jest wystawiony na ostrzał. Ja z miejsca się zgłaszam, mam masę zdjęć na których wyglądam jak ofiara nalotu perłowego z ćwiartką pozostałej świadomości w głowie, chciałbym mieć to jedno na którym wyglądam godnie!

*

Offline Liseq

  • **
  • 230
  • Amarena
    • Nowy kanał
Odp: Kalendarz od lipca do lipca
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 18, 2019, 21:16:49 »
Oooo! Mega inicjatywa! Jaram się cholernie, sam mam już pomysł na coś dla siebie, ale nie chcę nic zdradzić zawczasu ;)
Ale z wielką ochotę zawieszę taki kalendarz na ścianie i będę odliczał dni do kolejnego zlotu. Mówiąc szczerze brakowało mi czegoś takiego, swoista kapsuła czasu, która z każdym miesiącem uwalnia inne wspomnienia.
Mimo, że mordą nie grzeszę to jednak bardzo chętnie wystąpię jako Pieseu ;b Pomysł już na swój IMIDŹ nawet częściowo mam (a miałem się uczyć do matury, dzięki Dziatku xD)
Czasami doceniamy niektóre rzeczy dopiero gdy staną się wspomnieniami.

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Kalendarz od lipca do lipca
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 18, 2019, 21:17:20 »
To ja w takim razie chciałbym żebyście w tym kalendarzu wrzucili zdjęcie moje z prześcieradłem na głowie ala Papa Pegasus, albo może zrobimy takie w którym udzielam rozgrzeszenia Konami code na czole? Jak Papa to pełną gębą. Tu nie ma Konklave. Ja tu papieżem dożywotnio chciałbym być.

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: Kalendarz od lipca do lipca
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 19, 2019, 09:23:31 »
Zacna inicjatywa.

Na zimowe miesiące, przydała by się zimowa sceneria. Styropian z opakowania po terminatorze może załatwić sprawę.

Ewentualnie mocno zmrożona wódka. /daf
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2019, 09:30:12 wysłana przez daf »
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Kalendarz od lipca do lipca
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 19, 2019, 21:10:39 »
Zaiste zacna ona, a skoro już zostałem wywołany do tablicy przez Dziadka to wchodzę w to - Tomek masz moje serce i mój rynsztunek... ale zamiast Radomskich będą Carmeny 8)
Jeśli do zlotu uda mi się ściągnąć Hyper Shota to razem z Bestią będę miał już wszystkie potrzebne rekwizyty 8)

*

Online Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Kalendarz od lipca do lipca
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 21, 2019, 07:02:59 »
Wchodzę w to!! XD
Nie w tym roku! XD

*

Offline Mejs

  • *
  • 249
  • # Joint ROM System #
Odp: Kalendarz od lipca do lipca
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 21, 2019, 07:07:57 »
Widzę tę atrakcje połączoną z nieodbytą jeszcze Gilopiadą, bądź operacją ROXA.

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Kalendarz od lipca do lipca
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 25, 2019, 20:40:32 »
Razem z Tomkiem przypominamy o temacie sesji do kalendarza - prosimy o przemyślenie swojego imidżu i przygotowanie ewentualnych rekwizytów. ;) Zróbmy to!

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Kalendarz od lipca do lipca
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 25, 2019, 22:58:13 »
Pamiętam. Niestety, akcesorium do Famicoma nie udało mi się na czas ściągnąć, wobec tego powstrzymam się od ekstrawagancji, ale na luzaku 8)