Motyw przewodni oraz grafiki
*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Motyw przewodni oraz grafiki
« Odpowiedź #15 dnia: Września 30, 2018, 15:00:25 »
Masakrycznie fajnie to wyszło XD Mamy końcówkę września i już dwie świetne kompilacje grafik do Loga FCON11 :)
Nie w tym roku! XD

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: Motyw przewodni oraz grafiki
« Odpowiedź #16 dnia: Września 30, 2018, 20:06:58 »
Piekne Marek.
Mam nadzieje ze bedzie z tym motywem koszulka. Bede sie lansowal na dzielni.
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

Odp: Motyw przewodni oraz grafiki
« Odpowiedź #17 dnia: Października 01, 2018, 21:50:08 »
Motyw z typkiem leżącym nawalonym pod palmą i butelkami pływającymi w oceanie jest spoko! Tylko wywaliłbym z Contrabandy końcówkę 's i słowo adventure.

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Motyw przewodni oraz grafiki
« Odpowiedź #18 dnia: Października 30, 2018, 15:06:28 »


MWK, powyżej zrobiłem mixa dwóch Twoich propozycji - jedenastka z wersji drugiej, oraz buteleczki oraz wstawiony Takahashi z wersji trzeciej. Teraz jest jak dla mnie idealnie. :) A nie! Jeszcze ujednoliciłbym napis "Contrabanda's Adventure", bo 3 fonty w takim logo to za dużo.

Odp: Motyw przewodni oraz grafiki
« Odpowiedź #19 dnia: Października 30, 2018, 22:42:24 »
Mi się zdecydowanie bardziej podoba ta 11tka w górnym indeksie (jak na dolnym napisie), niż przerwana.

*

Offline Martin

  • **
  • 120
  • Oldschool come back!
    • Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Odp: Motyw przewodni oraz grafiki
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 12, 2018, 19:26:49 »
Prosiłbym o nie zakładanie tego tematu przy okazji Famicomn 12. Jeden projekt na Fami#11, drugi na Fami#12. Pozamiataliście Panowie. :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2018, 00:25:18 wysłana przez MWK »
Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:

*

Offline Gargi

  • **
  • 139
Odp: Motyw przewodni oraz grafiki
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 17, 2019, 23:09:34 »
Hej Towarzysze broni! Wszystkie piękne, jednak najbardziej podoba mi się motyw Adwenture, 4-ty od góry ten z Lolo leżącym pod palmą z piwkami:).

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Motyw przewodni oraz grafiki
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 18, 2019, 07:40:18 »
O, dobrze że piszesz Gargi, przypomniałeś mi o temacie oprawy graficznej zlotu. Utworzyłem w tym temacie ankietę, którą wersję motywu wybieracie. Musimy to w końcu ustalić, gdyż trzeba zacząć tworzyć materiały promujące zlot - plakaty, gadżety, zajawki, duperele. Zachęcam do głosowania.

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: Motyw przewodni oraz grafiki
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 18, 2019, 07:57:49 »
O ile motyw z padem jest naprawdę zajebisty i pomysłowy i jak najbardziej nadaje się jako logotyp "bardziej oficjalny", to jednak sercem jestem za Adventure Island, które jest bardziej swojskie i bliższe klimatowi panującemu na zlocie (alkohol, hemoglobina i te sprawy). I właśnie ten motyw z Adventure Island życzyłbym sobie też na koszulkach zlotowych :)
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Roben

Odp: Motyw przewodni oraz grafiki
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 18, 2019, 20:30:04 »
>najebany jaskiniowiec śpi pod śmietnikiem na kostce brukowej w nowej wsi
Ale to jest dobre i propsuje arty @MWK

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Motyw przewodni oraz grafiki
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 18, 2019, 21:40:38 »
Kochani, bardzo dziękuję za miłe słowa w stronę nayebanego takahashiego 8)
Chcąc rozwiać wszelakie wątpliwości zgłaszane do projektu, pojaśniam, że wzorowałem się na ekranie tytułowym z gry Adventure Island II:



Stąd też u góry znalazły się "ContraBanda's" zamiast "Hudson's" oraz "Adventure", lecz oczywiście to wszystko tylko swego rodzaju luźne dywagacje.
Jestem bardziej niż otwarty na wszelakie zmiany, więc nic nie stoi na przeszkodzie abym nawet całkowicie usunął te dwa powyższe elementy.
Nadal niestety TOTALNIE nie przekonuje mnie ta jedenastka - no bo przecie sami popatrzcie na "oryginał" - ta rzymska dwójka też nie wygląda zbyt okazale... nie wiem... nie mam pojęcia jak to ugryźć...

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Motyw przewodni oraz grafiki
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 21, 2019, 20:40:09 »
To już chyba całość.
Kilka rzeczy poprawiłem wedle Waszych wytycznych.
Kilka rzeczy dodałem wedle własnego widzi-mi-się, łącznie z Maryjanem.
Swoje nadzieje pokładam najbardziej w tej wersji z wkręconą datą naszego party.


- jak klikniesz w obrazek to on Ci się powiększy jak Twój gilop 8)

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: Motyw przewodni oraz grafiki
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 21, 2019, 21:19:25 »
Zdecydowanie w wuj prawa kolumna, trzecie od góry ale nie wiem czy nie lepiej z ContraBanda's Adventure.  Tak byłoby w mojej opinii najlepiej: byłby podtytuł "contrabandycka przygoda" i lokalizacja + te 11 najlepiej mi się zgrywają. Chociaz potem nie wiem jak te białe litery na gadżetach i koszulkach...

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Motyw przewodni oraz grafiki
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 21, 2019, 21:37:12 »
No to może zamiast "contrabandycki" to dam "contrabandycka przygoda" i zobaczymy jak to wygląda.
Pietrek, początkowo zostawiłem miejscówe i datę w tym samym kolorze co góra, ale potem patrzę... i zlewa się to wszystko w całość, dlatego wybrałem biały.
Jest to kłopot bo biały tak czy siak musi zostać - te chmurki w tlłach liter.
Tak sobie z góry założyłem, że może jednak w tym roku koszulki błękitne? Ciągle tylko biało albo czarno w tym życiu 8)

*

Offline Mejs

  • *
  • 249
  • # Joint ROM System #
Odp: Motyw przewodni oraz grafiki
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 21, 2019, 22:26:16 »
Logo z datą moim zdaniem najlepsze. Idealna byłaby taka błękitna koszulka, jeszcze ten ala hawajski motyw to prawdziwa gratka. Może zamiast contrabandycka przygoda (dziwnie to brzmi), to może contrabandycka wyspa przygód, contrabandycka przygoda baltonowska, wyspa przygód contrabandy, wyspa contrabandytów, BANDA PRZYGODY CONTRA