Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 26, 2017, 23:46:33 »
Preki jak Grzegorz zorganizuje to i ja chętnie wezmę udział, ale jeśli z jakichś przyczyn mu się to nie uda, to ja się tym chętnie zajmę, ale jako, że prowadziłbym to po raz trzeci, to chciałbym jednak wziąć tym razem sam udział w zabawie, bo tak na prawdę to 1 z konkursów w którym mogę uczestniczyć.

Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 27, 2017, 11:03:34 »
Bez obaw Mati, weźmiesz udział w melodii na FX. Już ja się o to postaram. :D

Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 27, 2017, 14:59:20 »
Segata Sanshiro!!


Moim zdaniem dało by się zrobić taką samą postać pod Pegasusa/Nesa/Famicoma :D I dać jako maskotkę Famicon X
Podać pomocną dłoń zawsze można

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 29, 2017, 14:35:23 »
 Dla mnie czy dziesiątka odbędzie się w laskach, czy w nowej wsi zupełnie nie gra roli, bo oby2 miejsca są po prostu genialne. Czy w laskach, czy w nowej wsi, to będzie genialnie. Nie ma lepszych miejsc na nasze rodzinne zjazdy. Co do pomysłów, to na razie ich nie mam, ale to musi być jubileusz z p-olnięciem jak na najlepsze forum o pegasus.
 
 

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 02, 2017, 02:07:19 »
1) Motyw przewodni.
... Rzucam tylko pomysł, myślę, że wszystko wokół zlotu powinno być jednym wielkim nawiązaniem do pierwszej jego edycji ...

Jeśli wszystko ma być nawiązaniem do "jedynki", czy spotkania zerowego to fajnie by było odhermetyzować to na tyle, by było zrozumiałe dla nowoprzyjaciół i contrabandytów z mniejszym stażem, niż 10 lat.

Bardzo smuci mnie to co piszesz, myślałem, że na tym etapie wszyscy zdążyli już "odhermetyzować" coś tak fundamentalnego jak pierwszy zlot...


No, a jeżeli ktoś zamierza do nas dołączyć i nie zada sobie tego trudu aby chociaż zapoznać się z wideorelacjami, gdzie przedstawiana jest prawdziwa esencja naszej pasji, to... to w zasadzie pozostawiam bez dalszego komentarza.

*

Offline YERZMYEY

  • **
  • 291
  • 8-BIT MUSIC: http://yerzmyey.i-demo.pl/
    • Yerzmyey - 8-BIT MUSIC
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 04, 2017, 21:54:14 »
MWK:

> Bardzo smuci mnie to co piszesz, myślałem, że na tym etapie wszyscy zdążyli już "odhermetyzować" coś tak fundamentalnego jak pierwszy zlot...
-------------------

No nie wiem, ja tylko mówię, że znajomi mnie zachęcili - i skutecznie: nieprzyjemnie dobre gry sa na NES/FC - lubię sobie ponapi*rdalać codziennie, a dodatkowo powoli zbieram materiał na NES-album - MWK słyszał i mówi, że jak na muzę pegazusową, to ujdzie, wiec powinno być  OK.

Jeżeli zlot następny ma być zamknięty, to zrozumiem to  i nie zgłaszam zastrzeżeń. To samo od 2002 roku robię na ZX.
Ale jeśli się jednak zamierzacie nudzić, to przygotowujemy materiał NES - mamy na to rok czasu - i w zamierzeniu jest jakiś tam "life wystąpienie z NES/ FC", tylko niech mi jeden Pan Z Forum pomoże w zakupie czegoś 'koncertowego'. ;) Bo z peceta nie zagramy, to się NIE zdarzy i to za żadne pieniądze, a różne kwoty już się przewijały. Real hardware! ;)

Na myśli mam mniej-więcej taki live-act https://youtu.be/H1qwHLHTLpk?t=7m4s - więc jeśli się będziecie nudzić, to dajcie znać ok. 4-5 miesięcy wcześniej - i się zorganizuje. Tle właśnie czasu zabiera napi*rdalanie dzień w dzień na Atari/ZX/Amiga (no i teraz byłby NES), żeby to było _live_, a nie oszukiwanie słuchaczy.

CHIPTUNEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Byez.
8-BIT & 16-bit MUSIC:
http://yerzmyey.i-demo.pl/

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 05, 2017, 15:04:13 »
Gdybyśmy tylko dysponowali takim narzędziem o którym wspominałeś Yerzmyey w innym poście. Wtedy można by było zrobić konkurs na najlepiej wykonaną przez siebie grę XD No ale puki nie posiadamy programu, który by ułatwił robotę laikom mojego pokroju, jest to jedynie taka luźna myśl.
Nie w tym roku! XD

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 06, 2017, 10:19:07 »
@YERZ, coś takiego?
http://www.chipmaestro.com

*

Offline YERZMYEY

  • **
  • 291
  • 8-BIT MUSIC: http://yerzmyey.i-demo.pl/
    • Yerzmyey - 8-BIT MUSIC
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 06, 2017, 14:01:28 »
Krisuroku:
no niestety - wygląda to tak, że jeżeli atarowcy podejmą się konwersji programu na XL/XE, to będę mógł dostarczyć prawdopodobnie takie właśnie źródła, ale co się potem z nimi stanie, to już kwestia poważnie wątpliwa, jak się okazało. Szkoda, szkoda.

Dziat:
Ooooooooooo, a co to jeeeeest? Bardzo interesujące, właśnie sobie obczajam.
Odnośnie samego zakupu, to chodzi konkretnie o jakiegoś nie-klona, który nareszcie będzie poprawnie grał muzykę. (FamiCom Pocket gra poprawnie, ale jedzie tylko na bateriach - nie nadaje się na event).
Tak czy inaczej - sprawdzam właśnie tego linka.

Pozdrowienia.
Y
8-BIT & 16-bit MUSIC:
http://yerzmyey.i-demo.pl/

*

Offline rocket

  • Asystent Moderatora
  • *****
  • 110
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 06, 2017, 23:04:27 »
Yerzmyey:
Albo wrócić do źródła i używać starego dobrego MIDINES, działa on na tej samej zasadzie co Chip Maestro, tylko trochę droższy ze względu na to że nie jest on już produkowany, mały pokaz tego co umie te małe urządzonko: https://www.youtube.com/watch?v=efugPFUAEwk

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 01, 2017, 03:16:06 »
Dziadek, chciałem Ci tak oficjalnie zadać pytanie odnośnie miejscówki, bo :

Właśnie dowiedziałem się od p. cioci, że wynajem remizy jest zablokowany do września włącznie.
Remiza na wakacje ma się stać salą rehabilitacyjną, i papiery się już zadziały.

(...) Stay calm,  bracia, do remizy wrócimy na f#10, a na f#9 odjebiemy coś zgoła innego.

No właśnie, czy zatem będzie nam dane powrócić (chociaż jeszcze ten jeden, ostatni raz) do Izabelińskich Lasek?

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 01, 2017, 16:43:26 »
No warto byłoby tam wydzwonić ciotke i powiedzieć jej żeby się nie wygłupiała! Na #10 powinniśmy tam wrócić. Tylko żeby nie zajebala ceny z kosmosu, tyle lat tam wynajmowalismy to moglaby coś spuścić. Ale w sumie jakby miała stawać bokiem do sprawy i wyjebie z jakąś kwotą grubą to trzeba od razu dzwonić do Jerzy&Pomierzy Holding Remiza i bukować temat! Tylko niech osy wykurzy chłop!

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 03, 2017, 00:23:33 »
Gadałem dzisiaj z ciotką, rehabilitanci nie przedłużyli umowy i na ten moment możemy nająć remizę w corocznej cenie. Kto za, kto przeciw? Dodałem ankietkę do wątku!
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2017, 00:28:04 wysłana przez dziat »

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 03, 2017, 13:05:43 »
Jestem za "pożegnaniem z ciotką", czyli ostatni zlot w Laskach.
Jeszcze krótko po F9 uważałem, że miejscówa w Laskach jest ciut-ciut lepsza od New Village Cassino, jednak obecnie mi się odwidziało. Sala, scena i lokalizacja remizy w Nowej Wsi zadziałały jednak na korzyść ostatniego party-place. Mimo wszystko - uważam, że jeszcze raz powinniśmy wrócić do Lasek. Ten ostatni raz (jeżeli w przyszłych latach Nowa Wieś będzie oczywiście dostępna).

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 04, 2017, 22:19:40 »
Dokładnie tak daf.

Doskonale! Dziadek, serdeczne podziękowania!

To weź tam bardzo Cię proszę czym prędzej kwituj umowę z Ciotką (tak, czym prędzej będziemy mieć ustaloną datę tym lepiej z punktu organizacyjnego, który tym razem będzie/jest szalony) i jednocześnie prośba - ode mnie jak i pewnie od każdego z nas - przedzwoń również w drugiej kolejności do Jerzy&Pomierzy Holding Remiza z przekazem, że my wcale nie rezygnujemy, tylko jubileusz jest i na ten ostatni raz wracamy do Lasek, aby się nie martwił tudzież nie strzelił focha, całe te.