FamiCON 9 - wątek główny
*

Offline wazon

  • *
  • 35
  • That post gave me heresy.
Odp: FamiCON 9 - wątek główny
« Odpowiedź #135 dnia: Lipca 12, 2017, 08:01:07 »
On to leczo naprodukowal jeszcze gdzies? Ja myslalem ze wanna ignusa byla wyjatkiem :D

Odp: FamiCON 9 - wątek główny
« Odpowiedź #136 dnia: Lipca 12, 2017, 10:42:03 »
I zamykam ze swojej strony temat nalewkowy.

Dziat chyba nie chcesz powiedzieć, że jedna z nalewek jest w butelce po oleju kuchennym.  :D

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: FamiCON 9 - wątek główny
« Odpowiedź #137 dnia: Lipca 12, 2017, 10:46:33 »
Nie, przypadkiem tam się znalazł :)

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: FamiCON 9 - wątek główny
« Odpowiedź #138 dnia: Lipca 12, 2017, 10:48:38 »
UWAGA!
Podróżujący WKD do Nowej Wsi, musicie zwrócić uwagę na informacje pod tym linkiem. Nie wszystkie pociągi jadące z Warszawy dojadą bezpośrednio do Nowej Wsi! Polecam jazdę tymi, które jadą bez zmian w postaci przesiadki na Zastępczą Komunikację Autobusową. Tutaj rozkład. Ja dla przykładu planuję jechać WKD o godzinie 17:00 ze Śródmieścia, więc według tego rozkładu powinienem bez przeszkód dojechać do przystanku w Nowej Wsi, niektóre pociągi jednak są z przesiadką. Zwróćcie na to szczególną uwagę!
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2017, 13:44:38 wysłana przez żur0 »

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: FamiCON 9 - wątek główny
« Odpowiedź #139 dnia: Lipca 12, 2017, 13:14:00 »
Zamknąłem dzisiaj kwestie finansowe transportu i sprzątania. Transport wyniesie nas w jedną, powrotną stronę, 250 PLN (zbajoma firma transportowa. MaarioS, zrzucimy sprzęt w Twoich lokalizacjach) sprzątanie 300 PLN. Koszt transportu bambetli zlotowych do remizy z domu moich rodziców wyniesie pewnie z 50 PLN (tato pomoże, więc same paliwko), jak nie będzie nadwyżki w kasie zlotowej, pokryje ze swojej kieszeni.

Dzisiaj o 20 MaarioS zrzuca sprzęt w domu moich rodziców. Razem z Mejsem i Robim go przygotujemy do władunku na jutro rano wraz z bambetlami. Remizę podbijamy jutro w okolicy samego południa. O 14 wbija Dred, koło 20 Ignus z Wodzem. Jutro rozłożymy sprzęt i będziemy oczekiwać reszty. Pozostały godziny...

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: FamiCON 9 - wątek główny
« Odpowiedź #140 dnia: Lipca 12, 2017, 13:33:13 »
Wybornie, Panowie. Zawczas dziękuję już "wcześniejszej" ekipie za przygotowanie remizy. Sprawdźcie proszę, czy oświetlenie zewnętrzne jest sprawne i czy w altance nie będziemy musieli siedzieć po ciemku.

Wszelkie kwestie finansowe obliczymy i poruszymy jeszcze na zlocie. Nikt nie może tam od siebie dokładać całości niedoboru z własnego portfela.

Ja z Arkiem wyruszamy w piątek koło 8 rano, więc jak wszystko pójdzie sprawnie, przed 11 będziemy otwierać pierwszą Fortunę na Głównej 2.

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: FamiCON 9 - wątek główny
« Odpowiedź #141 dnia: Lipca 12, 2017, 13:38:37 »
Jeszcze Zelas zapewne dobije do tej listy, więc kapusty powinno wystarczyć.

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: FamiCON 9 - wątek główny
« Odpowiedź #142 dnia: Lipca 12, 2017, 13:43:00 »
Cytuj
On to leczo naprodukowal jeszcze gdzies? Ja myslalem ze wanna ignusa byla wyjatkiem :D
I TYM SAMYM TEMAT ZOSTAŁ WYCZERPANY, PROSZĘ SIĘ ROZEJŚĆ XD

żuro, dzięki za info. :) weź tylko popraw posta, bo pierwszy link się nie otwiera.

w ogóle, polecam żurek, żebyś jechał z Warszawy Zachodniej, choćby dlatego że jest dużo mniej zatłoczona jak Centralka i nie trzeba się bawić w robienie zygzaków w przejściach podziemnych w drodze na Warszawę Śródmieście WKD (wiem, bo wcześniej jeździłem na zloty Inner Worlda do Komorowa właśnie Wukadką). druga sprawa jest taka, że za bilet kolejowy na Zachodni zapłacisz tyle samo co na Centralkę, a bankowo zapłacisz dużo mniej za bilet na kolejkę WKD.

edit: te przesiadki nas nie obowiązują, bo stacja Podkowa Leśna znajduje się za stacją Nowa Wieś Warszawska, przez co dojechać Wukadką do Nowej Wsi można każdym pociągiem!

PS: dla osób planujących swoją podróż pociągiem, poletzam stronę, jako stację docelową wybierzcie z listy Nową Wieś Warszawską. nie obawiajcie się też dojścia na hehe stację WKD, bo to jest po prostu jeden wyznaczony peron dworcowy, wystarczy przejść nań poprzez dworcowe przejście podziemne pod peronami!
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2017, 14:37:14 wysłana przez Dred »

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: FamiCON 9 - wątek główny
« Odpowiedź #143 dnia: Lipca 12, 2017, 15:03:54 »
edit: te przesiadki nas nie obowiązują, bo stacja Podkowa Leśna znajduje się za stacją Nowa Wieś Warszawska, przez co dojechać Wukadką do Nowej Wsi można każdym pociągiem!
Przesiadki od Warszawy są w Komorowie i Pruszkowie czyli przed Nową Wsią.

*

Offline Zelas12

  • **
  • 201
  • Zatracony w RETRO.........
Odp: FamiCON 9 - wątek główny
« Odpowiedź #144 dnia: Lipca 12, 2017, 15:58:17 »
Witajcie ,na początku wielkie sorry za to że nie wpłaciłem jeszcze hajsu ( żona mi nie dała ) oczywiście wszystko będzie ogarnięte na miejscu. Z mojej strony dodam tylko że będę w okolicach popołudnia . Od piątku do niedzieli( krótko ale zawsze coś ).

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: FamiCON 9 - wątek główny
« Odpowiedź #145 dnia: Lipca 12, 2017, 17:23:49 »
fakt, mój błąd żurek

*

Offline Gargi

  • **
  • 139
Odp: FamiCON 9 - wątek główny
« Odpowiedź #146 dnia: Lipca 12, 2017, 21:44:56 »
To nie jest przypadek że akurat tej nocy śniła Ci się  wizja Wielkiego Pegazusa.
Dzisiaj ok. 4 nad ranem gdy oddawałem się myciu metalowych tacek, pojawił się przy mnie Rumun, notabene obrzydliwie podobny do Putina.
Zamienił ze mną kilka słów na temat mojej samotnej pracy i na koniec zaśmiał się głośno mówiąc:
Home Alone Doi!

I ja już do końca nocnej zmiany myślałem o tym jak Żelas z Gargim wcielali się w Kevina na zmianę niecały rok temu...

Hehe:) Piękna gra, ostatnio Krisu grał chwilę na streamie.

Wszystkie znaki na niebie i ziemii mówią że będzie to zajebisty zlot.



YERZMYEY ziomku z Krakowa:) czekam na to co tym razem ciekawego przywieziesz z retro świata:). Styczność z grami ZX Spectrum w tamtym roku to było coś:)



HAHAH. Ty. Dziadek, skoro już masz zadymiare to ja może strobo Brata zabiere na zlot, co? Leży już 14 lat i użyty był może na 2 melanżach (ma może wypstrykanych 5 tysięcy pstryknięć), najwyżej się popali w pizdu, będzie jednego klamota mniej w haupie 8)

Bierz Stary bierz bo może zagram jakiego retro mixa na lajcie to będzie idealnie.


mwk edit:: Uporządkowałem nieco 3 posty pod rząd - Gargi Bracie - staraj się na przyszłość używać opcji "edytuj", dziękuję, no a strobo biorę, to nieodwołalne ;-)
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2017, 00:00:04 wysłana przez MWK »

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: FamiCON 9 - wątek główny
« Odpowiedź #147 dnia: Lipca 12, 2017, 23:33:14 »
 Hej. Podrzucam paczuszkę hip-hopowych bitów pod które będziemy rymować na zlocie z Robenem.
Można oczywiście sobie ściągnąć i przesłuchać.
Download poniżej.
http://www7.zippyshare.com/v/aTBVpIjS/file.html
Podrzucę jeszcze Robenowi, ale niech ktoś weźmie bity na wszelki wypadek.
Gilop freestyle!

 

*

Offline Jockey

  • *
  • 93
  • GLK-2004 Zapierdalacz
    • Milos & Chip Jockey
Odp: FamiCON 9 - wątek główny
« Odpowiedź #148 dnia: Lipca 13, 2017, 10:28:20 »
Panowie, niech no ktoś powie, czy tym przejazdom z JakDojade można zaufać?

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: FamiCON 9 - wątek główny
« Odpowiedź #149 dnia: Lipca 13, 2017, 10:33:05 »
Wg rozkładu, który kilka postów temu umieścił żur0, wszystko się zgadza.