Relacja z sypialni Janoty8, czyli jak było na Famiconie 14...
Odp: Relacja z sypialni Janoty8, czyli jak było na Famiconie 14...
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 14, 2022, 23:54:53 »
Dobra impreza !

@OsA też mi brakowało czajnika, ale ktoś mnie uświadomił, że na sali jest taki bojler elektryczny z podgrzaną wodą.
@Verteks spanie w aucie najlepsze!

Tak telegraficznie:
Cieszę się bardzo z poznania nowych osób! Nie było mi dane widzieć się wcześniej z Verteksem, Linmarem, Eltomasem, Ćwirkiem i PSXMańkiem. I minąłem się jeszcze z kilkoma osobami, które kojarzę z twarzy, ale nie nicku - sorry :D Może to moja absencja zeszłoroczna, ale bardzo pozytywny był przypływ tej nowej krwi. Na werandach i konkursach też!
No i oczywiście dobrze było zobaczyć starych contrabandytów ;> i też kilku mi zabrakło.
 
MicroMachines - pierwszy raz się tak wkręciłem w ten turniej. Mega.
Harde pompowanie Pegazus - ustawianie DJki i skakanie na parkiecie <3
CFL - świetny turniej, jak zwykle. Wieloletni element folkloru.
Boule - świetna zabawa. Próg wejścia mniejszy niż w Tanki1990.
Pixeloza - może nie poznałem planszy z Donkey Konga, ale bawiłem się dobrze aż do końca.

Bardzo żałuję, że nie zaliczyłem poniedziałku jeszcze, tak jak planowałem wcześniej.

Dzięki za organizację imprezy i konkursów. Do przeczytania na forumie!

Edit:
Fotki i filmiki tu:
https://photos.app.goo.gl/GameAuyxauJgeo6M8
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2022, 18:11:31 wysłana przez 1990in1 »

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Relacja z sypialni Janoty8, czyli jak było na Famiconie 14...
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 16, 2022, 19:02:50 »
Przyszedł czas, że i ja skrobnę coś od siebie o tegorocznym zlocie.
Nie wiem dlaczego był dla mnie wyjątkowy, bo rzeczywiście był. Może dlatego m.in, że zrobiłem na tym zlocie wszystko co sobie przed wydarzeniem zaplanowałem. Cieszę się, że udało mi się w tym roku dość dużo pograć co na poprzednich zlotach wychodziło różnie. Na którymś chyba nawet nie grałem wcale, ale do rzeczy.
Przede wszystkim cieszę się bardzo, że dopisała całkiem pokaźna ilość nowych twarzy w tym roku. Cieszę się, że nowe osoby wpasowały się w ten doskonały klimat co dało się odczuć. Xcopy, Pspmaniac nie zagraliśmy w tego Mk Trilogy, ale musimy koniecznie zagrać za rok. Wiesz jak to jest. Każdy z kimś gawędzi, gra, spożywa procenty i zawsze w sumie jest co robić, ale cieszę się, że wpadłeś. Koniecznie musisz się pojawić na zlocie za rok i to na dłużej.
Adam Xcopy. Jak ci już mówiłem koncert dla mnie za ciężki. Słyszałem oczywiście będąc w kuchni twoje wyczyny, ale i też byłem zmęczony pierwszego dnia i już troszkę pod wpływem jednak późniejsze rozmowy z tobą to coś wspaniało. Masz wiedzę muzyczną i miło było usłyszeć, że dobrze kojarzysz Białystok i miejsca z nim związane. Okazało się, że mamy kilku wspólnych znajomych, mega. Nie spdziewałem się tego totalnie, ale bardzo zacnie.
Nie będę tutaj każdemu dziękować z osobna, bo wy zawsze wiecie jak łączy nas wszystkich ten Pegasus i znamy się już z coponiektórymi tyle lat, że pewne rzeczy się po prostu rozumie już bez słów.
Cieszę się, że spotkałem was wszystkich w tak silnym i pięknym gronie, że to tylko dowodzi tego, iż nasza społeczność mimo gorszych chwil nadal jest silna i zwarta by ta Partia Przyjaciół Pegasus trwała w nieustannej gotowości by zawsze ten Pegasus odpalić. :)
Podziękowania dla organizatorów. Bez was nie byłoby tego całego przedsięwzięcia, wielkie pokłony dla każdego kto wniósł coś na ten zlot.
Ćwirku, wielkie podziękowania za Pegasusa Mt777dx, który już od powrotu ze zlotu został podpięty pod tv i zajął miejsce Thompsonica, który udał się na odpoczynek po urzędowaniu ok 12 lat. Mt działa elegancko. Już kilka giereczek na tym urlopie pękło.
Niestety jak zawsze z kimś w coś nie zagrałem, bądź zamieniłem mniej słów, ale byli też i tacy z którymi się na rozmawiałem aż miło.
Cieszę się bardzo, że poraz kolejny mogłem tu być i cieszyć się tym na co się czeka cały rok.
Dziękuję wszystkim za to, że po prostu jesteście. Nie wiem co w ciągu roku się wydarzy, ale jeśli uda się spotkać z kimś wcześniej niż na samym zlocie, to będzie mega, ale z niektórymi na pewno do zobaczenia za rok. Bądźcie zdrowi, trwajcie w tym Pegasus ile tylko możecie i jak czas i chęci wam na to pozwalają.
Trzymajcie się drodzy bracia i siostry. Niech Pegasus zawsze będzie z wami. :)
<3
Wasz Freestylowy Mateuszek.
Niech Żyje Partia!

*

Offline Mcin

  • ***
  • 816
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: Relacja z sypialni Janoty8, czyli jak było na Famiconie 14...
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 17, 2022, 20:37:47 »
Oj, cóż to był za zlot! Tyle do wspominania, tyle do napisania, że aż ciężko wybrać od czego zacząć! Pograłem w wiele gier, ale za mało, pogadałem z wieloma osobami, ale za krótko, wypiłem... tu chyba z kolei za dużo, ale dla równowagi spałem za mało... i to wszystko na najdłuższym, w moim wykonaniu, zlocie. Emocji było tyle, że - i tu nie ściemniam - ostatniego dnia, kładąc się spać o 4 rano po sesji w salamander z Prekim... nie mogłem zasnąć!

Dzięki organizatorom, że zostałem wkręcony w otwarcie. Taki historyczny temat bardzo mi odpowiada i w moim mniemaniu jest chyba najlepszym, jaki był w historii zlotów, a znam "prawie" wszystkie :) Otwarcie wielce klimatyczne, brakowało tylko, żebyśmy wyszli z transparentami na miasto. Zamiast tego poszliśmy na wódkę ze śledziem i ogórem... to troszeczkę była moja inicjatywa, na którą lekko naciskałem i nie byłem pewien, czy to nie pójdzie do kosza, aż zobaczyłem, jak Bogdan rzuca się na śledzia, a zanim tuzin rąk. Wiecie lub nie, to było moje najbardziej bezsensowne marzenie napić się jak stare dziady pod zakąskę i nie mogłem sobie wymyślić lepszego momentu pod tę przygodę. Wyszło świetnie. Remiza - to miejsce, gdzie marzenia się spełniają.

Wszystkich atrakcji nie będę opisywał, od koncertów, przez prelekcje, konkursy, po gryle bawiłem się dobrze. Klątwa chyba ciąży nad aktywnościami ruchowymi, bo 3 raz jestem na zlocie i 3 raz nie wypalają, ale najwyraźniej tak musi być, to zlot fanów gier, nie zgrupowanie Sarmacji Przasnysz. No ale, co się odwlecze, to nie uciecze. 3 dni bardzo tłoczne, w poniedziałek zaczęło się, niestety, mocno przeluźniać, ale najwyraźniej tak musi być, na starość dopadają nas obowiązki i inne choroby. Nie psioczyłbym też na pogodę, fakt, w paru miejscach przeszkodziła, ale remiza nie zamieniła się w Wielką Pierdoloną Saunę, a tydzień wcześniej to upały byli jak skurczybyk.

Holy Divera kontynuuje za rok :)

Na pewno miałem jeszcze nie jedno do napisania, ale zdążyło wywietrzeć i dzięki temu ten post swoją długością nie odstrasza.

A i trochę pójdę pod prąd i zrobię po staremu wyliczankę ludzi, jeśli mi tylko wpadnie do głowy, co o o kim i do kogo napisać :)

Dziat - Dzięki za organizowanie tego wydarzenia po raz 14. Mówisz, że masz ambicje więcej pograć, ale ewidentnie ciągnie cię do ludzi na tych wyjazdach. No i aż się boję, co za materiał będzie zmontowany w archiwach 2A03 FM z tych moich wywodów :D
Rocket -
fGxk 2jsy9 DND65
%RK4 Mb%eF Z3cU
4WNC TBHPa jvjXW
eytV n8e@1 6U91

Jak coś pomyliłem za rok będziemy knuć jak to rozczytać. albo i nie, daleko nie mamy, można dokończyć między zlotami.
Żur0 - dzięki za rozmowy grillowe. I za pokazacie gry w Cichego Boba, będzie grane.
OsA - Relacja chyba najlepsza jaką widziałem - a widziałem prawie wszystkie. Gratki podjęcia wyzwania w Mistrzostwa Biegacza Urobku, jeszcze zlot, dwa, i będzie osiągnięcie do wpisania na listę.
Lio - jak powyżej, gratki za podjęcie wyzwania w tego mózgotrzepa
Eltomas - Kwatermistrzu, rozchodniaczka?
MWK - Okazuje się, że z misiem na pysiu i Beczkowym Mocnym Wiśniowym w kuflu omawiamy tematy, które naście lat temu sprawiłyby, że skoczylibyśmy sobie do gardeł. A, no i trzeba pociągnąć tematy z Kląskałą, bo ja po prostu nie widzę, jak bez Ciebie miałoby się to wydarzyć, za dużo wiedzy w temacie masz w głowie, która nigdy nigdzie nie została spisana.
Pieseł - Ty weź za rok upozoruj własną śmierć, czy coś, coby cię trzeci raz do domu nie ściągali ze zlotu, co?
Mati - Ja to za rok przypilnuję, żebyś ty miał materac napompowany, zanim zaczniesz pić :P
machbed - Nie zapomnij za rok leków na Alzheimera, żebyś nie musiał nas opuszczać!
Duobix - piękne masz to muzeum :) Tłumy rwały się do Saturna, lecz moje serduszko skradł chyba Neo Geo Pocket Color, jako platforma z tamtej epoki o najsensowniejszym ekranie. Dzięki za wszystkie techniczne i historyczne rozmowy.
Niech Kod Będzie Z Tobą. I papryka.
Bogdan - Powiem to tak, gdyby konkurs fotograficzny, który zagaiłeś przy jednej z rozmów byłby w tym roku... wygrałbym.
Arek - Śmiejesz się, póki to tobie pierun kąkutera nie uszkodzi :) I zmień dietę na taką, co nie konfliktuje z piciem.
Pawgal - bo prace się zmienia, żeby na zlot mieć odbiór zaległego urlopu ze starej pracy, a nie brak urlopu w nowej, o!
LinMar - Z rozmów wywnioskowałem, że istnieje realna szansa spotkać się w realiach niezwiązanych z retro. Wypatruj mnie w pogo!
Verteks - Zapraszam do bicia rekordów poza zlotem - co w sumie już robisz. tak tylko przypominam :)
Preki - A mówiełm, żakal nie jest trudny.
Kitsune - Odłóż ty od razu pieniądze na przyszły zlot do skarpety! Gratuluję pięknych odkryć - kompozycji - na dyskietkach Rocketa. Marsz pogrzebowy.fds musi być jakoś wyportowany poza tę dyskietkę.
Maniuś - Pokazał, że nie trzeba być starym zgredem z broda i sentymentem, żeby siedzieć w retro i wymiatać. Coś się nagród nazgarniał, to Twoje. cośmy pograli, to nasze. Pozdrów tatę, podziękuj za zajawkę i zaproś, bom ciekaw. Ale co umiejętności w grach dostałeś, to Bozia w twardej głowie odebrała :)
A przy okazji juz wiem, czemu cię myliłem - na strefie jest kolo o nicku Psmaniac. ot i cała sprawa.
Daf - Wódka nie była wystarczająco ciepła. za rok komisyjnie na słońce trzeba wystawić.
Mono - to było moje pierwsze spotkanie z ekumeniczną inicjatywą atarowo-nesową  i jestem mega pozytywnie nastawiony widząc, jak to się łączy. Fajnie, że mimo obaw o brak dżojstika, stanąłeś do gry w czołgi. Nie wykluczam, że kiedyś odwzajemnię gest dyplomatyczny i zobaczymy się na Silly Venture.
Xcopy - Wpadłeś do nas jako gwiazda i czuję, że po prostu zostałeś jednym z nas i za rok wrócisz na całość i zrobisz nam longplay z przechodzenia całej klasyki Natsume. Nie zapomnę tej dziecięcej radości u Ciebie, jak ogrywałeś kolejne tytuły po raz pierwszy.
I nie tylko ja uważam, że wyglądasz jak starszy brat pieseła ;)
Zitz - niestety dane nam było ledwie się przywitać i wymienić parę uprzejmości, ale liczę na to, że to długotrwały powrót i nadrobimy za rok.
Kornel - Co to za praca w dni zlotu! I przypominam, że szukamy cwaniaka, co nam zrobi metalowe aranżacje muzy z Holy Diver!
1990in1 - najlepszy. cytat. zlotu.
Krisuroku - czemu nam to robisz i zostajesz na tak krótko?
Tata Krisuroku - do trzech razy sztuka. Za rok nie wyjedzie bez rundki w Mario albo inne Czołgi ^^
ChipJockey - Dobra niespodzianka z tą wizytą. Pozdrawiamy Shiru, ty chory pojebie!
Ćwirek - weź mnie tu tego Biologa za rok za rękaw sprowadź na remizę!
Spider - o tym wątku Ci mówiłem, o tym: http://forum.contrabanda.eu/index.php?topic=817.0
Gargi - a zebyś wiedział, że coś mi się jeszcze pomiesza w głowie i zobacze Twoje mixy w częstochowie, o!
Roben - Mati w tym roku nie dał ci szans we fristajlu. Tak bywa. Ale za to ostrą walkę w Piguły Mario szanuję w opór. Za rok asiąde i spróbuję sił.
Eris - Gratuluję skutecznego odparówczenia znalu na 3 dni :P
Senshu - W sumie mnie zaskoczyłeś, że taki maniak strzelanek z Ciebie, już lecę lurkować tematy na system11. Ale za rok wrócisz i przyznasz mi rację, że ta Recca to taka trudna nie jest.
Robi - https://www.youtube.com/watch?v=VT8Mf_SMmNM
Rzuć tego Konona, bo ci to źle na zdrowie wychodzi! Ale za wygranko w Doktor Mario, jak wstał niewyspany, szanuje.
Candle, Draco - krótka wizyta, ale treściwa. Ale Krikzza to wy szanujcie! ;)? zobaczymy!

I 2 słowa do nieobecnych
Martin - Jak będziesz mi nudził, że Bez CFL to nie zlot, to znajdę cię gdziekolwiek jesteś i zrobię z D. ligę średniowiecza ;) Widzimy się za rok i tyle!
Jaro - jak już dotrzesz, a zrobisz to za rok, wiem, przekonasz się, że zlot bez pracy jest lepszy niż praca be zlotu!
Ryan - Słyszysz nas? Odbiór! Odbióóór! Gdzieś nam zniknął, i dlaczego?

Wszystkich, którzy jeszcze nie byli, a czytając to się zastanawiają powiem tylko - ja też już czekam na watek ze zlotu 15!

PS zdjęcia już lecą na folder, filmy muszę przejrzeć, bo to 25 GB materiału!:
https://mega.nz/folder/qRBRFQCb#efEQLQ08M_rS6bo9anhdYg
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2022, 20:43:08 wysłana przez Mcin »

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Relacja z sypialni Janoty8, czyli jak było na Famiconie 14...
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 18, 2022, 09:41:40 »
Cytuj
Daf - Wódka nie była wystarczająco ciepła. za rok komisyjnie na słońce trzeba wystawić.

Ale jakie słońce?

*

Offline Mcin

  • ***
  • 816
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: Relacja z sypialni Janoty8, czyli jak było na Famiconie 14...
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 18, 2022, 17:25:27 »
Ej no nie oszukuj, ze 3 godziny w sumie było...

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline Zitz

  • *
  • 28
Odp: Relacja z sypialni Janoty8, czyli jak było na Famiconie 14...
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 18, 2022, 23:30:59 »
Tydzień minął od przyjazdu, będzie tego, wypadałoby coś napisać..
...
Było jak zawsze. Mimo obaw z mojej strony, że nie będzie. Ale było. I dziękuję za to wszystkim obecnym :). Ogarnę sobie życiowe to i owo i wierzę że zobaczymy się za rok na więcej niż 2 dni. Jeszcze raz dzięki za wszystko.

zdjęcia+filmy:
https://drive.google.com/drive/folders/1_WkoWwpW2xEuSjubru8yE4S_jP2pFRLs?usp=sharing

Niech żyje partia!


*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Relacja z sypialni Janoty8, czyli jak było na Famiconie 14...
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 19, 2022, 00:41:00 »

- cholera, chyba jeszcze nigdy nie przywiozłem tyle dobroci ze zlotu, a przynajmniej nie przypominam sobie ;-)

Pragnę Bardzo Serdecznie Podziękować Wszystkim i Każdemu z osobna za ZAJEBISTE PARTY! Przygotowanie, oprawa, muzyka, konkursy, turnieje, ludzie, klimat, Pegasus, alkohole - wszystko na najwyższym poziomie!
Personalne pozdrówki lecą w stronę DAFa, Senshu, LinMara oraz Dziadka za sercu mi bliskie rozmowy o życiu <pivo>

Poniżej linka do pobrania moich skromnych materiałów:
>> http://mwk1.vot.pl/contrabanda/stuff/fcon14_mwk.rar

*

Offline Duobix

  • **
  • 190
Odp: Relacja z sypialni Janoty8, czyli jak było na Famiconie 14...
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 20, 2022, 09:30:06 »
Parę słów tutaj, bo w sumie reszta powiedziała już dużo.
Pogoda w tym roku wylosowała się bardzo zimno, jak na lipiec.
Odegranie sceny w dzień pierwszy zlotu? Istny sztos.


Konkursy w tym roku dostarczały po całej linii.
CFL zroganizowany tip-top, tanki też świetnie zorganizowane.
Dafowe shot's frenzy, Robin Hood, Micro Machines - mimo że nie uczestniczyłem,
też bardzo dobrze się patrzyło jak inni uczestnicy grają.

Także tego, wielce byłem zadowolony z grańska w FireTower :)
Wasze reakcje oraz kminienie strategii na całość gdzieś zza moich pleców mnie rozwaliło,
jako że o części rzeczy albo nie myślałem, albo były mi kompletnie obce.


Tegoroczny Famicon dał mi do zrozumienia że chyba dla mnie 2 dni zlotu to maks jaki fizycznie zniosę.
Dosłownie przy części atrakcji nie uczestniczyłem albo pasowałem, bo odcinało mnie do spania co chwilę.



Na przyszły zlot też już wiem że nie wezmę takiej "mnogości" sprzętów -> pewnie ograniczę się do Famicoma i N64.

Wiem że przez 5 dni byłem w sumie teraz "tym gościem od saturna", ale to i też dobre - widziałem że część z was
była naprawdę łakoma spróbowania tej absolutnej egzotyki którą zaserwowałem.

A, no i.... ZASILACZE!

*

Offline pawgal

  • *
  • 25
  • NESomaniac
Odp: Relacja z sypialni Janoty8, czyli jak było na Famiconie 14...
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 21, 2022, 00:27:34 »
Mimo tylko dwóch dni, bawiłem się jak zwykle przednio ;D W przyszłym roku postaram się przyjść na dłużej. Dziękuję wszystkim za obecność, miło było spotkać nowe twarze, pogadać, pośmieszkować i popić coś % :D

Zaskoczeniem była wygrana w CFL, jak widać "Make Amarena Great Again" stało się faktem :D

Parę fot ode mnie tutaj: https://photos.app.goo.gl/uwAKoS7sRY4MoVHWA
この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Relacja z sypialni Janoty8, czyli jak było na Famiconie 14...
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 21, 2022, 10:28:55 »
Cytuj
Parę fot ode mnie tutaj: https://photos.app.goo.gl/uwAKoS7sRY4MoVHWA
Jest! Są znowu najlepsze ujęcia z remizy.

*

Offline PsxManiac

  • *
  • 46
  • Smażone Parówki lepsze niż z mikrofalówki
    • Twitch
Odp: Relacja z sypialni Janoty8, czyli jak było na Famiconie 14...
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 21, 2022, 22:16:21 »
żeby nie było dam też coś od siebie : https://mega.nz/file/98dzyDga#IFpiDIKubqULjzKf9x1U0ZirkLT5lcZjzO_mWkwflno

Ewentualnie jakby krzyczało o klucz dostępu to proszę bardzo : IFpiDIKubqULjzKf9x1U0ZirkLT5lcZjzO_mWkwflno

*

Offline mono

  • *
  • 41
Odp: Relacja z sypialni Janoty8, czyli jak było na Famiconie 14...
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 21, 2022, 23:02:40 »
To ja też w takim razie napiszę słów kilka od atarowo-nesowej inicjatywy ekumenicznej :)
Dziękuję za zwyczajowe już sympatyczne przyjęcie, bo to moje trzecie spotkanie z Wami. Niestety mimo tego ciągle nie pamiętam Waszych xyv a czasem nawet i twarzy, więc proszę o wybaczenie. Liczę na to, że następnym razem będzie już znacznie lepiej.
Imprezę macie świetną i bardzo mi się podoba jak się organizujecie. TYGODNIOWE PARTY! Dzięki temu mogłem w ogóle do Was dotrzeć, bo Lost Party częściowo pokryło się z FamiCon-em :)
Co najbardziej sobie cenię na takich spotkaniach, to rozmowy z ludźmi na przeróżne tematy.
Z Duobixem o developmencie gier i wyjaśnieniu jak działa pióro świetlne na NES-ie :)
Z MitsuneFox o polityce i progresywnej lewicy, ALE również o playerach do FamiTrackera - wielkie dzięki za rekomendację famitone2!
Z Mcinem i Dziat-em o Pegasusach i klonach produkowanych na różne regiony świata.
Z Rocketem o różnościach (dzięki za powitanie na partyplace :D).
Senshu należą się podziękowania za cierpliwość i wyrozumiałość za przegraną w czołgi :)
Cieszę się że mogłem osobiście poznać kolegów od 2A03 FM!
I że jest więcej Towarzyszy z Rzeszowa :)
Trochę liczyłem na to że może będzie Siudym, no ale nie można mieć widać wszystkiego :(
Świetne macie relacje z imprez!
Jeśli Was pomyliłem, to wybaczcie - jeszcze raz dziękuję Wam za świetną imprezę! (nawet kombinowałem sobie, że usiądę gdzieś w kąciku i podłubię swoje rzeczy, ALE GDZIE TAM! NIE BYŁO CZASU :D)
code, hex and rol'n'ror
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

Odp: Relacja z sypialni Janoty8, czyli jak było na Famiconie 14...
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 22, 2022, 14:40:20 »
Theme w tym roku to był genialny pomysł, a odegrana scenka, mimo, że była praktycznie na samym początku, była dla mnie wisienką na torcie. Nagrałem praktycznie całość i długo będę to pamiętał - mistrzostwo!

Turnieje i konkursy jak zawsze były świetne. Ubolewam nad tym, że przez mój nieogar nie wziąłem udziału w ostatnim CFL. Mam cichą nadzieję, że jeszcze kiedyś wróci ta formuła! Adwersarz deszcz może i nieco popsuł część outdoorowych planów, ale wierzę, że odbijemy to sobie w przyszłym roku.

Cieszę się, że udało mi się nieco więcej niż zwykle porozmawiać z Wami, dla mnie to wyczyn. Sporo ciekawych historii, rad i życiowych rozkmin, które biorę sobie głęboko do serca.

Dziękuję wszystkim, przede wszystkim organizatorom, za tworzenie tego niezwykłego wydarzenia. Do następnego!

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Relacja z sypialni Janoty8, czyli jak było na Famiconie 14...
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 18, 2023, 16:46:46 »
Dokładnie o 17:00 pod poniższym linkiem pojawi się zapowiedź relacji z FamiCON14 ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2023, 17:10:51 wysłana przez Krisuroku »
Nie w tym roku! XD