Schludny ubiór działacza Partii aka Famiconowe Przebieranki
*

Offline Mcin

  • ***
  • 815
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: Schludny ubiór działacza Partii aka Famiconowe Przebieranki
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 24, 2022, 19:02:00 »
Hej, ubiór ubiorem, ale jak macie ozdoby z epoki - śmiało wpisywać w w temat bambetlowy!

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Schludny ubiór działacza Partii aka Famiconowe Przebieranki
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 04, 2022, 13:18:51 »
W temacie szat wieczorowych, myślcie o kolorach które dobrze zgrają się że świetlówką UV, o którą właśnie poszerzył się nasz sprzęt do oprawy zlotu  8)

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Schludny ubiór działacza Partii aka Famiconowe Przebieranki
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 15, 2022, 07:56:18 »
Świetna sprawa Dziat. Niestety nie mam przygotowanej białej koszuli, która pasowałaby do owej świetlówki idealnie, ale mogę w końcu powiedzieć, że ostatecznie przygotowałem strój na F14 i jestem gotowy na oficjalne przecięcie wstęgi w piątkowy, famiconowy wieczór.

*

Offline Mcin

  • ***
  • 815
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: Schludny ubiór działacza Partii aka Famiconowe Przebieranki
« Odpowiedź #18 dnia: Września 21, 2022, 22:26:43 »
Dziś z kolega Dudkiem, który w Pegasusie gustuje, acz ostatnio zaniedbał hobby, oglądaliśmy materiały ze zlotu, w tym najważniejsze-  z otwarcia plenum partyjnego. Patrząc z 3 osoby, oraz widząc relację kolegi - kurde, ale to dobrze wyszło! Jedno zaskoczenie - u OsY to ~25 minut materiału. Stojąc na scenie, gdy oczy partii i narodu obserwowały bacznie moją służbę w czynie socjalistycznym, myślałem, że to ponad godzina była.

Rzucę nieśmiało propozycję rzucić to w całości, bez obróbki na nasz jutubsk Contrabandycki. Wiem , że przed relacją i w ogóle, ale ujęcia z syNEStezji trafiały jako zajawka, to i chyab obyczaju nie naruszymy

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: Schludny ubiór działacza Partii aka Famiconowe Przebieranki
« Odpowiedź #19 dnia: Września 22, 2022, 07:16:23 »
Jak najbardziej się zgadzam.


Otwarcie Famicon 14 powinno być ew. jakoś obrobione (bo chyba są ujęcia z kilku kamer. Gargi też coś kręcił) i wrzucone jako całość.


Natomiast w relacji z Famicon 14 już powinno być to jakoś zgrabnie skrócone do najważniejszych momentów,  co by nie rozciągać tego na 1/2 czy 1/3 całej relacji :)
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Schludny ubiór działacza Partii aka Famiconowe Przebieranki
« Odpowiedź #20 dnia: Września 22, 2022, 07:57:36 »
Potwierdzam.