JAK SIĘ MASZ KOCHANIE JAK SIĘ MASZ // relacja
*

Offline Gargi

  • **
  • 139
Odp: JAK SIĘ MASZ KOCHANIE JAK SIĘ MASZ // relacja
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 30, 2020, 21:23:53 »
Żołnierze, Pegasusowi Maniacy! Dziękuję za ten wspaniały zlot! Było świetnie, wyjątkowy, oryginalny koncert Mejsa, CFL, gry i zabawy, degustacje alkoholi, zabawa w Ekwadorsk, konkurs Mareczka i wiele, wiele innych. Poza tym klasycznie chciałbym podziękować następującym gruzownikom:

Dziat! Tradycyjnie podziękowania za organizację, że mogliśmy trochę porozmawiać, za entuzjazm związany z Ekwadorskiem i wspólną zabawę na nim. Życzę Ci wszystkiego dobrego i żebyśmy mogli więcej spędzić czasu za rok.
Martin! Legendo światka Pegasus :-), dziękuję Tobie i całej Twojej Ekipie za wspaniałą zabawę na Ekwadorsk, za rok będzie jeszcze lepiej, a w międzyczasie lecimy do raju :).
Daf! Ty Szatanie, piromanie :), dzięki za chwile rozmowy, świetną relację, wspólne drinki, fajnie było!
MWK! Dzięki za wspólną zabawę na Ekwadorsku i w ogóle ;-).
Osa! Świetny konkurs MIcroMachines! Podróżniku, trzymam kciuki za Twoje plany i jestem pod wrażeniem dotychczasowych realizacji, kiedyś tam muszę wpaść do tego Bełchatowa :-).
Preki! Dzięki za udział w Ekwadorze i wspólnie spędzony czas, mam nadzieję, że rany po mojej dzikiej hulajnodze już wyleczone :).
Pieseu! Wspólny Ekwador, super retro 486 z wspaniałą muzyką to jest to, szacunek za miłość do retro!
Żuro! Dzięki za ten porządny turniej CFL, pełna profeska! Czytając twojego posta dochodzę do wniosku, że powinieneś zostać pisarzem:), poza tym, dedykuję Tobie ten kawałek ze starą babą Miną :).
Kompot! Chłop z Sosnowca, studiował w Lublinie, a mieszka chyba w Poznaniu, niezły Matrix, szacunek za otwartość na świat i współorganizację CFL-a, dzięki!
Zelas! Rady dotyczące Castlevani pomogły mi dojść do ostatniego bossa! Przechodzę go do połowy, za rok przejdę, nie ma h*** w Nowej Wsi. Dzięki za to no i za super grilka!
Arek! Twoje komentowanie i cięte roasty to już chyba nieodzowny element famikońskiej atmosfery, dzięki!
Lio! Dużo nie gadaliśmy, mało wspólnie piliśmy, ale za rok poprawimy, życzę Ci wszystkiego dobrego!
Pawgal! Chwil kilka w Castelvanię, trochę fajnych rozmów no i Ekwadorsk, miło było! Dzięki!
Mati! Dzięki że mogliśmy trochę pogadać, za Twoje fristajle i życzę powodzenia w nowej pracy!
Chip Jockey! Dzięki za rozmowy, wspólny kebab na śniadanie :-) i trzymam kciuki za dalszy rozwój w dziedzinie filmu!
Rocket! Jakoś mało czasu spędziliśmy na zlocie razem, ale za to tydzień przed poskakaliśmy na nielegalnym freeteku:-), pozdrówka Stary!
Robi! Super, że wróciłeś z tej zagranicy,  doceniam wkład w techniczną, muzyczną organizację zlotu, dobrze Cię było znów zobaczyć!
Mejs! Twoja muzyczne harakiri zmiażdżyło system, połączenie mrocznej muzyki, a wręcz krzyku szatana z niesamowitymi wizualizacjami. To się nazywa sztuka nowoczesna na sprzęcie retro! Jestem pod ogromnym wrażeniem!
Boben! Peja z Zawiercia i nasz niezastąpiony admin, dzięki za wspólną podróż, żurek w ekskluzywnym lokalu i świetne fristajle jak zwykle...
1990 in1! Świetnie, że się pojawiłeś,  cieszę się,  wszystko dobrze u Ciebie i życzę wszystkiego dobrego. Pamiętam do dziś jak na 1-szym Twoim zlocie walczyliśmy z Doktorem Mario:-).
Krisu! Dzięki za kolejną edycję Robinhooda! To jest już klasyk konkursowy, który musi pojawić się także za rok, super, że pogadaliśmy o życiu:-), a kabelek na pewno będzie służył, dzięki!
Spider! Żołnierzu Pegasusa! Dużo to nie pogadaliśmy, ale następnym razem poprawimy, pozdrawiam!!!
Machbed! Kamracie z Rajchu :), dobrze było znów się spotkać i pogadać i chwilę spędzić przy Castlevanii, pozdrowienia i do zobaczenia!
Mcin! Nowy kolego zlotowy :) słuszne spostrzeżenia, gruzu jak zawsze na zlocie jest i będzie dużo i to dobrze, ale rzeczywiście wyjątkowo mało w tym roku było grania, musimy w przyszłym roku to zmienić! Dzięki za śledzenie potyczek w Castle....

Wszystkich których nie wymieniłem serdecznie pozdrawiam i bardzo Wam dziękuję za zlot. Niektóych z Was jeszcze do końca nie kojarzę po nickach, ale mam nadzieję, że poznamy się bliżej na następnym razem! Do zobaczenia!





« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2020, 21:27:04 wysłana przez Gargi »

*

Offline Preki

  • **
  • 431
Odp: JAK SIĘ MASZ KOCHANIE JAK SIĘ MASZ // relacja
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 31, 2020, 21:17:44 »
Cytat: Gargi
mam nadzieję, że rany po mojej dzikiej hulajnodze już wyleczone :).
Tak, dopiero teraz odszedł mi strup po tej ranie :P nigdy więcej tego dzikiego hulajgilopa  ;D

Odp: JAK SIĘ MASZ KOCHANIE JAK SIĘ MASZ // relacja
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 20, 2020, 17:18:18 »
Dziękuję Wam wszystkim. Było wspaniale!
Poniżej krótki materiał z ostatniego zlotu.

https://youtu.be/yg-qlh-Huv4

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: JAK SIĘ MASZ KOCHANIE JAK SIĘ MASZ // relacja
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 20, 2020, 22:22:09 »
Świetny materiał, Linmar.
 Jeżeli ktoś ma zapis z naszej poniedziałkowej freestylowej batalii, to proszę podrzucać. Chętnie bym to usłyszał raz jeszcze, bo ćwiczyłem dużo w zeszłym roku wręcz gdzieś znowu zbliżyłem się do tej kultury Hip-hopowej. Może nie tak jak kiedyś, ale gdzieś tam oldschool zawsze w mojej duszy pogrywa. Z góry thx i pozdrawiam ogólem. :D

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: JAK SIĘ MASZ KOCHANIE JAK SIĘ MASZ // relacja
« Odpowiedź #19 dnia: Października 08, 2020, 19:56:13 »
Mam trochę materiałów ze zlotu do wrzucenia (część z nich już sobie leży na dysku Google). Postaram się to zrobić w wolnym czasie.

Edit:

Dopiero teraz zdołałem ogarnąć wrzucanie wszystkim materiałów ze zlotu, jakie posiadam:

https://drive.google.com/file/d/1Wdz0B3QGwqa-43I2YUgM3K_OinWtLDFU/view?usp=sharing

https://drive.google.com/drive/folders/1Xn_qsi9qa3uY1Bhr4x3f6wXLOzchHv9m?usp=sharing
Nie w tym roku! XD

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: JAK SIĘ MASZ KOCHANIE JAK SIĘ MASZ // relacja
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 13, 2020, 20:17:12 »
Wszystkie materiały pobrane, skompletowane i wrzucone na nasz Contrabandycki dysk roboczy.

Zatem kto BĘDZIE CHCIAŁ, to momentalnie podsyłam  8)

No chyba, że macie jeszcze jakieś nieopublikowany stuff ze zlotu? To bardzo proszę udostępniać!

*

Offline Liseq

  • **
  • 230
  • Amarena
    • Nowy kanał
Odp: JAK SIĘ MASZ KOCHANIE JAK SIĘ MASZ // relacja
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 14, 2020, 02:54:37 »
https://www.youtube.com/playlist?list=PLkhlySQ5Oi9HK6uKR6Qhed_ZWcl-2IqXW

Oto playlista z filmami ze zlotu. Zahostingowalem na yt bo tak mi najprościej. Zatem bierzcie i montujcie z tego wszyscy
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2020, 05:38:18 wysłana przez Pieseu »
Czasami doceniamy niektóre rzeczy dopiero gdy staną się wspomnieniami.

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: JAK SIĘ MASZ KOCHANIE JAK SIĘ MASZ // relacja
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 14, 2020, 15:52:22 »
To mądry Ty. Niby jak to teraz ściągnąć?

Weź wrzuć tutaj i daj linkę (albo dwie/trzy jak masz tego więcej niż 2GB) >> https://wetransfer.com