Coolbaby C37 RS-3 118 HD
*

Offline Dleit

  • *
  • 19
Coolbaby C37 RS-3 118 HD
« dnia: Stycznia 17, 2021, 11:42:38 »
Mini recenzja konsoli. Kupiłem ja z AliExpress  za 164,69 zł od Użytkownika himm Store .
Nazwa wątku : C37 RS-3 118 HD + AV gry 8 Bit gra Retro Vidoe konsola kontroler bezprzewodowy gra wideo konsoli everdrive do gier tv.
Paczka z Chin dotarła po 24 dniach .
Konsola występuje pod wieloma nazwami na empik.pl nazywa się : Konsola FRAHS Retro, 118 gier (NDS) 199 zł
Inne nazwy :  HAMY 8 BIT HD (RC-37)
Specyfikacja wersja z 2019 roku
- Wyjście AV,
- Wyjście HDMI,
- Dwa bezprzewodowe kontrolery 2.4 G,
- Wbudowane 118 gier,
- Odtwarza 98% oryginalnych kartridży,
- Obsługa oryginalnej wtyczki 7 pin- pady NES,
- Przejściówka AC. eu plug
- Zasilacz został zmieniony na ładowarkę USB

Niestety konsola na glucie. Kupiłem ją ze względu na wyjście hdmi i bezprzewodowe pady.
Plastik jest twardy i solidny. Nie sprawia wrażenia taniego.
Zasilacz jak to chińczyk od razu wymieniony na zasilacz od telefonu Kruger&Matz.
Jak to bywa z CoolBaby podobno jest problem z dźwiękiem.
Postaram się porównać z oryginalnym NESE-001 i zrobić video.










Link do Galeriihttps://files.fm/u/wwvne7tsp


*

Offline lubone

  • **
  • 272
Odp: Coolbaby C37 RS-3 118 HD
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 17, 2021, 12:19:55 »
Znam konsolę. Oczywiście oryginalny Famicom bije na głowę każdego chińskiego klona, ale trzeba przyznać, że Chińczycy mają spory wkład w propagowanie retro kultury ;) Może kiedyś dojdą do wniosku, że wygląd to nie wszystko, a liczy się to co jest w środku  :-*  :D

*

Offline Mcin

  • ***
  • 813
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: Coolbaby C37 RS-3 118 HD
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 17, 2021, 13:18:41 »
Tu przynajmniej mamy solidny plastik.

Co do dźwięku, to problem będzie ten sam pewnie co z pozostałymi klonami na glucie, ucięte kanały.118 gier to wbudowane czy kartridzyk?

*

Offline Dleit

  • *
  • 19
Odp: Coolbaby C37 RS-3 118 HD
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 17, 2021, 19:06:49 »
118 gier jest wbudowanych i nawet nie ma powtórek duży plus.
I to jest jedyny plus dlatego o grach nie wspominałem bo to dziadostwo. Mini gierki imprezowe (na trzeźwo bym ich nie ruszył)

Te same schematy działania tylko inna oprawa graficzna. Gry typu np Smelling Dog gdzie rozgrywka polega na zapamiętaniu miejsca gdzie złodziej zakopał fanty i wykopaniu je pieskiem albo
Feed the Fish gdzie karmimy rybki  :)


mwk edit:: nie cytujemy tekstu, bezpośrednio pod którym odpowiadamy, tworzy się niepotrzebna meblościanka.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2021, 19:46:12 wysłana przez MWK »

*

Offline Mcin

  • ***
  • 813
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: Coolbaby C37 RS-3 118 HD
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 18, 2021, 20:58:40 »
Jeśli TE gierki, to faktycznie, nie zazdroszczę.https://bootleggames.fandom.com/wiki/Nice_Code_Software

*

Offline Dleit

  • *
  • 19
Odp: Coolbaby C37 RS-3 118 HD
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 07, 2021, 02:01:47 »
Jestem zadowolony z tego systemu. Zależało mi na Weekend gaming  party przy piwku. Zawiodłem się na RS-40 ale ta konsolka daje radę . Po wymianie zasilacz na markowy 4 godziny gry w Battletoads & Double Dragon - The Ultimate Team. Nic się nie grzeje system pracuję stabilnie .  Drugiego bossa  ,,Big Blag '' nie dajemy radę pokonać ( za dużo alkoholu we krwi ).

*

Offline lubone

  • **
  • 272
Odp: Coolbaby C37 RS-3 118 HD
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 07, 2021, 10:17:13 »
Piękna sprawa... Gry, piwko, kumple... Takie klony idealnie pasują do zastosowań drink / drank / drunk  ;) Bynajmniej jak się sprzęt zaleje alko, a chipsy zatkają slot kartridży to nie jest żal :) Zazdro...  8) Chyba muszę reaktywować wieczory z Turtles Tournament Fighters... No i bootleg Mortal Kombat II Specjal też często wjeżdżał, chyba jedyny z serii z taką grywalnością... To lepsze niż oglądać KSW :D