OD GRACZY DLA GRACZY

Brak nowych wiadomości Opisy i recenzje gier

Opisy i ciekawostki dotyczące wszelkich gier, które zostały wydane na konsole NES i Famicom, bądź które dopiero mają zamiar ujrzeć światło dzienne. Jeżeli masz coś do powiedzenia na temat konkretnego tytułu - pisz śmiało i dziel się opinią z innymi.

Brak nowych wiadomości Jeszcze więcej o grach

Informacje w powyższym dziale Ci nie wystarczyły? Chcesz dodać coś jeszcze na temat gatunków gier, ich twórców, bądź podzielić się rankingiem ulubionych bossów? Tutaj jest na to odpowiednie miejsce.

Działy podrzędne: Solucje i porady
Brak nowych wiadomości Hi-score

Congratulations! You are a true champion, but our princess is in another castle. Please enter your name.

8-BITOWY WARSZTAT DOMOWY

Brak nowych wiadomości Konsole i akcesoria

Opisy maszynek do grania oraz odczucia po obcowaniu z różnymi modelami konsoli Famicom/NES. Jednak sama konsola do zabawy niestety nie wystarczy. Przydałby się jeszcze jakiś telewizor, pad, a może nawet robot kuchenny zdolny przejąć obowiązki drugiego gracza.

Brak nowych wiadomości Hardware

Dumpowanie, lutowanie, nagrywanie, naprawianie, programowanie, przerabianie. Kondensatory, programatory, przełączniki, styki, układy zasilające, zworki. Tyle różnych rzeczy - jeden wspólny dział.

Brak nowych wiadomości Demoscena i gry homebrew

Tutaj dowiesz się o wszelkich aktualnościach na temat sceny NES/Famicom - zarówno naszej rodzimej, jak i tej poza granicami kraju. Umieszczamy tu wszelkie dema oraz najnowsze gry homebrew na NES.

Brak nowych wiadomości Pirackie produkcje

Wszelkiej maści potworki, które powstały w wyniku inwencji twórczej artystów zza Buga. Sztuka kiczu i złego smaku, czyli coś, co lubimy na zlotach najbardziej.

WPADNIJ POGRAĆ, POROZMAWIAĆ...

Brak nowych wiadomości FamiCON

FamiCON to jedyny w swoim rodzaju zlot największych pasjonatów naszych ukochanych konsol. Mnóstwo gier, konkursów oraz atrakcji, a tak mało spania oraz czasu, aby tym wszystkim się nacieszyć.

Działy podrzędne: fCON9, fCON10, fCON11, fCON12, fCON13, fCON14, fCON15
Brak nowych wiadomości Wydarzenia w klimacie retro

Dzieje się coś dzisiaj na mieście? Otwierają kolejny pub w klimacie 8-bit? Jakiś wirtuoz Game Boya gra koncert na ulicy? Wszelakie ogłoszenia oraz informacje są mile widziane - na pewno znajdzie się ktoś chętny do towarzystwa.

Brak nowych wiadomości Spotkania w rodzinnej atmosferze

Jeżeli chcesz organizować Sylwestra, domówkę, albo po prostu spotkać się ze znajomymi przy piwie i Galaxianie, pisz śmiało w tym wątku. Byle z wyprzedzeniem, to uda się nam załatwić transport i przygotować wątrobę.

NIE TYLKO 8 BITÓW

Brak nowych wiadomości Inne konsole

Dział przeznaczony dla rozmów o konsolach starszej, bądź nowszej generacji. W końcu nie gramy tylko i wyłącznie na Famiconie, inne maszynki także mają potencjał, który wypadałoby wykorzystać i podzielić się nim z innymi.

Brak nowych wiadomości Gry na różne platformy

Jeżeli piszemy już o innych platformach, to nie można pominąć kilku słów o grach na nie przeznaczonych. Oto ogólny dział dla wyjadaczy gier na wszelakie konsole – od Odyssey, po PS4/XBOX ONE.

OGŁOSZENIA GRUZPASTERSKIE

Brak nowych wiadomości Kącik muzyczno-filmowy

Nasza społeczność lubi słuchać dobrej muzyki oraz obejrzeć dobry film i chęcią podzieli się różnymi perełkami oraz ciekawostkami. Poczytaj, a następnie posłuchaj i obejrzyj.
Forum ContraBanda.eu - Centrum informacji

17779 wiadomości in 1300 wątkach, wysłana przez 325 użytkowników. Najnowszy użytkownik: adashko
Ostatnio wysłane: "Odp: fCON15 - materiały ..." ( Dzisiaj o 00:49:27 )
Zobacz ostatnio wysłane wiadomości
[Więcej statystyk]

5 Gości, 0 Użytkowników

Dziś online: 7. Najwięcej online: 484 (Kwietnia 28, 2024, 05:36:09)