Glitche
*

Offline Mcin

  • ***
  • 815
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: Glitche
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 14, 2022, 20:26:34 »

Mi się jakiś czas temu udało zglitchować Hebereke... tak, nie wiedziałem co zrobić i próbowałem, biegałem szybko w przód i w tył... aż poziom się zaciął i nie wczytywało dalszej lokalizacji. po prawo, tam gdzie biegnę, powinien być ten "kran".




*

Offline Mcin

  • ***
  • 815
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: Glitche
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 08, 2022, 21:31:38 »
Glitch z Pro Sports Hockey od Jaleco. Na marginesie, mocno nieznana perełka, bawiłem się przednio w gierce.


Odp: Glitche
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 21, 2022, 20:00:54 »
Przypomniałem sobie o pewnym glitchu w Lunar Ball. Może ten post bardziej nadawałby się do tematu typu "Pirackie partactwo" jeśli by taki istniał ale tu też pasuje.

Pamiętam że na wszystkich kartridżach jakie przeszły mi przez ręce w dzieciństwie była jakaś skopana wersja Lunar Ball. Nie dało się ukończyć stołu 21, bo bila znajdowała się w niedostępnym miejscu. Dziś przypomniałem sobie jak to wyglądało, w załączniku porównanie pirackiego partactwa i oryginału.

Przez tych nieudaczników przez całe dzieciństwo nie widziałem stołów od 22 do czterdziestego któregoś i strasznie mnie to bolało, żaden kartridż nie miał normalnego wyboru wszystkich stołów tylko jakiś taki poblokowany, od 00 do 21 oraz od czterdzieści ileś do 60 albo w ogóle się nie dało wybrać, graj od stołu 00 albo spadówa.

Spróbuję znaleźć dumpy tych konkretnych kartridży w sieci ale wiecie że składanki to generalnie #nikogo...

EDIT: lepsze jest to, że w oryginale nie da się w żaden legalny sposób wybrać stołu 00! Z ciekawości podmieniłem wartość w pamięci RAM w emulatorze na 00 i okazuje się, że to ten sam stół co w piratach, zastanawiające...
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2022, 20:04:34 wysłana przez Verteks »

*

Offline Qurek

  • *****
  • 429
Odp: Glitche
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 08, 2022, 08:01:48 »
Takie coś mnie ostatnio spotkało

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Glitche
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 08, 2022, 10:19:40 »
Haha! Wspaniały glicz, gratulacje Qurek. Człogi wpadły w limbo. Ale końcowy rezultat najlepszy. :D Co te braty menel?!

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: Glitche
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 08, 2022, 10:26:27 »
Trafienie takie glitcha lepsze niż szósta w totka.


Dzięki za nagrywkę Qurek :)
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Online Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Glitche
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 08, 2022, 15:51:34 »
Już wiesz Osa jak ma wyglądać kolejny turniej w Micro Machines :P
Nie w tym roku! XD

Odp: Glitche
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 08, 2022, 16:28:44 »
Grubo że dało się ukończyć wyścig :D Dobry Glitch Qurek !

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Glitche
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 29, 2023, 13:19:06 »
Zajebisty glitch Qurek, można powiedzieć, że tak bardzo zmiotło Cię z planszy, że aż zająłeś 2 miejsce 8)