Sztab - marzec 2016
*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Sztab - marzec 2016
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 10, 2016, 20:45:28 »
Weź go tam podpytaj, Tomek, albo ktokolwiek kto ma z nim jakiś lepszy kontakt. Swoją drogą, na pewno chciałbym chociaż na piwo/dwa zahaczyć o PiwPaw. Ostatnio jak byłem chciałem, ale nie wyszło.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Sztab - marzec 2016
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 10, 2016, 21:38:23 »
Podbiłem do kRocketa. PiwPawem proponuję zainaugurować piątek :)


*

Offline rocket

  • Asystent Moderatora
  • *****
  • 110
Odp: Sztab - marzec 2016
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 10, 2016, 22:57:41 »
Jestem za :) , w dużym pokoju z 7 osób jestem w stanie pomieścić, a w małym , 4 : na łóżku ja,Klaudia i Mikołaj pośrodku <3 + 1 osoba na podłodze, nie wliczyłem przedpokoju i kuchni, zresztą Winyl sam niech oszacuje ile osób się u mnie zmieści,
ale z zastrzeżeniem że ostateczna decyzja zależy od Klaudii, bo nie wiadomo jaki grafik na marzec dostanie, więc będę śledził forum i dam znać jak już więcej będę coś wiedział
« Ostatnia zmiana: Lutego 10, 2016, 23:16:40 wysłana przez rocket »

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Sztab - marzec 2016
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 10, 2016, 23:01:22 »
Podbiłem do kRocketa. PiwPawem proponuję zainaugurować piątek :)

Ja będę sobota-niedziela. Rocket, świetne info! Fajnie, że napisałeś tu i że się widzimy.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Sztab - marzec 2016
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 10, 2016, 23:33:51 »
na łóżku ja,Klaudia i Mikołaj pośrodku <3

co

*

Offline Vinyl

  • Płyta się nie kręci...
  • *****
  • 43
Odp: Sztab - marzec 2016
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 12, 2016, 00:52:39 »

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: Sztab - marzec 2016
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 12, 2016, 01:52:49 »

*

Offline rocket

  • Asystent Moderatora
  • *****
  • 110
Odp: Sztab - marzec 2016
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 23, 2016, 18:58:52 »
Ok, śmieszki. śmieszkami, ale potrzebuję konkretnej listy obecności gdyż muszę obgadać z moją lubą, bo prawdopodobnie będzie miała pracę w piątek, sobotę i nie wiadomo jak  w niedzielę. Więc jesteśmy w stanie przenocować 6 osób.

Wiemy że na razie chcą spać u nas:

1.Zitz
2.Borsuk
3.Daf
4. Dziat
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2016, 10:17:08 wysłana przez rocket »

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: Sztab - marzec 2016
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 23, 2016, 21:46:24 »
Ja z kolei chciałbym zaapelować do rezydentów, żeby planowali nasze wieczory w ten sposób, żeby nie trzeba było dużo łazić. Olka skręciła nogę, ma w gipisie i zapewne zdejmie go na dzień, dwa przed Warszawa, więc przemarsze z centrum na drugą stronę Wisły nie wchodzą w grę, większe trasy po mieście także. Jeśli możecie uwzględnijcie to, my nie będziemy mobilni jak zazwyczaj z tego powodu.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Sztab - marzec 2016
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 24, 2016, 01:30:26 »
Ja w piątek odpadam - dołączę dopiero późną nocą, lub w sobotę. Myślę że najlepiej będzie dobrać trasę już teraz - szczególnie biorąc pod uwagę słowa żurka.

Proponuję w sobotę zainaugurować szlakiem tataru, jedna, dwie knajpy. Mam jedną na oku i jeszcze się jej przyjrzę. Następnie PiwPaw, gdzie będzie okazja ugościć w podniebieniu siedemset piw, naraz. Atmosfera tam jest gęsta wiecznie - więc szybko przeskoczymy do Rocketa (o ile jemu i Klaudii pasuje - wiadomo). O której rozjazdy startują w niedzielę?

Rocket, dopisz mnie proszę na listę noclegową. Brać karimatę i psiwór?


*

Offline rocket

  • Asystent Moderatora
  • *****
  • 110
Odp: Sztab - marzec 2016
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 25, 2016, 10:16:32 »
Brac, dopisuje.

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: Sztab - marzec 2016
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 29, 2016, 13:50:20 »
Może jakiś rozkład jazdy konkretnie podadzą rezydenci, bo coraz bliżej sztabsk i jakoś logistycznie i organizacyjnie dobrze byłoby wiedzieć jak wygląda to, czyli jak, gdzie z kim?

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Sztab - marzec 2016
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 01, 2016, 01:45:36 »
Rocket mi potwierdził sobotę. Niedzielę planowałbym pod typowe pokacowe aktywności przed podróżnicze - wstać koło jedenastej, zjeść wspólne śniadanie bez pośpiechu, a jak się pospieszymy, machnąć i wspólny obiad, chętnie go zrobię, ale nie bez wymagań - to będzie wołowina robiona przy głośnej muzyce i papierosach. Sobota wydaje mi się pełna aż nadto, zaś o piątku nic nie wiem - niestety, dołączę w sobotę (nie obstawiam piątkowej nocy bo może się nie udać dotrzeć). Zbiórka w sobotę o 11 w centrum gra wszystkim? (skminię to logistycznie jeszcze, ale centrum wydaje się być najbezpieczniejszym tropem na teraz)
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2016, 01:48:00 wysłana przez dziat »

*

Roben

Odp: Sztab - marzec 2016
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 01, 2016, 11:12:21 »
W piątek mam wolne chyba, także jak coś to dzwońcie dla mnie, kontakt do mnie macie, coś sie ogarnie. Również moge potwierdzić ze zmieniamy tymczasowo bądź na dłużej nieco większą przestrzeń mieszkaniową (sylwester u rudego szablozęba niezapomniany xD), więc możnaby przekimać kogoś :D

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Sztab - marzec 2016
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 07, 2016, 01:10:00 »
Dzięki za sztab, drodzy! Pierwszy gdzie były na raz trzy kobiety i piliśmy alkohol w ilości zrozumiałej. Przynajmniej w sobotę - wiem, że w piątek było słychać strzały. Dzięki za to całe przywiezione słońce - nawet nie wiedziałem że go tak potrzebuję.

Podnoszę na grono publiczne nowy wiersz Robena. Tematyka sztabowa, #hehermetycznie, ale nie sposób nie zauważyć kunsztu. Gąski polskich wsi umierają, abyś ich piórami kreślił rzeczywistość warszawskiej Woli. Przed Wami Steve Hawking polskiej poezji podziemnej ćwierćwiecza międzywojennego.

"co ta Karyna"
Tak jak wiatr na dworze
przemija co rano
gdy słysze kłótnie mańka
z karyną jebaną

ona ruda siksa
strasznie wredna postać
on zaś patosebix
swoją miłość spotkał

kłótnie nie mają końca
a tu zgrzyt, wyzwiska, oraz rękoczyny
nie mogę wypocząć należycie
wy tępe skurwysyny

czy oczekuję tak wiele?
za ścianą wielkie echo picia
znów karyna sie napierdala z mańkiem
pod osłoną pełni księżyca