pomoc przy renowacji pada do IQ-502 - głównie konsultacja
*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: pomoc przy renowacji pada do IQ-502 - głównie konsultacja
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 09, 2017, 22:42:52 »
Dredziu mam tam jakieś klamoty związane z joypadem do IQ-502, wezme całe to ścierwo i na zlocie zobaczymy co Ci się przyda a co nie, dobrze? 8)
« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2017, 23:35:08 wysłana przez MWK »

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: pomoc przy renowacji pada do IQ-502 - głównie konsultacja
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 09, 2017, 23:06:16 »
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak. :D

btw, najmniej wyrobiona była gumka od przycisku "select", więc profilaktycznie wsadziłem na miejsce gumki od przycisku A. może uda mi się zaorać tą levvacką kuhvę bez kszty honoru, dra Wily'ego, jeszcze przed zlociwem. :)

*

Offline Rascal

  • *
  • 61
  • http://rascal.pl
    • Rascal Blog
Odp: pomoc przy renowacji pada do IQ-502 - głównie konsultacja
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 20, 2017, 07:38:12 »
Miałem już dawniej pytać, ale - istnieją może jakieś zamienniki gumek o wytrzymałości powiedzmy tych, z oryginalnych iq502? Jasne, można kupić jakieś badziewie z targu i przełożyć, ale komfort grania na czymś takim i szybkość zużywania są... no cóż. Żeby nie zakładać nowego tematu, to samo tyczy się pada oryginalnego od SNESa.
Do SNESa łatwiej, ale wciąż nie wiem co z jakością tych wynalzaków.

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: pomoc przy renowacji pada do IQ-502 - głównie konsultacja
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 26, 2017, 20:30:05 »
Jedyne co mógłbym polecić sprawdzić, bo nie wiem jak to faktycznie przypasuje to wnętrza joypada od IQ-502, to ten wynalazek >> http://sklep.matt.com.pl/pl/p/Zestyk-gumowy-joysticka-MATT-MATA1/171

Natomiast wszelkie inne gumki, pod krzyżak, start/select, itd. można nabywać garściami za grosze z alibaby czy jak tam ta wiedźma się teraz nazywa.