Contrabandycka delegacja na "Nocna Jazda Moto Show Arena"
*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Contrabandycka delegacja na "Nocna Jazda Moto Show Arena"
« dnia: Lutego 25, 2023, 13:45:17 »
Droga Contrabando budzimy się ;)

Oficjalnie Zygakomp zostało sponsorem generalnym imprezy Nocna Jazda Show Arena.
Z racji, że będzie kilka stanowisk konsolowo-komputerowych, to wyskoczyłem z inicjatywą stworzenia stanowiska retro.

Po wstępnej rozmowie z osobą, która zajmuje się organizacją, dostałem aprobatę na stworzenie takowego stanowiska promowanego szyldem Contrabandy.
Pojawia się wobec tego pytanie, czy ktoś z Was (chodzi mi głównie o elitę starej gwardii ;)) byłby chętny na zjawienie się w Tomaszowie Mazowieckim dnia 20 SIERPNIA (Niedziela) 2023? Impreza zaczyna się o godzinie 11:00 i trwa do godzin późno wieczornych o ile dobrze kojarzę.

Mogę zaoferować, że będziemy mieli swoje stoisko do retro, gdzie będziemy mogli podłączyć konsolę (na ten moment nie mam odpowiednio dużego TV więc sprawa odbiornika do ustalenia).
Oczywiście gdzieś jakiś baner będziemy mogli tam trzasnąć lub alternatywnie jakąś animację z logiem Contrabandy walnie się na jednym z dostępnych monitorów - to już są sprawy kosmetyczne do obgadania. Na ten moment chciałbym się zorientować czy byłaby szansa na taką delegację.

Co do noclegu to pogadałbym z jednym z kolegów co wynajmują mieszkania na doby, by coś ogarnęli dla wspomnianej delegacji, tak by mogli się gdzieś w ludzkich warunkach przekimać przed odprawą, no chyba, że planowali by późną godziną wracać.
Tutaj oczywiście kwestia kto by się pisał, czy byłby zmotoryzowany itp.
Puszczam jak to się mówi w Contrabandycki eter informację i czekam na odzew i sugestie :)
Nie w tym roku! XD

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Contrabandycka delegacja na "Nocna Jazda Moto Show Arena"
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 25, 2023, 18:02:23 »
Fajny pomysł, Krzysiek. Hm, spojrzałem na mapy, na 2h40m samochodem, które dzieli nasze miasta i nie mówię "nie". Jeżeli już, to ja bez noclegu - wracałbym wieczorem. Ale za szybko na jakiekolwiek deklaracje, odpowiedź będę mógł dać pewnie dopiero na FamiCONie. Zobaczę też, jaka ewentualna ekipa dałaby radę się zebrać, bo od tego też sporo zależy.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Contrabandycka delegacja na "Nocna Jazda Moto Show Arena"
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 26, 2023, 01:30:37 »
Ja podobnie jak daf będę wiedział bliżej wakacji, bajerki, flagi standziki ogarniemy - część jest u mnie (baner), część u Linmara (rolapik). Krisu jakie atrakcje planujesz?

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Contrabandycka delegacja na "Nocna Jazda Moto Show Arena"
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 26, 2023, 10:49:14 »
Co do atrakcji to już trzeba by wspólnie obgadać.
Jeżeli byśmy ogarnęli dobry duży TV 50HZ to strzelanie z pistoletu w Duck Hunt jak najbardziej w dechę.
Można by zorganizować jakiś turniej w TMNT Tournament Fighters, bądź jakieś wyzwania typu - Przejdź pierwszy poziom w Contrze bez utraty życia ;)
Wygra ten który tego dokona a zarazem będzie miał najlepszy czas.
Pomysłów jest masa. Kwestia by to wspólnymi siłami sklepać.


Co do sprzętu to oczywiście udostępnił bym swój Famicom AV wraz z Nes Four Score'm by w miarę wygodnie można było przysiąść do konsoli nie martwiąc się o krótki kabel oraz pistoletem świetlnym. (pomijając duży TV, którego nie mam - do obgadania i ogarnięcia) No ale mile widziane były by jakieś zapasowe co by nie tyrać ciągle jednej konsoli - Wiecie o co cho.
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2023, 10:53:06 wysłana przez Krisuroku »
Nie w tym roku! XD

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Contrabandycka delegacja na "Nocna Jazda Moto Show Arena"
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 12, 2023, 01:09:50 »
Jak Moto Show, to może bardziej jakieś "rajdówki"?

Ja również jak Chłopy mógłbym się wypowiedzieć na zlocie.

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Contrabandycka delegacja na "Nocna Jazda Moto Show Arena"
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 26, 2023, 14:57:28 »
Faktycznie MWK, pomysł przedni. :)
Nie w tym roku! XD

Odp: Contrabandycka delegacja na "Nocna Jazda Moto Show Arena"
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 15, 2023, 23:37:54 »
W międzyczasie jest też Moto Session 27.28 maja na targach Lublin, tyle że niekoniecznie będzie miejsce do grania  :P
Ale jak ktoś ma chęć i sposób dotarcia tutaj to dodatkowo jest też opcja w razie czego, spotkać się zintegrować i wgl (: