Super Robin Hood Hardcore Tournament - Time Master Edition #1
*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Super Robin Hood Hardcore Tournament - Time Master Edition #1
« dnia: Czerwca 21, 2022, 11:22:05 »
Super Robin Hood Hardcore Tournament - Time Master Edition #1
Czyli nadchodzi nowa era dla robinowego mastera ;)

Postanowiłem podzielić się z Wami małą garścią informacji na temat nadchodzącego turnieju.

 W tym roku czeka nas rozgrywka z limitem czasowym. Na górze ekranu w miejscu gdzie wcześniej wyświetlane były punkty, będzie licznik odliczający od 240 do 0. Po upływie tego czasu postać zostaje automatycznie zabita. Tutaj zaznaczam, że musimy cierpliwe czekać do ekranu wpisywania imienia by ujrzeć nasz wynik. Niestety nie dało się tego inaczej rozwiązać. Dlatego proszę o cierpliwość. W przypadku, gdy ktoś coś poklika lub zresetuje odruchowo konsolę, zostanie automatycznie pominięty przy sprawdzaniu wyników z wiadomych przyczyn (nie będzie możliwości poznać punktacji wspomnianego gracza).

 Ze względu na powyższe, postanowiłem zostawić graczom pełen pakiet żyć do wykorzystania podczas ich jakże ograniczonej rozgrywki. Tutaj wspomnę, że po utracie tak zwanej główki, na czas gdy wyświetlany jest nasz status, licznik zostaje zatrzymany do momentu, aż pojawimy się na mapie.


 Zaczynając mamy wybór pójścia czterema drogami. Wybór każdej z nich eliminuje nas z możliwości powrotu do lokacji z pozostałych ścieżek. No przynajmniej oficjalnie, gdyż są na to sposoby ale tutaj już liczę na Waszą kreatywność podczas rozgrywki ;)

Zapisów brak. Chętny będzie siadał przy stanowisku i grał. Nie będzie szukania/ ganiania za ludźmi bo szkoda czasu. Jeżeli ktoś się nie stawi to oznacza, że mu na tym turnieju nie zależy i tyle w temacie. Oczywiście wygra osoba, która zdobędzie najwyższy wynik. Powodzenia Hoody!!!

Jeżeli przyjdzie mi jeszcze coś do głowy to na pewno to dopiszę.


Na ten moment niestety nie mam przygotowanej nagrody dla zwycięzcy, więc wygrana jest czysto for fun. Choć mam nadzieję, że się to zmieni do zlotu.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2022, 11:52:42 wysłana przez Krisuroku »
Nie w tym roku! XD

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: Super Robin Hood Hardcore Tournament - Time Master Edition #1
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 21, 2022, 12:31:56 »
Świetna wiadomość. Rozmawialiśmy już kilkakrotnie, ze poprzednie edycje turnieju były znacznie latwiejsze dla ludzi ktorzy obserwowali gre pozostalych. Teraz wyglada na to, że po części zostanie to wyeliminowane (różne ścieżki, etc.).


Z radością wezmę udział.


A nagroda?
Bywały już konkursy gdzie nagrodą był uścisk dłoni prezesa (podro pumpkin). Nie mniej - wydaje mnie się, ze nawet symboliczne piwo bedzie git.


Pozdro i do zobaczenia :)
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Online Mcin

  • ***
  • 816
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: Super Robin Hood Hardcore Tournament - Time Master Edition #1
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 21, 2022, 18:57:19 »
Nagroda - możliwość przymierzenia hoodowej czapeczki krisu przez 3 sekundy!