ContraBanda Famicom League#6 - Anonymous Heritage
*

Offline Martin

  • **
  • 120
  • Oldschool come back!
    • Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Odp: ContraBanda Famicom League#6 - Anonymous Heritage
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 28, 2022, 03:07:43 »
W imieniu ekipy PozNinjaków chcę jeszcze raz przeprosić wszystkich, a przede wszystkim organizatora, za brak drużyny na tegorocznej (ostatniej  :'() edycji CFL.

Wiem, że ten post już nie wiele zmieni, ale chciałbym żur0 żebyś wiedział, że dla mnie ten turniej to była esencja trzech ostatnich zlotów na których byliśmy i nie umniejszając nikogo zasług, coś na co najbardziej czekałem jadąc do Was. Nie wyobrażam sobie pustki, jaka będzie w kolejnych latach w sobotę popołudniu. :( W pamięci będę miał nasze lepsze i gorsze występy, ostatnie kilka sekund półfinału z 2021 roku, gdzie skopałem wejście do finałowej batalii, ledwo żywych Kubę i Bartka, którzy po ciężkich dniach w pracy i opieki nad Rodziną wpadali do mnie na nocne treningi czy ostatnie szlifowanie formy w samochodzie w drodze na event.

Niestety w tym roku przyjazd naszego trio w komplecie był niemożliwy, stąd też wymuszona rezygnacja. Nie wiem czy mój post jest cokolwiek w stanie zmienić, ale chcę żebyś wiedział, że dla naszej trójki przygotowania do zlotu rozpoczynały się w momencie ogłaszania kolejnych gier na CFL'a i nie wyobrażalibyśmy sobie przyjazdu na Famicon bez udziału w nim.

Liczę na to, że rozczarowanie które Cię spotkało z czasem minie i jakieś światełko nadziei na przyszłość się pojawi. Znam uczucie zawodu organizatora, kiedyś przytrafiło mi się coś podobnego (o absencji ok 1/3 graczy dowiedziałem się pół godz po rozpoczęciu rozgrywek...), ale już następna organizowana przeze mnie edycja turnieju FIFA okazała się rekordowa pod kątem liczby uczestników i na nowo rozpaliła we mnie radość. Tego życzę i Tobie, a przede wszystkim nam.

Udanej zabawy Ekipo!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2022, 03:10:01 wysłana przez Martin »
Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League#6 - Anonymous Heritage
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 05, 2022, 12:41:35 »
Panowie przypominam się na temat techniki potrzebnej do turnieju.
Na tę chwilę mamy:
3x Famicom AV - brakuje 1
4x pad NES (w tym dwa zamienniki) - brakuje 2, ewentualnie 4, gdyby zamienniki nie trzymały jednak jakości, wierzę że trzymają
3x EverDrive - brakuje 1

TV dobierze się na miejscu, zawsze były odpowiednie bez większego problemu. Dodatkowo ponawiam pytanie: czy ktoś będzie dysponował laptopem z możliwością podłączenia do internetu? Jest on potrzebny, żeby odpalić niezbędne excele (możemy pracować na Google Docs lub lokalnie jeśli będzie zainstalowany pakiet Office)

Czy znajdzie się osoba, która w sobotę rano zechce przejrzeć cały romset i zgrać go na odpowiednie karty pamięci?

Z góry dzięki Panowie!


*

Offline Duobix

  • **
  • 190
Odp: ContraBanda Famicom League#6 - Anonymous Heritage
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 05, 2022, 13:56:55 »
Mój Fami AV może posłużyć tutaj, mam też 1 everdrive (nie pro, N8, nesowy z przelotką na famicoma). Pady też mogę ogarnąć, tylko dej znać czy i które brać (mam dogbone'y i zwykłe nesowe).

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: ContraBanda Famicom League#6 - Anonymous Heritage
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 05, 2022, 14:10:58 »
Zwykłe nesowe.

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League#6 - Anonymous Heritage
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 05, 2022, 14:21:17 »
Everdrive bez różnicy zasadniczo skoro masz przelotkę! Co do padów tak jak Paweł wspomniał, interesują nas tylko NESowe pady.
Dzięki dobry Duobixie za wsparcie!

*

Offline Duobix

  • **
  • 190
Odp: ContraBanda Famicom League#6 - Anonymous Heritage
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 05, 2022, 14:27:03 »
Jeszcze sprawdzę ile nesowych mam - nie pamiętam czy miałem 1, czy 4. Sprawdzę wieczorem.

edit:: Ok, mam dwa Nesowe. Jak jeszcze kojarzycie jakieś kable które mogą być potrzebne, to też mogę poszukać.
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2022, 21:08:00 wysłana przez MWK »

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League#6 - Anonymous Heritage
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 05, 2022, 19:56:15 »
Tylko pady Mistrzu :) okablowanie każda konsola posiada/posiadać powinna.

Coś mi świta, że i Tomek jakimiś NESowymi dysponował.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: ContraBanda Famicom League#6 - Anonymous Heritage
« Odpowiedź #37 dnia: Lipca 05, 2022, 21:53:19 »
Dysponował i są nadal do pobrania w razie co, razem z NESem AV i EDkiem!

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League#6 - Anonymous Heritage
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 05, 2022, 22:21:51 »
I wszystko w temacie!
Posiadamy caly pakiet, Verteks w jednym z wątków, też coś wspominał że może jakieś sprzęty wypożyczyć.
Laptop zakładam, że będzie bo jest relacja i ContraBanda Cinema Vezdival, więc damy radę.

Ostatnie pytanie: adapter kart do ED, by wrzucić GamePack tegorocznej edycji, ktoś bedzie miał? Jesli nie to jutro przeczesuje mieszkanie w poszukiwaniu tego pierdolnika.

*

Offline Duobix

  • **
  • 190
Odp: ContraBanda Famicom League#6 - Anonymous Heritage
« Odpowiedź #39 dnia: Lipca 05, 2022, 22:44:43 »
Taki na karty SD? Mam wbudowane w laptopa/noszę z zawsze z sobą.

Odp: ContraBanda Famicom League#6 - Anonymous Heritage
« Odpowiedź #40 dnia: Lipca 06, 2022, 16:08:29 »
Nom, mam jednego pada kanciaka od NES ale dawno nie używałem to nie pamiętam w jakim stanie, już nawet nie pamiętam czy to mój jedyny czy mam jeszcze jakieś ;D. Famicoma AV i EDN8 (nie Pro) mogę użyczyć.

Czytniki kart SD to często są wbudowane w laptopach, byleby mieć adapter MicroSD -> SD. Też bym miał taki czytnik podłączany przez USB ale to USB2.0 to wolno działa, wezmę w razie sytuacji awaryjnej.

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: ContraBanda Famicom League#6 - Anonymous Heritage
« Odpowiedź #41 dnia: Lipca 13, 2022, 20:50:27 »
Żuro, co Ci mogę jeszcze tu dopisać - ogromne podziękowania za wszystko co zrobiłeś, ciężko to opisać. Wiem ile pracy to włożyłeś i mam nadzieję, że miałeś z tego równie dużą satysfakcję, gdy patrzyłeś jak remiza żyje tym eventem. Wspaniałe 6 sobót na FamiCONach!

Odp: ContraBanda Famicom League#6 - Anonymous Heritage
« Odpowiedź #42 dnia: Lipca 14, 2022, 19:56:10 »
Rok temu jako widz widziałem że CFL to super sprawa, czynny udział w tym roku to potwierdził. Sprawdziliśmy kto w te Pegasusy gra najlepiej, tym bardziej że lista gier była długa i podana jakieś osiemnaście godzin przed turniejem, nie było opcji żeby się przygotować.

Jeszcze raz chciałbym podziękować reszcie zawodników drużyny Z Buta Wjeżdżam za transfer, za możliwość grania w drużynie, za dobrą grę.

Podziękowania dla żur0 za organizację turnieju. Żeby nie było tylko słodko-pierdząco to napiszę, że w tym roku zainteresowanie ludzi turniejem było mniejsze niż rok temu, gdzie dużo więcej ludu obserowało rywalizację na bieżąco. W tym roku końcówka turnieju to były właściwie tylko grające drużyny a reszta gdzieś się rozchodziła po remizie, widziałem także po żur0 że odetchnął z ulgą kiedy finał zakończył się.

*

Offline Mcin

  • ***
  • 813
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: ContraBanda Famicom League#6 - Anonymous Heritage
« Odpowiedź #43 dnia: Lipca 16, 2022, 18:16:38 »
Chciałbym to pięknie podsumować, ale najprawdziwsze zdanie już padło, więc posłużę się cytatem:

Formuła CFL się raczej nie wyczerpała, po prostu ludzie zawodzą[...]

Osobiście jeszcze żałuje, że nikt nie nagrał pojedynku Z Buta Wjeżdżam! - Amarena w hokeja, bo chciałbym to zobaczyć na relacji :)

Dzięki za te 6 edycji i do zobaczenia w innych atrakcjach.