Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Inne konsole / Odp: FreePSXBoot i Unirom
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mcin dnia Kwietnia 18, 2024, 18:39:39 »
jasna sprawa. z resztą, skoro jarają Cię oryginały, myślę, że to zadziała, skoro oryginały PAL chodziły na NTSC-J.
2
Inne konsole / Odp: FreePSXBoot i Unirom
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Verteks dnia Kwietnia 18, 2024, 15:17:54 »
Też nie wiem skąd wziąć oryginalny, niełatany obraz którejś z tych gier które zaproponowałem. Ja po prostu używam oryginałów NTSC-J.

Co Ty na to żeby sprawdzić to na zlocie?
3
Inne konsole / Odp: FreePSXBoot i Unirom
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mcin dnia Kwietnia 18, 2024, 00:57:09 »
Dobra, udało mi się zmusić japońca do odpalenia oryginalnych PALowych spyro 1 2 i 3 i przejścia z 10 minut gry, czyli tam, gdzie wedle internetów już powinienem mieć softlocka. a więc można odpalać legalne importy z libcryptem. instrukcja w podlinkowanym githubie.
A co do gier wypalanych... no cóż, mój 7000 ma za cientki laser żeby ograć którąkolwiek z tych gier dość długo, jeśli bym ją nagrał przy moich biednych cd-rach i nagrywarce. Z kolei podesłane przez Ciebie gry... kurde, może jaiś gupi jestem, ale nie mogę na romsajtach znaleźć nigdzie info, czy one były paczowane pod katem usuwania libcrypta, bo wiem, że takie łatki bywały implementowane. a wypalanie płytek hurtem nie uśmiecha mi się. Jak podasz 100% pewne ISO do wersji bez wyciętego zabezpieczenia - sprawdzę.
4
Jeszcze więcej o grach / Odp: Poszukuję gry
« Ostatnia wiadomość wysłana przez grambezmonitora dnia Kwietnia 17, 2024, 19:46:51 »
lupin sansei: pandora no isan

Dzięki!
5
Jeszcze więcej o grach / Odp: Poszukuję gry
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mcin dnia Kwietnia 17, 2024, 18:35:43 »
lupin sansei: pandora no isan
6
Jeszcze więcej o grach / Odp: Poszukuję gry
« Ostatnia wiadomość wysłana przez grambezmonitora dnia Kwietnia 17, 2024, 16:49:48 »
A ja z kolei poszukuję gry, a oto, co zapamiętałem :
- do wyboru była jedna z trzech postaci
- wybór postaci był możliwy przed każdą runda, ale w grze dotarłem tylko do drugiego levelu:)
- pamiętam wygląd tylko jednej postaci : był to szczupły człowieczek ubrany na czarno i w czarnym szerokim kapeluszu
- pierwsza runda była typową platformówką, gdzie szło się tylko w prawo i skakało po jakichś dachach budynków
- druga runda była znów zrobiona na zasadzie: jesteśmy w miasteczku, wchodzimy do poszczególnych domków i szukamy jakichs przedmiotów, dzięki którym możemy to przejść. Można było się cofać do poprzednio odwiedzonej lokacji, czyli chodzić też w lewo.
-pamiętam, że pod "podłogą" tej rundy płynęła jakas rzeczka i czasem na wodzie unosił się jakis możliwy do zebrania przedmiot. Za nic nie mogłem przejść tej rundy, bo nie wiedziałem, co mam w niej zrobić.
7
Wydarzenia w klimacie retro / Odp: Pegagruz nr 3 - zapraszamy na pokład
« Ostatnia wiadomość wysłana przez takron27 dnia Kwietnia 16, 2024, 08:11:45 »
elo,
ode mnie poszło +przesyłka. najpóźniej jutro zaksięguje się.
pozdrawiam
8
Konsole i akcesoria / Odp: Konsole Micro Genius z serii IQ [TXC Corporation]
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MWK dnia Kwietnia 14, 2024, 01:42:26 »
Meanwhile in Russia  8)


Skrajnie ciekawy dokument, w którym nasi Konsolowi Bracia z kanału DENDY FOREVER!™ cudownie ogarnęli i przedstawili temat nie tylko Micro Geniusa, ale bez mała wszystkich konsol produkowanych w tamtych czasach w Tajwanie (a potem w chinach), jak to tam wszystko powstawało, rozprzestrzeniało i zmieniało się w czasie.

Ja nie wiem jak i skąd chłopy tam wykopali te wszystkie materiały i nagrania, ale robi to niesamowite wrażenie, zaś jeżeli ktoś chociaż odrobinę ogarnia język, to można się sporo rzeczy dowiedzieć, przykładowo, że BIT Corp. to była pierwsza firma, która zaczęła się na poważnie bawić w piracenie oryginalnych konsol, w momencie gdy jakiś przechuj w 87 rozgryzł jak podrobić oryginalne kości albo jak MG/TXC na żywca odgapiło patenty konstrukcyjne z konsoli Sharpa... na co paradoksalnie nigdy uwagi nie zwróciłem  8)

Generalnie polecam zapoznać się z całą serią ich autorstwa (nawet dla samego faktu, dla samych obrazów) >>  Тайвань - родина пиратства
9
Inne konsole / Odp: FreePSXBoot i Unirom
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Verteks dnia Kwietnia 13, 2024, 09:58:05 »
Gry Capcomu: Biohazard 3, Dino Crisis 1 japoniec

LibCrypt odpala się już na ekranie "This game contains scenes of explicit violence and gore".
10
Inne konsole / Odp: FreePSXBoot i Unirom
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mcin dnia Kwietnia 12, 2024, 22:30:30 »
To jest dobre pytanie.

Spróbowałem odpalić cokolwiek przez uniboota na moim 7000, ale na kitajcach nie chce działać: https://github.com/brad-lin/FreePSXBoot/issues/113

z gier ntsc-j nie mam nic co by miało libcrypta.

odpaliłem wypalonego spyro 3, czyli grę znaną z nienawiści do hakierów, na niezmodowanym 9002 przez uniboota, pograłem 5 minut i nic z tego.
No, ale może ściągnąłem spatchowane ISO.

jak masz metodę, jak to zweryfikować na 100%, sprawdzę dalej.
Strony: [1] 2 3 ... 10