Balloon Fight [Trip]
*

Offline Jaro

 • *
 • 21
Odp: Balloon Fight [Trip]
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 11, 2021, 21:41:51 »
A więc po kolei:
Cytat: Lio
z tymi olxami i allegrami to co nie chcesz przeglądać bo co ? Bo koronawirus
Nie, bo na kupno Pegasusa nie jest jakoś wysoko na liście nadchodzących wydatków.

Cytat: Lio
nie mam pojęcia gdzie mieszkasz i kim jesteś a zagrażam Twojej rodzinie
No, czasem mi się zdarzy napisać więcej, niż powinienem, ale nie zawsze faktycznie prawdziwie, raczej tylko dla zabawnego (choć widocznie mało zabawnego) przedłużenia wiadomości. Nie, nie zagrażasz mojej rodzinie ani mi samemu.

Cytat: Lio
nie daje się w huja robić, że se na emulatorku przy pomocy save/load wygenerujesz score jaki chcesz? Tak?
W sensie to już wprost zarzut, że oszukuję? Bo dość mocno czuć taki wydźwięk.

Cytat: Lio
A jak nie masz konsoli nawet to co robisz na tym forum?
Prosta odpowiedź – bo w procesie rejestracji nie widziałem nigdzie komunikatu "Aby zarejestrować konto, wyślij zdjęcie swojej konsoli". Bardziej złożona – bo założyłem, że nie trzeba posiadać fizycznie konsoli, aby mieć gdzie powspominać, może też pograć trochę (również na emulatorze), może pokazać, że coś tam się umie klikać bez posądzenia o bycie dirty rotten cheaterem.

Widocznie założyłem za dużo.

Cytuj
Jeśli to współzawodnictwo ma polegać na terroryzwaniu współgraczy takimi textami jak Twój wpis to ja pierwszy wycofuje się z rywalizacji
A, więc teraz to ja jestem terrorystą, to eskalowało szybko. Nie wiem w ogóle, czy istnieje jakiekolwiek współzawodnictwo teraz, a już w szczególności, czy mogę być uznawany za współgracza, więc nie kłopocz się raczej wycofaniem. W sensie jak chcesz, ja tam do niczego nie zmuszam.

Pozdrawiam i życzę pomyślności w biciu rekordów.

Odp: Balloon Fight [Trip]
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 11, 2021, 23:16:34 »
Cytuj
Czy ktoś ze zgromadzonych tu Contrabandytów popiera wniosek formalny Lio?

Nie.

Sam gram na emulatorze znacznie częściej niż na konsoli i takie też tu wstawiam HiScory, jak też wielu innych Contrabandytów.

Nie gramy o złote kalesony, cała rywalizacja jest przecież zajawkowo honorowa. Jaki sens miałoby oszukiwanie w takiej rywalizacji?

Jestem w ogóle zaskoczony podnoszeniem tematu prawdziwości gry na konsoli czy emulatorze. Flashcarty też mają opcję zapisu stanu gry.

A co do nagrywania gracza polecam końcówkę tego rekordu świata:
https://m.youtube.com/watch?v=p9dyDNUEl5g&feature=youtu.be

*

Offline Mcin

 • ***
 • 828
 • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: Balloon Fight [Trip]
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 11, 2021, 23:18:30 »
w życiu Cię nie widziałem[...]
Ja widziałem. Oraz kilku kontrabandytów, ale to już zostawię Jaro do decyzji, czy chce się ujawniać gdzie i kiedy.

A do sedna - nerwowy ton niczemu tutaj nie służy. Nietrafione dowcipy zostawmy tam, gdzie ich miejsce - w piekle niepamięci.

Nie ma obecnie punktu w regulaminie o tym, żeby nie można było bić rekordów na emu. Najlepiej niech administracja zdecyduje, czy i pod jakimi warunkami jest to legalne.

A co do sejwowania, to tak pół-zartem mówiąc, większość aktywnych użytkowników posiada zdaje się Everdrive w tej czy innej formie i jego używa do grania, a kilku jeszcze zna się na Romhackingu, wiec jeżeli chcemy wykluczyć oszustwa, to pozostają tylko live streamy zaczynające się od formatowania karty SD i podpinania konsoli.

*

Offline Lio

 • *
 • 45
Odp: Balloon Fight [Trip]
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 12, 2021, 21:32:39 »
Nie ciągną więcej tematu bo i tak nie potrzebnie nastrzępiłem ryja Zbysio Stonoga by nie pochwalił, ale to nie zmienia faktu że jak powiedziała reżyserka Agnieszka H. "Musi się wiele zmienić żeby było tak jak było..."

*

Offline MWK

 • Asystent Administratora
 • *****
 • 1427
  • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Balloon Fight [Trip]
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 13, 2021, 22:03:07 »
Nie ma złotego środka, jak ktoś będzie chciał "przekręcić" wynik, to i tak to zrobi... Niech se tam każdy gra na czym chce i już.
Niech żyje Wolny Pegasus!

A teraz bardzo proszę kończymy te nasze wygłupy i wracamy do bicia rekordów 8)

*

Offline Mati

 • *
 • 437
 • Gilop
Odp: Balloon Fight [Trip]
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 13, 2021, 22:23:52 »
Dodam tylko od siebie choć nie powinienem się wypowiadać bo i tak nie bawię się w bicie rekordów. Sądzę, że wyniki z konsol jednak są bardziej wiarygodne, ale jak tak sobie o tym pomyślałem przez 2 dni to uważam, że nie każdy tą konsolę posiada i czemu Jaro miałby lecieć w kulki? No i tu nie chodzi o to czy ktoś się z kimś zna, czy nie. Po prostu myślę, że każdy ma szansę a jeśli ktoś kłamie to prędzej czy później to kłamstwo wyjdzie na jaw a wiadomo, ze w internetach łatwiej polecieć w chuja niż na żywo i to zarówno nawet z obu stron. Jaro do nas dołączył więc niech także się bawi skoro chce a że ma takie warunki jakie ma no to cóż. Być może kiedyś dorobi się własnej konsoli czego mu życzę. Po prostu bawcie się tak jak możecie i niech Pegasus będzie z wami. :) Jako Papa rzeknę, amen.

*

Online Preki

 • **
 • 444
Odp: Balloon Fight [Trip]
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 13, 2021, 23:23:27 »
Sam zaczynałem udzielać się w dziale Hi-Score dysponując jeszcze emulatorem, ale na zlocie nabrałem chęci na posiadanie prawdziwego sprzętu. I skoro owy sprzęt mam, to z niego korzystam, zwłaszcza w takim temacie jak najwyższe wyniki. W ogóle proponuję wydzielić dyskusję i zostawić same posty związane z wynikami w grze bo mała Morenka w temacie się zrobiła.

Dobrze, teraz już tylko i wyłącznie na temat - bo będę usuwać posty. /daf
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2021, 23:31:04 wysłana przez daf »

*

Offline Jaro

 • *
 • 21
Odp: Balloon Fight [Trip]
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 25, 2022, 22:51:47 »
Konsola już jest, a w niej wgrany nawet Balloon Fight, to trzeba by wziąć się i zatrzeć złe wspomnienia. Tym razem wynik wykręcony już na konsoli Thompsonic 3500 (czyli w wersji PAL-owej, stety/niestety).

Wynik: 664390

Pełny run:
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2022, 22:57:59 wysłana przez Jaro »