Harmonogram i atrakcje
*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwca 03, 2018, 00:01:51 »
Nie wiem Panowie. Nic więcej na chwilę obecną powiedzieć nie mogę więc i nie ma sens(h)u konkretyzować.
Też nie chciałem przekładać tego na inny dzień, bo harmonogram jest tak napięty, że i tak nie widzę możliwości.
No chyba, że we wtorek i już, ale w tygodniu to tak może być u nich średnio z czasem.
Zadzwonie, popytam o ten piątek, ale to bliżej zlotu.

*

Offline Gargi

  • **
  • 139
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwca 09, 2018, 10:14:31 »
Hej Dafciu, mam prośbę o dodanie atrakcji Ekwadorsk w sobotę o godz. 2 w nocy. Dzięki:).

*

MaarioS

Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwca 14, 2018, 19:59:07 »
Może lepiej by było dopisać do planu jakie wydarzenia są związane z graniem albo częściowo z graniem?? Może np. taka ikona obok
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2018, 20:01:40 wysłana przez MaarioS, The »

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwca 14, 2018, 20:59:39 »
Dobry pomysł.

Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwca 16, 2018, 12:46:12 »
Ja ten Maariosowy post z "wielkie halo" zrozumialem jako pozytywną zapowiedz trudnych/dopracowanych atrakcji z racji tego, że wszyscy podchodzą do "dziesiątki" z wyjatkowym (wiekszym niz zazwyczaj) namaszczeniem.

Sam nie przygotowuję nic, bo organizację mojego drużynowego road fightera zrobilem zle :B i uczestniczenie w atrakcjach sprawia mi o niebo wieksza przyjemnosc, a nie stresy i wpadki

*

MaarioS

Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwca 22, 2018, 15:06:31 »
Pytanie organizacyjne- czy konkurs Versusfest może mieć ewentualne przesunięcia czasowe?? Wszystko staram się optymalizować na czas 2h ale ciężko idzie cokolwiek przewidzieć, może trwać 2h 30min albo ewentualnie 3h, żeby tylko ludzie się nie spóźniali i wzięli wszystko na serio bo to wnerwia najbardziej. Na froncie zaraz po mnie jest konkurs z dźwiękami i nie chcę żebym zawinił ze swojej winy, może coś ewentualnie poprzesuwać albo poprzekładać jeżeli to problemu nie stanowi

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwca 22, 2018, 15:09:03 »
MaarioS, możemy spróbować zacząć przed 12. Jeżeli mimo wszystko się nie uda, a konkurs potrwa dłużej niż te 2h, to spokojnie. Nadrobimy to dalszymi skompresowanymi atrakcjami, które przecież rzadko kiedy trwają dłużej niż 1h.

*

MaarioS

Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwca 22, 2018, 15:18:31 »
Przez to że jestem na początku to wstęp i pierdoły organizacyjne jak wpisywanie na listę itp. będzie trochę wcześniej za to główny start będzie dokładnie o 12:00. Zatem oficjalnie mówię, że jeżeli będą przesunięcia z mojego powodu to mam nadzieję, że nikt nie będzie mieć przeciw i potem czas i tak się wyrówna przez następne krótsze konkursy ;)

Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwca 24, 2018, 12:57:49 »
Proszę zapisać na wtorek o godzinie 12:00 Famicon Open - turniej w badmintona na świeżym powietrzu bądź w smogu zależnie od warunków atmosferycznych.
Atrakcja ruszy tylko w przypadku wystarczającej ilości chętnych - zapisy w osobnym wątku. Zachęcam!  :D

*

Offline Martin

  • **
  • 120
  • Oldschool come back!
    • Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #69 dnia: Lipca 02, 2018, 15:34:45 »
Panowie - ja i 2 osoby z mojej poznańskiej ekipy jeździmy nadal do Manieczek, gdzie klimat wśród bawiących się jest tak samo radosny jak na zlocie, więc popieramy jak najbardziej idee EKWADORsk. :) Oby było jak najwięcej klasyków podczas zabawy, wrzucę dzisiaj kilka moich propozycji.

@Mati - jak EKWADORsk, to również i muzyka trance, która jest tam obok klasyki dance obecnie bardzo mocno promowana. Mam nadzieję, że sam wrzucić jakieś swoje propozycje, żebyś się dobrze bawił.

Jak napisał ktoś wcześniej, szanujmy nasze upodobania, nie kłóćmy się która muzyka jest ambitniejsza. Każda ma w sobie coś co w danej chwili może nam pomóc, raz wyzwolić z siebie energię, a raz pokontemplować czy spokojnie zasnąć. :)
Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:

*

Offline Jockey

  • *
  • 93
  • GLK-2004 Zapierdalacz
    • Milos & Chip Jockey
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #70 dnia: Lipca 05, 2018, 00:10:56 »
Oy, oy, chciałem dodać do harmonogramu taki koncert-secik rzeczy chiptunowych moich i innych (mniej więcej coś podobnego jak rok temu, tylko z niewybuchającymi głośnikami) z tytułem:
Chip Jockey's "The Best of Chipgruz"
tak jakoś na weekend (wtedy na sto procent pojawię się na F10). Widzę, że niestety sobota i niedziela całe zapełnione stuffem. Dlatego też, gruzowi panowie, czy dałoby się jakoś tam upchnąć ten koncercik lub coś przenieść na inny dzień, czy tak nie za bardzo?
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2018, 00:13:42 wysłana przez Jockey »

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #71 dnia: Lipca 05, 2018, 01:05:32 »
Bomba CJ, ale przecież zawsze możesz wskoczyć gdzieś pomiędzy 24 a 2 podczas sobotniej nocy, wszak nie wydaje mi się, aby chłopy jechali na wolno przez 2 godziny 8)
Z resztą potem wjeżdża Gargi z hardbassem to wydaje mi się wręcz wskazane abyś tuż przed Nim zagrał Ty.
Damy rade, sobotnia noc będzie baaardzo długa ;-)

*

Offline Jockey

  • *
  • 93
  • GLK-2004 Zapierdalacz
    • Milos & Chip Jockey
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #72 dnia: Lipca 05, 2018, 01:15:54 »
O, toż idealnie! Już powoli szykuję secik ładny!
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2018, 22:23:32 wysłana przez MWK »

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #73 dnia: Lipca 05, 2018, 01:16:35 »
konkurs wiedzy losowej da radę dopisać?

w sobotę rano poproszę.

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #74 dnia: Lipca 05, 2018, 08:13:55 »
Dało radę.

Wszyscy, niedługo zamykamy harmonogram, proszę o sprawdzenie, czy wszystko Wam pasuje, czy wszystko nadal jest aktualne.