FamiCON 11: Tatarek Team [5 - 10 LIPCA, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: FamiCON 11: Tatarek Team [5 - 10 LIPCA, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #120 dnia: Lipca 02, 2019, 13:53:55 »
Ma ktoś taką możliwość żeby zabrać sporo pinezek i agrafek?

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: FamiCON 11: Tatarek Team [5 - 10 LIPCA, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #121 dnia: Lipca 03, 2019, 22:20:05 »
Gotów do jutrzejszej drogi... I załadunki jakiejś trzykrotności tego co na zdjęciu. Kurwa, ale że jedenasty zlot!

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka


*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: FamiCON 11: Tatarek Team [5 - 10 LIPCA, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #122 dnia: Lipca 03, 2019, 22:41:15 »
Szanuję za kratę i jej zawartość. Szanuję równineż za to to z tyłu, wygląda jakby to była gra planszowa "Pink Floyd". Jednak przede wszystkim szanuję, że to już 11 zlot Dziadek!

To powiedziawszy żegnam się z Wami. Ja bowiem też mam już wszystko przygotowane i popakowane. Z powodów technicznych od teraz będę dostępny wyłącznie pod telefonem/mesężerem.
Wszystkim dojeżdżającym życzę bezpiecznej podróży, a wszystkim nieobecnym życzę udanego (wspólnego) seansu wideorelacji w sobotę o godzinie 20.

DO ZOBACZENIA NA PARTY!!!

*

Offline YERZMYEY

  • **
  • 291
  • 8-BIT MUSIC: http://yerzmyey.i-demo.pl/
    • Yerzmyey - 8-BIT MUSIC
Odp: FamiCON 11: Tatarek Team [5 - 10 LIPCA, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #123 dnia: Lipca 07, 2019, 21:06:36 »
Bardzo dziękuję wszystkim za gościnę, za przyjęcie itp - party jak zwykle zajebiste, ludzie, sprzęt itp.
Bawcie się dalej - ja już nie wyrabiam, ale hef fan!
Y
8-BIT & 16-bit MUSIC:
http://yerzmyey.i-demo.pl/

*

Offline Jockey

  • *
  • 93
  • GLK-2004 Zapierdalacz
    • Milos & Chip Jockey
Odp: FamiCON 11: Tatarek Team [5 - 10 LIPCA, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #124 dnia: Lipca 08, 2019, 22:39:35 »
Zapoznałem oznajmić, ale ja już bezpiecznie w domku, jest wszystko na miejscu.
Chyba.
Jeśli czegoś zapomniałem, to będę się upominał.

Jak na razie, dziękuję wam za zlocik, było w cholerę fajnie, więcej napiszę w temacie podziękowalnym.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: FamiCON 11: Tatarek Team [5 - 10 LIPCA, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #125 dnia: Lipca 12, 2019, 20:06:48 »
Słowem podsumowania formalnego, w czarnym berecie od Qurka, melduję:
- przez remizę przewinęło się łącznie 46 osób;
- poczyniliśmy szkody w postaci pęknięcia desek w remizie i zerwania farby ze ściany, ale sz. Pan Jerzy machnął na to ręką;
- został zniszczony jeden mikrofon bezprzewodowy z wypożyczalni.
- zebraliśmy ze składek łącznie 3620 PLN + 1351 PLN z zakładki z zlotu dziesiątego;
- pojawiły się nieprzewidziane przeze mnie przy organizowaniu zbiórki koszty - namiot prysznicowy (300 PLN), sprzęt audio (577 PLN - nie sądziłem że wyniesie to tak dużo, ale wynająłem dodatkowo mikrofony, z czego dodatkowo jeden ktoś popsuł - więc jeszcze 95 PLN w plecy), i transport (600 PLN w miejsce 200 PLN bo transport z którego chciałem skorzystać się wysypał);
- tym samym, mamy dziurę budżetową wysokości 661 PLN. Nie chciałem robić zbiórki do kapelusza, za to jeszcze w lipcu odpalimy zrzutkę na zlot numer dwanaście. Zrzutka będzie wyższa niż tegoroczna, bo musi dziurę załatać - i lepiej mieć więcej kasy niż mniej;
- jako że w tym roku zabrakło Robiego, który bezbłędnie zajmował się ogarnianiem sceny, sporo się po niej kręciłem - i dochodzę do wniosku, że komplet 600 watowych kolumn to dla nas dużo za dużo, bo nawet podczas liveactu Gargiego wyżej niż ponad 1/3 skali nie poszliśmy. Tym samym, w zupełności wystarczą kolumny 250W. Rozejrzę się z Robim czy są jakieś ciekawe - może lepiej będzie je kupić raz, niż wypożyczać co rok.