Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
*

Offline Preki

  • **
  • 431
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 19, 2018, 18:57:27 »
To ja oryginalnie - króciutki filmik stylizowany na napisy końcowe gry, zamiast zwyczajnej rozpiski na forum. Skromniej, ale ze stylem. Tak, wiem że nie ma polskich znaków. Za dużo roboty.


*

Offline Zitz

  • *
  • 28
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 19, 2018, 18:58:20 »
I ja się odezwę, jak co roku.
W zasadzie głupio byłoby mi się rozpisywać, skoro w tym roku zostałem jedynie na 2 dni - kwestie głównie zdrowotne tym razem.

Na początku gorzka piguła - zgodzę się z dafem, że przez ogólną aurę był to jeden z gorszych zlotów. Tym bardziej żal mi się robi, że po moim odjeździe było po prostu lepiej (ok, źle to zabrzmiało...XD). Ominęło mnie grupowe zdjęcie, czego sobie nie mogłem darować. Teraz czytam relację i nie to, żebym się cieszył, ale...]:>.

Oczywiście zabawa była przednia, gruz unikatowy. Po problemach ze spaniem rok temu (głównie klimatyzacja, spałem pod kartonami jak żul ;P) w tym roku po prostu padłem (na to wychodzi). Obudził mnie (ale tylko na momencik) Robercik wpadający z krzesłami na mnie i materac, ale kto by się takimi rzeczami przejmował - ot, normalna noc w remizie XD. Jeśli Gargi dawał jakiś koncert, to go przespałem (chyba po raz pierwszy od bardzo dawna). Obudziłem się, gdy z głośników leciała Enya. Osobiście nie znam lepszego usypiacza ;P.

Niestety mój mały pierdziel jest jeszcze w takim wieku, że nie nadaje się do pozostawienia na noc pod opiekę kogoś innego niż mama czy tata. Dzieci tak mają. Za rok będzie inaczej (tak myślę). Magda w tym roku robiła za szofera, ale cieszę się, że po 2 letniej przerwie miała okazję zobaczyć się i zamienić słowo z niektórymi z Was. 2 lata robi swoje i jednej osoby nie poznała, co już zresztą zainteresowanemu wyjaśniłem ;P.

I wiecie co? Co Wam powiem: z jakieś 4 lata temu w jednej z Famiconowych nocy był urządzany konkurs związany z piciem i graniem. Osiągnąłem zadziwiająco dobry wynik w Recca (grałem po raz pierwszy w życiu) i ogólnie radziłem soie nieźle. Tajemnica sukcesu? Hmmm... Chyba po prostu wpiłem mniej niż inni (nie to, że specjalnie, po prostu trafiłem w "przerwę") ;P. A czemu o tym mówię właśnie teraz? Bo myślałem, że podobny wyczyn powtórzę przy okazji sobotniego konkursu zorganizowanego przez pana Tatarka. I mimo podobnego "bonusu" wyszło jak wyszło (najlepiej ;P). Walcząc o każdą milisekundę równowagi oraz rozmyślając jak nie je...ąć w słup, naszła mnie refleksja: "Hmmm... jednak mam ten błędnik nieco uszkodzony". Także ten, drugi raz na coś podobnego się nie piszę ;).
P.S. Rekorodowo mało nagrywałem bo niemal zawsze stały  lepsze od mojej kamery, ale coś tam mam
P.S.2. Arek, gniję po dziś dzień z Thanosa remizy XD
Trzymajcie się wszyscy i do zobaczenia za rok! Może jakiś słoneczny motyw, tak na przekór wszystkiemu? Proponuję wk***ione słońce z Mario 2 :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2018, 19:40:01 wysłana przez daf »

*

MaarioS

Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 19, 2018, 20:17:59 »
Aha jeszcze taka dodatkowa dygresja... w sumie to grupowe zdjęcie można było zrobić w środku tak jak na niektórych wcześniej zlotach

*

Online daf

  • *****
  • 1743
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 19, 2018, 21:41:42 »
Świetny jest filmik, OsA. Właśnie o takie klipy z FamiCONów mi chodzi! Dynamiczny montaż, dobre momenty.

Preki, dobry sposób na podziękowania, szanuję. W zasadzie dzięki także dla każdego innego.

Halko, Roben, mam te filmiki z freestyle'ów na patio. Raptem niecałe 6 minut dobrych rymów. Przekażę Ci je jakoś niebawem.

A tymczasem druga moja paczka ze zdjęciami, tym razem z aparatu. Filmikami jeszcze się nie zająłem.

*

Offline YERZMYEY

  • **
  • 291
  • 8-BIT MUSIC: http://yerzmyey.i-demo.pl/
    • Yerzmyey - 8-BIT MUSIC
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 19, 2018, 22:09:58 »

A tymczasem druga moja paczka ze zdjęciami, tym razem z aparatu. Filmikami jeszcze się nie zająłem.


A można prosić na sendspace.com?
Thx.
8-BIT & 16-bit MUSIC:
http://yerzmyey.i-demo.pl/

*

Offline pawgal

  • *
  • 25
  • NESomaniac
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 19, 2018, 22:17:02 »
Trochę słów i ode mnie. Dziękuję wszystkim bardzo wspólną wixę dekady :D
Z uwagi na okrągłą rocznicę, postanowiłem przyjechać na cały zlot. Zlot oczywiście zaliczam do udanych, na szczęście nie zamienił się dla mnie w choroboCON 😉 Zawsze czekam na ten lipiec już od paru lat odliczając dni do spotkania z Wami :D Pogoda zmuszała nas do chlania-ćpania-retrogrania (no chyba, że brakowało prądu, to tylko chlania-ćpania).

Nie sądziłem, że na zlot przybędzie sławetny Pan Tatarek, także niezwykle miła niespodzianka! Będziemy PEŁNI ENERGII! :D

Szczególnie chciałbym podziękować:

MWK – możliwość rozłożenia się przy niezwykle precyzyjnie ułożonym stanowisku (znamienita kolecja na SWAGowe zdjęcia) i za organizację zlotu i za wspólne baunsowanie na Ekwadorsk,
Dziat – Bez twojej inicjatywy zlotów by po prostu nie było, doceniam niezwykle zaangażowanie jakie wkładasz w organizowanie naszych spędów 😉 Pięknie tańcowałeś na Ekwadorsku,
Rocket -  Cieszę się, że znów Cię spotkałem i mogłem pogadać i pośmieszkować, do zobaczenia również na koncertach dark electro!
Mati – Cieszę się, że mogliśmy trochę sobie pogadać i doceniam również chęć organizacji konkursu z dźwiękami z gier! Mam nadzieję, że nie chrapałem za głośno :P
Martin – baunsowanie przy muzyce i rozmowy przy fajku tak bardzo!
Krisuroku – Jak zwykle śmieszkom nie było końca 😉 Szacun za kolejny Super Robin Hoodowy konkurs i za nagrywanie każdego wydarzenia na zlocie :D 300 GB danych to mało
Dred – dzięki za świetnie przeprowadzony konkurs wiedzy losowej XD no ale świetnie, że byłeś, jak zwykle boki zrywały się co moment, miło że zostałeś do końca wtorkowego dnia 😉
Yerzmyey & Pinokio –Świetny koncert! Duży plus za hicior z Sailor Moon Stars! Jak coś to mam z parę filmików z koncertu. Dzięki też za pokazanie tej mini-przenośnej konsoli, chętnie ją nabędę,
Roben – Zawierciańsk w Laskach z gruzem! Szkoda, że zabrakło tylko jurajskiej pomarańczy 😉 Dobrze, że już nie „przyjmujesz” Harnasi!
Żur0 – Gratuluję świetnie prowadzonego konkursu CFL! Po raz kolejny zrobił niezłą furorę
Zelas12 – fajnie, że wpadłeś, gratuluję świetnej kondycji w konkursie Tatarka
MaarioS – Dzięki za konkursy oraz profesorskie i profesjonalne przygotowanie do nich! Ach ten wkurw minutę po rozpoczęciu konkursu! Mógłbyś uczyć w podstawówce dzieci dyscypliny! Dziękuję również za porady odnośnie SNES i SMD. Fotka carta w paczce zdjęć (flappy bird jest rybą!),
Duobix – świetnie, że wpadłeś choć na chwilę, fajnie było z Tobą zamienić parę zdań,
Machbed – kompan do śmieszkowania tak bardzo :D ćwiczenia na mięśnie brzucha są zbędne przy rozmowie z Tobą :D
Lio – Dzięki za torturial z Chack’n’pop 😉 nie znałem dokładnie kiedy są jakie bonusy i kiedy się pojawia magiczne SERCE MOCY :D już wiem!
Robi – dziękuję za mikrokoncercik zagrany z Matim na kibordzie, wszystko co Depeche Mode, także zrobiliście mi dzień 😉 dym też,
Arek – Super local stand-up, oby oklaski zawsze były te na najwyższym poziomie! Mam nadzieje, że ładowarka się znalazła,
Wodzu – Miło było cię znów zobaczyć :D Mam nadzieję, że nie bolą cię plecy po spaniu na parapecie (w zasadzie na oknie i parapecie) :D
Ignus - ワンピース lover, Jak zwykle rozbrajający humor, dobrze było Cię widzieć!
oSa – piękne odbicie terminatora :D Cieszę się, że mogłem z Tobą pogadać 😉
Nielogiczny – Dzięki za możliwość usadowienia się koło Twojego stanowiska (i MWK w zasadzie) oraz za parę partyjek wspólnego grania,
Preki – Fajnie, że zjawiłeś się po raz kolejny. Dobrze, że wziąłem ze sobą przejściówkę ze SCART na RCA, przynajmniej się nagrałeś za wsze czasy xD (no przynajmniej na rok)
ChipJockey – Dzięki za wspólne granie w Rodland i wiele innych, za świetny jak zawsze koncert chiptuńskowy 😉 Pamiętaj o update swojego dorobku na spotify!
Helper – gratuluję za wyczucie otwieranego jedzenia niczym głodny pikuś xD szkoda tylko, że nie zostałeś dłużej, nie mniej cieszę się, że byłeś
Sogetsu - Świetnie że udało ci się dotrzeć! :D Cieszę się, że mogłem uczestniczyć z Tobą w różnych konkursach,
Gajwer – Świetnie że wpadłeś, miło było mi Cię poznać 😉 Pozytywnie zakręcony człek z Ciebie. Dzięki za wspólną partyjkę badmintona i za ogarnianie porządku w remizie!
Gargi – OMG ten Ekwadorsk rozwalił mi mózg na miliony kawałków! :D Jak zawsze pozytywnie zakręcony 😉 dzięki za to!
Vinyl – UAU, jednak żyjesz! Wybornie, że pomimo L4 zjawiłeś się ponownie po dłuższej przerwie zlotowej. I tak pewnie się niebawem zobaczymy gdzieś na wixie nad Wisłą

Przesyłam także swoją paczuszkę ze zdjęciami i filmami 😉 miłego oglądania!
   
https://drive.google.com/open?id=18zC6EtNKPVglSSpKvPYiCC0Fkzk4dCDc
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2018, 22:22:38 wysłana przez pawgal »
この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。

*

Offline Preki

  • **
  • 431
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 19, 2018, 22:21:24 »
@pawgal, ta przejściówka... koniec końców nie była potrzebna. Podczas pakowania gruzu z Krisem zauważyliśmy, że ma normalne wejście AV :P Mimo wszystko dzięki wielkie.

*

Offline pawgal

  • *
  • 25
  • NESomaniac
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 19, 2018, 22:26:52 »
@Preki A to ci niespodzianka :D Brawo za spostrzegawczość, ważne że się przydała i bez większego kombinowania udało się podłączyć Famicoma.
この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。

*

Online daf

  • *****
  • 1743
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 20, 2018, 07:55:46 »
A można prosić na sendspace.com?
Thx.

Nikon - https://www.sendspace.com/file/zypdbb
Xperia - https://www.sendspace.com/file/y5hwrc

edit: Poprawiłem link, bo były 2 te same pliki. Dzięki Martin na cynk.
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2018, 12:07:15 wysłana przez daf »

*

MaarioS

Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 20, 2018, 12:10:18 »
A można prosić na sendspace.com?
Thx.

Ale w ogóle po co?? Na górze masz opcję download

*

Online daf

  • *****
  • 1743
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 20, 2018, 12:19:14 »
Nie wiem, ale jak chłop prosi, to co za problem wrzucić. BTW w pierwszym wątku na zielono aktualizować będę linki z materiałami, które tu wrzucacie.

*

Online OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 20, 2018, 12:23:24 »
Zdjęć raczej za dużo i za ciekawych nie mam więc nawet ich nie wrzucam.

Ale w razie czego wrzucam paczkę moich filmów, które nagrałem podczas zlotu. Może się przydadzą komuś kto będzie montował relację zlotową (o ile w ogóle ktoś to będzie robił).

https://drive.google.com/open?id=1Fsz4Q0b4yDPQVE4iRfTWZ0II9IsCIKIq
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 20, 2018, 12:33:04 »
Dziesiąty zlot odbył się z pompą. Dosłownie! Zarówno tą z nieba jak i faktem, że jubileusz naszpikowany był atrakcjami i ludźmi. Były powroty osób, których już nawet się nie podejrzewało o przybycie, a jednak - i było to miłe zaskoczenie!

Pogoda dużo zepsuła, zarówno w harmonogramie jak i samopoczuciu bo jednak branie prysznica gdy za budą wiało i lało kończyło się lżejszym lub cięższym pogorszeniem stanu zdrowia. U mnie akurat tylko jednodniowo, niestety mnie dopadło jakieś zatrucie po sobotniej wizycie w restauracji przez co do poniedziałku włącznie miałem przesrane i ani napić się porządnie nie miałem możliwości, eh.

Niemniej skotłowanie w remizie miało też pozytywne efekty uboczne jak np. regularna widownia na turniejach. Osobiście przełożyło się to u mnie na to, że nawiązałem lepszy kontakt z osobami, z którymi na poprzednich zlotach przebywałem raczej niewiele. I fajnie! Brakło tylko wspólnego zdjęcia zlotowego, które według mnie nijak nie miało nic wspólnego z pogodą - powiem więcej, oczekiwałem zdjęcia w miejscu zdjęcia z pierwszego FamiCONu, czyli na rzutnikowej ścianie. Tutaj upatruję błąd logistyczny, gdyż zapis "wszyscy" nie wyznaczał osoby odpowiedzialnej za zorganizowanie tego "eventu" co w konsekwencji rozeszło się po kościach. Szkoda trochę.

Skuszę się na kilka podziękowań:

Przede wszystkim wyrazy aprobaty dla każdego kto wziął udział w organizowanych przeze mnie turniejach, w które w tym roku nie ukrywam włożyłem sporo serca i funduszy by zapewnić osprzętowanie. Bardzo miło zaskoczyły mnie Wasze reakcje na Famicon Open. Z pewnością rozegramy następną edycję, rozważam nawet dodanie pojedynków deblowych.

Osobiście z krótką adnotacją podziękowania dla:

Arek - za docinki i komentarze do tego wszystkiego co to się tam wydarzało w remizie i okolicy. Obśmialiśmy mocno.

Mejs - dobrze wiedzieć, że też nie jesz trupów. Zaskoczyłeś mnie także swoją zawziętością do wszelkiej maści shooterów. I jeśli wszystko wypali to tak jak mówiliśmy - do zobaczenia w Azji!

MWK - rok w rok się to dzieje i zapał nie słabnie. Skill w układaniu bagażnikowego tetrisa to Twoja specjalność. Sporo powspominaliśmy na tym zlocie szukając odniesień do F#1.

Dziat - gratulacje za organizację! Nawet pomimo złapania eboli w remizie i dziwnych akcji ze straszakami pożarnymi wszystko odbyło się na ekstra. Chyba jakiś tajemny szantaż wprowadziłeś bo nawet kibel się w tym roku nie zatkał. Medal z Contry dla Ciebie!

Krisuroku - pokazałeś klasę w badmintonowym turnieju. I te POV okulary! I ten Super Robin Hood co to połowa ludzi nie przeszła nawet pierwszego ekranu.

Maarios - świetna organizacja turnieju, który miałem przyjemność wygrać. Również za stalowe nerwy podczas dyskusji z uczestnikami, powściągliwość w rozdawaniu żółtych kartek i tablicę z objaśnianiem sterowania do każdej gry nawet gdy A robiło nic i B robiło nic.

Żuro - ten CFL i aż nader skrupulatne sędziowanie, które mogło niejednokrotnie doprowadzić do afery acz zmienić wynik końcowy. Jednocześnie także za ducha sporotwej postawy i taktyk guerilla pomimo grupy śmierci w badmintonie i oczywiście za niemiłosierne trolowanie podczas "wiadomego turnieju" jak i relacji zlotowej.

Rocket - tak generalnie gdyż sporo czasu razem przebywaliśmy. Za wsparcie w masochistyczną Contrę Blue Flakon i doskonałą postawę w CFL zwłaszcza.

Zelas - podobnie jak wyżej przede wszystkim za świetny występ w CFL. Mamy najlepszy team!

Pawgal - za długofalową nabitkę przy konsoli z rzeczy typu kartridż "made in Tapan" i innych takich. Karuzela śmiechu nie mogła wyhamować.

Preki - to się dowiedziałem, że chłop nie pracuje na kolei i nawet pociągami nie kieruje. Mega pozytywne wrażenia z opowiadań jakie przedstawiałeś. Trzymaj się tych torów!

Lio - gdy wszyscy już pękli, po Twoim podejściu pękło przepyszne wino ryżowe. Niesamowite, że je wypiłeś i to pociągając pół butelki na raz. Reszta to wiadomo choć niezwykle mało polityki w tym roku proklamowałeś.

Robi - za plumkanie na automacie perkusyjnym bo fajnie było wreszcie móc powciskać tę bębny i całe te. Przechorowałeś ten zlot, ale dałeś radę mocno i nawet turniej w Javelin Throat na koniec zrobiłeś. Szacunek!

Daf - człowiek, który na kortach otarł się o własny fanclub! Do tego wyśmienita porterówka i postawa od dekady tak samo ośmiobitowa.

Roben - gruz rozsypany choć w tym roku pod baczną kontrolą płci lepszej. I tylko rozdartej siatki szkoda.

Osa - odblokowałem acziwment pokonując Cię w bejsbol co uważam za wielki sukces tego zlotu. Btw. w ostatnim pojedynku grupowym w badmintona zaliczyłeś walkower 21:0 za spanie w aucie.
 
Zitz family - krótkie, ale bardzo budujące było spotkanie Was w komplecie. No i respawn +1 do zlotowiczów.

Yerzmey music team - fantastycznie było posłuchać koncertu na żywo. Choć widownia siedziała jak w domu starców to jednak muzyka poruszała wewnętrznie.

Ignus & Wodzu - gdzie się podziały tamte Argusy tajemnicą pozostaje nadal. Pierwszy kosplej Ignusa na zlocie to rzecz warta odnotowania. Śpiący Wódz już mniej spektakularny aczkolwiek obowiązkowy punkt każdego FamiCONu.

Koneser & Vinyl - dobrze, że te kasety z jutuba załączyliście bo brakowało takich właśnie muzycznych klimatów na zlocie! Krótko byliście, ale dobre i to.

Sogetsu, Martin, Senshu - spotkanie po latach! Kiedy Was nie może tak po prostu nie być jak możecie być.

Machbed, Qurek, Gargi - że pomimo napiętego grafiku życiowego zawsze znajdujecie czas by chociaż na chwilę się pojawić! Bardzo doceniam.

NIEWYMIENIONYM także dziękuję za na zlot przybycie i ubarwianie swoimi osobowościami, nawet jeśli więcej się mijaliśmy niż spędzaliśmy wspólnie czasu.


*

Offline Preki

  • **
  • 431
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 20, 2018, 13:03:43 »
to się dowiedziałem, że chłop nie pracuje na kolei i nawet pociągami nie kieruje.
Ależ pracuję ;) kolej to nie tylko PKP od dawna. A na pociągi... jeszcze przyjdzie czas. I właśnie w związku z tą ścieżką rozwoju zawodowego obawiam się czy za rok dam radę uderzyć znowu na 5 dni. Maszyniści mają ciężej z urlopami ogólnie.

*

Online daf

  • *****
  • 1743
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 20, 2018, 13:08:56 »
Brakło tylko wspólnego zdjęcia zlotowego, które według mnie nijak nie miało nic wspólnego z pogodą - powiem więcej, oczekiwałem zdjęcia w miejscu zdjęcia z pierwszego FamiCONu, czyli na rzutnikowej ścianie. Tutaj upatruję błąd logistyczny, gdyż zapis "wszyscy" nie wyznaczał osoby odpowiedzialnej za zorganizowanie tego "eventu" co w konsekwencji rozeszło się po kościach. Szkoda trochę.
Ja byłem odpowiedzialny za zdjęcie, za co przepraszałem w pierwszym moim poście.