2. Roast Contrabandy
*

Offline Arek

  • **
  • 126
2. Roast Contrabandy
« dnia: Lipca 02, 2018, 18:56:38 »
Kochani bandyci! Moja poniedziałkowa... ekhm... "atrakcja" zakończy się drugim już roastem Contrabandy. Rok temu było to bardzo specyficzne wydarzenie. Raz, że nie wszyscy nawykli do takiego humoru, dwa, że dla wielu z was byłem świeżakiem i na pewno był pewien dysonans jeżeli chodzi o moją obecność i grube rzarty o kolegach z forume.

Chciałbym raz jeszcze namówić was do udziału w zabawie. O co chodzi? Chodzi o powiedzenie ze sceny żartów o braciach contrabandytach. Jakich żartów? Najlepiej ostrych jak brzytew, ale opartych na faktach tudzież charakterystycznych cechach a nawet przywarach poszczególnych osobników.

Rok temu wyszła improwizowana scena z żartującym "terminatorem", na fcon 10 bardzo byłbym rad, gdyby ktoś jeszcze przyłączył się do grillowania bliźnich. Służę pomocą :) Dajcie znać w tym wątku kto by był chętny na sceniczny rozpier...dziel.

I od razu ostrzeżenie: jeżeli cechuje cię wysoka wrażliwość i mały dystans do siebie , otaczającego nas świata i rzeczywistości, jeżeli łatwo się bulwersujesz, jeżeli musisz dopowiadać swoje pointy i komentować to, co usłyszysz ze sceny na bieżąco, to nie polecam brać udziału w "atrakcji" pod tytułem "Arek mówi rzarty w Laskach + drugi roast Contrabandy". Taki już jest ten brzydki stand-up ;)  Całą resztę potraktuję słowami wielkiego poety, Tupaca:

Cytuj
Those who wish to follow me
I welcome with my hands
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2018, 18:58:18 wysłana przez Arek »

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: 2. Roast Contrabandy
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 02, 2018, 20:38:46 »
Przyznam szczerze Arek, że ciężkie to zadanie XD Ty jesteś specem w tym temacie. XD
Nie w tym roku! XD

*

MaarioS

Odp: 2. Roast Contrabandy
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 02, 2018, 21:29:07 »
On się zapytał czy ktoś jeszcze się podejmie tego zadania, zatem jeżeli sam nie wiesz to @Arek chyba tym bardziej nie odpowie

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: 2. Roast Contrabandy
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 03, 2018, 07:18:36 »
Nie zadawałem żadnego pytania. Tak więc MaarioS nie bardzo rozumiem sens Twojej wypowiedzi w tym momencie.  Jeżeli zaś nie zrozumiałeś mojej, to Ci ją nieco przybliżę --> Chodzi mi o to, że to Arek jest tutaj masterem tego typu wystąpień i zapewne jemu one wyjdą najlepiej.
Nie w tym roku! XD

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: 2. Roast Contrabandy
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 04, 2018, 00:21:27 »
Jo, Kolega Arek jest mi_szczem jeśli chodzi o scenowe śmieszki/heheszki, zatem szacun i ja z entuzjazmem propsuję roast również i w tym roku, jednak z pozycji widza 8)

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: 2. Roast Contrabandy
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 04, 2018, 01:08:36 »
Ja także z poziomu widza chętnie po gniję, ale jak już dojdę do majka, to cię zdissuje chłop. Chyba, że mi odpierdolisz dobrego burgera na śniadanie, to będę miał już dobry nastrój i ciebie do mikrofonu pochwalę. xD

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: 2. Roast Contrabandy
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 05, 2018, 01:20:36 »
nie rozumiem idei tej zabawy i bardzo proszę abym nie był tematem jakichkolwiek rzartów podczas tego występu.
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2018, 02:21:53 wysłana przez Dred »

*

Offline Arek

  • **
  • 126
Odp: 2. Roast Contrabandy
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 05, 2018, 07:26:20 »
Dziwne... rok temu miałeś zupełnie inny stosunek do w/w wydarzenia ;) pamiętaj, że życie to nie tylko rzeczy, które jesteś w stanie zrozumieć i pojąć, często dopiero zaczyna się tam, gdzie skostniałe poglądy i ograniczenia się kończą :)

*

MaarioS

Odp: 2. Roast Contrabandy
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 05, 2018, 10:10:08 »

Odp: 2. Roast Contrabandy
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 05, 2018, 22:57:41 »
Ja bym chętnie stestował swoje możliwości po raz drugi. Adrenalina w ubiegłym roku była całkiem fajna! Więc czemu nie i tym razem.

*

Offline Liseq

  • **
  • 230
  • Amarena
    • Nowy kanał
Odp: 2. Roast Contrabandy
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 06, 2018, 21:01:14 »
Ja chyba raczej podziękuję jak Dred...
Raz, że zdaję sobie świadomość z czego byście mogli się ze mnie nabijać, a po drugie średnio znoszę jak ktoś mnie ciśnie. Po prostu tego nie lubię i mam ochotę się zapaść. Wypiję sobie z kimś Harnasia pod altanką czy coś. Wy bawcie się dobrze, ja spasuję. Również i ja bym prosił abyście nie cisnęli ze mnie. Będę miał spokojniejsze sumienie jakoś...
Czasami doceniamy niektóre rzeczy dopiero gdy staną się wspomnieniami.

*

Roben

Odp: 2. Roast Contrabandy
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 06, 2018, 21:33:31 »
Arek jak sie ze mna pywatnie spotka to mnie cisnie. Mati mimo dysfunkcji wzfoku tez jest wyjasniany. Zrozumcie rze to rzarty i miejcie ludzie dystans.

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: 2. Roast Contrabandy
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 06, 2018, 21:34:28 »
kurwa, powiedziałem że nie życzę sobie. proszę to uszanować. ta akcja z "zamknij tą dupę kurwa" to było zdecydowanie za dużo.

mati, odpuść se te teksty. pamiętam te twoje pierdolenie na mój i Gurgiego temat dzień przed końcem zlotu. do miłych to nie należało.
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2018, 21:36:06 wysłana przez Dred »

*

Offline Arek

  • **
  • 126
Odp: 2. Roast Contrabandy
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 06, 2018, 21:43:28 »
Do zlotu jeszcze tydzień, a chłop już mi tu "kurwuje" w kulturalnym wątku, Panie Admin, wołam!  Nie umiesz się śmiać sam z siebie, kiedy z innych piejesz pod sufit, to sobie na czas roastu pójdziesz na spacer po Laskach i tyle. Hipokryzja nie jest mile widziana na podobnych eventach ;) co do cytatu z Majora Suchodolskiego, to uważam, że był to jeden z jaśniejszych punktów FCON 9, pamiętam, że spotkał się z gromkimi oklaskami całej remizy :)

Cytuj
mati, odpuść se te teksty. pamiętam te twoje pierdolenie na mój i Gurgiego temat dzień przed końcem zlotu. do miłych to nie należało.


Wystawiłeś sobie piękne świadectwo, szacunek wylewa się z twojej wypowiedzi.




*

MaarioS

Odp: 2. Roast Contrabandy
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 06, 2018, 21:52:33 »
Już sami przestańcie z tym naciskiem i jakimkolwiek żarcie w żarcie. To jest atrakcja zlotowa tak jak każda do której również dopisywani są chętni, kto nie chce to jego wybór i trzeba to uszanować