ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 20, 2018, 20:25:16 »
Panowie, jest już ankieta dotycząca ostatniej gry CFL#2. Głosujemy do piątku do 20:00.


Odp: ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 21, 2018, 09:02:13 »
Sporo się tych drużyn zgłosiło



Żuro zaktualizuj temat żebyśmy chociaż te 15 już znali  ;D

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 21, 2018, 17:33:58 »
Przepraszam za te pomyłkę, sam zauważyłem wczoraj, ale nie można tego zedytowac  :( Chodzi oczywiście o grę ;)

Postaram sie dzis zaktualizowac liste gier :)


mwk edit:: Pietrek, ja Ciebie bardzo proszę, nie cytuj wiadomości, pod którą bezpośrednio piszesz/nań odpowiadasz, Chłop! 8)

Update: Na FB wjechała ankieta dogrywkowa, ponieważ nie udało nam się wyłonić ostatniej gry.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2018, 11:03:12 wysłana przez żur0 »

*

MaarioS

Odp: ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 23, 2018, 11:18:59 »
A co jezeli ktos nie ma konta??

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 23, 2018, 11:52:45 »
To niech je sobie założy.


mwk edit:: Tomuś, ja Ciebie bardzo proszę, nie cytuj wiadomości, pod którą bezpośrednio piszesz/nań odpowiadasz, Chłop!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2018, 00:04:13 wysłana przez MWK »

*

MaarioS

Odp: ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 23, 2018, 12:33:52 »
Sorry ale nie zgadzam się na warunki korzystania z serwisu konieczne do zaakceptowania przy rejestracji, zatem niestety ale będzie głos beze mnie

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 23, 2018, 16:00:41 »
Wyslij swoj glos poczta polska. zur0 doliczy
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 23, 2018, 20:43:15 »
MaarioS, wszystko ok? Jesteś ostatnio czepialskim gościem, uspokój się, bo się przejedziesz...

*

MaarioS

Odp: ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 23, 2018, 21:41:43 »
Content spoza forum na poboczne serwisy społecznościowe wypływał już od bardzo długiego czasu. Chciałem ten problem poruszyć już dawno i go poruszałem z kilkoma osobami prywatnie tylko nigdy nie oficjalnie, jednak z tego co widzę to nie widzę żadnego sensu bo z tego co widać to wypadam na jedynego aliena który nic nie korzysta z tych serwisów za to dosłownie cała reszta robi to samo. Przede wszystkim chodzi o facepalma do którego i tak nie mogę się zalogować. Mimo wszystko spoko, jeżeli będzie (kolejny) dramat na temat, że "forum zdycha" to wtedy ludzie powinni sami się obwiniać chociażby za to, że zamiast na forum wolą pisać gdzie indziej. Ludzie ustawiają na swój priorytet swoje wygodne preferencje nie zwracając uwagę na forum. Nie mówię, że nikt nic nie pisze na forum tylko kiedyś widziałem, że bardzo dużo contentu wypływało poza forum i tam działy się wszystkie rozmowy. Ale OK, niech będzie, nie znajdę i tak poparcia bo w tej kwestii jestem dosłownie sam i nikt mnie nie zrozumie i tylko każdy wytyka palce na mnie bo wychodzi na to, że tylko się drażnię, dlatego już nic więcej raczej nie będę o tym mówić. Nie chciałem wytknąć tej wypowiedzi tylko i wyłącznie do tematu z ligą tylko ogólnie do całego forum. Ewentualnie komuś chociaż trochę chciałoby się przeczytać tą wiadomość i ją zinterpretować

Dobra, koniec z tym. Po prostu jeżeli będą jakieś ankiety ogólnego dostępu to chętnie zagłosuję. Jeżeli będzie jakaś ankieta na FP to i tak nie mam możliwości technicznej zagłosować i nikogo nie obwiniam

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 24, 2018, 00:12:09 »
MaarioS, ja też nie mam facebooka, tweetera, instagrama, omegla itp i omijają mnie te tematy. Przecież świat się nie zawali jeśli nie wezmę udziału w jednej bądź drugiej akcji na pejsbuku. Szczerze wali mnie to i nie robię z tego powodu ani sobie ani innym bałaganu. Wręcz przeciwnie. Powiem więcej. Cieszy mnie, że są ludzie, którzy oddolnie, bez przymusu, niemal indywidualnie zajmują się naszą stroną główną, fanpejdżem, kanałem na youtube i tak dalej i tak dalej. Uwierz, 90% materiału jednak koncentruje tudzież konsoliduje się tutaj na forum, więc bez obaw. Nic konkretnego Cię nie ominie. Z resztą, Bracie, siekniemy kilka pivek na zlocie i porozmawiamy na spokojnie. Pozdro Wariat! 8)

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 24, 2018, 18:00:40 »
Ostatnią, szesnastą grą został Ice Climber.
Tym samym zakończyliśmy etap odsłaniania tytułów tegorocznej edycji CFL. Teraz pozostaje nam czekać na losowanie grup. W najbliższym czasie postaram się opisać również sposób przeprowadzania meczów w każdą z gier - w lwiej większości będziemy grali w dwóch trybach znanych z zeszłego roku, Super C również na zasadach znanych z Contry.

Mam nadzieję, że już trenujecie. Tytuły są mniej oczywiste, słyszałem też głosy krytyki, ale gry wybierałem tak aby się nie powtarzały i reprezentowały dosyć szeroki przekrój tematyczny. Pojawiła się pierwszy raz gra sportowa - jest to symboliczny ukłon w stronę tegorocznego mundialu, który finiszować będzie podczas naszego spotkania w Laskach. Zapewniam Was, że sporo myślałem nad doborem tytułów i z pewnością zapewnią one nie mniej emocji, niż te znane z pierwszej edycji turnieju.

*

MaarioS

Odp: ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 24, 2018, 18:20:58 »
Na pewno jest 16 gier?? Wszystkich policzylem 15

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 24, 2018, 18:37:57 »
Sorki, gdzies przeoczyłem Yoshiego, był dodany na FB, a tutaj mi umknął. Dodam go zaraz :) Dzięki za uwagę!

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 30, 2018, 18:09:08 »
Panowie, informuję Was, że jutro (tj. niedziele) o godzinie 12:00 za kanale żerańskim "transmitowane" będzie  losowanie grup CFL#2. Zainteresowanych zapraszam do śledzenia tego wydarzenia :)
 
Dziś jest ostatni dzień zgłoszeń do turnieju, więc jeśli jeszcze jakaś nowa drużyna myśli o przystąpieniu do rozgrywek, to jest to ostatnia chwila na tę najważniejszą decyzję.

Kto w zeszłym roku zabrał ze sobą puchar? Pytałem o to kilka razy, ale nikt nie odpowiedział, więc ponawiam to pytanie. Muszę mieć pewność, że puchar wróci na nowe rozgrywki.

Jednocześnie informuję, że kolejne nagrody są w drodze. Dziś bądź jutro pojawi się w poście głównym ściągawka odnośnie trybów rozgrywki w poszczególne tytuły.

*

Offline rocket

  • Asystent Moderatora
  • *****
  • 110
Odp: ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 30, 2018, 18:56:56 »
Puchar ja posiadam jako zeszłoroczny MVP CFL#1 i przywożę go ze sobą na zlot.