Pegasus Extreme - czasopismo retro o pegasusie autorów PSX Extreme
*

Offline Mcin

  • ***
  • 816
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
W sumie sporo osób wie, a nikt postów nie pisze. Naprawiam zbiorowy grzech.

Po ciepło przyjętym PSX Extreme numer 0, wspominkowym o dawnych latach Playstacji, redakcja wydała numer poświęcony Pegasusowi. Pegasus Extreme wydany został w marcu w cenie 29.99 plus wysyłka. na 108 stronach poczytamy artykuły wspominkowe, recenzje oraz co nie co o historii. Pismo zostało wydane w ersji z 8 różnymi okładkami. Szczegóły w newsie: https://www.ppe.pl/blog/93734/313692/pegasus-extreme.html

Obecnie na oficjalnym Allegro Idea Ahead można wciąż kupić pismo z jedną z czterech pozostałych opcji okładkowych. Niestety, contra już zeszła. https://allegro.pl/uzytkownik/IdeaAhead?string=pegasus

Ja PSX Extreme nr 0 kupiłem, ale Przed Pegasusem się wzbraniałem, zakładając, że jak pewnie większość tutaj obecnych starych wariatów w wielu kwestiach będę w stanie poprawiać autorów merytorycznie. Przekonał mnie do zakupu... występ na łamach pisma Dziata oraz Duobixa <wazelina>także będą przynajmniej 2 artykuły warte przeczytania</wazelina>. Zamówienie poszło dziś, czekam do wtorku i jak tylko dojdzie i doczytam dam znać o wrażeniach.

A wy jak? Kupujecie? Czy macie już i oczytane od góry do dołu?


*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: Pegasus Extreme - czasopismo retro o pegasusie autorów PSX Extreme
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 28, 2023, 15:41:09 »
Przeczytalem calosc, zamowilem w pre orderze.


Szalu nie ma, ale nie jest zle.
Wydanie calkiem ladne.
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

Odp: Pegasus Extreme - czasopismo retro o pegasusie autorów PSX Extreme
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 04, 2023, 08:31:15 »
Trochę późno, ale nabyłem. Dla mnie świetne. Szkoda tylko, że na okładkę Contry się nie załapałem...

*

Online Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Pegasus Extreme - czasopismo retro o pegasusie autorów PSX Extreme
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 04, 2023, 11:46:26 »
Zakupiłem w przedsprzedaży ale wstyd się przyznać bo do tego czasopisma nawet nie zajrzałem. Jakoś nie miałem weny ani czasu XD Kiedyś nadrobię XD
Nie w tym roku! XD

Odp: Pegasus Extreme - czasopismo retro o pegasusie autorów PSX Extreme
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 18, 2024, 15:42:17 »
W 2023 roku mój wujek, który pracuje do dziś w pobliskim sklepie spożywczym w mojej rodzinnej miejscowości, kupił dla mnie na Allegro wydanie specjalne jedynego polskiego miesięcznika o grach i konsolach PSX Extreme pod tytułem Pegasus Extreme. Do dziś mam w domu to pisemko w postaci skarbnicy wiedzy o Pegasusie.