Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System
*

Offline Vash

  • *
  • 10
Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System
« dnia: Stycznia 28, 2018, 15:01:40 »
Był już temat o Nintendo NES classic mini. Teraz pora na wersję na snesa.
O istnieniu tej konsoli dowiedziałem się w piątek, gdy w gazetce reklamowej w niemieckim Saturnie zobaczyłem Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System za 100 euro ( każdy nabywca konsoli otrzymuje kupon o wartości 10 euro na kolejne zakupy, czyli konsola za niecałe 400 zł) . Ta sama konsola z tego co widzę w polskim oddziale Saturna jest o blisko połowę droższa  :o
Konsola zawiera 21 gier:
Contra III: The Alien Wars™
Donkey Kong Country™
EarthBound™
Final Fantasy III
F-ZERO™
Kirby™ Super Star
Kirby’s Dream Course™
The Legend of Zelda™: A Link to the Past™
Mega Man® X
Secret of Mana
Star Fox™
Star Fox™ 2
Street Fighter® II Turbo: Hyper Fighting
Super Castlevania IV™
Super Ghouls ’n Ghosts®
Super Mario Kart™
Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars™
Super Mario World™
Super Metroid™
Super Punch-Out!!™
Yoshi’s Island™

Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Kable od padów są długie. Gra się wygodnie.  Sama konsola jest mniejsza niż ludzka dłoń. Jestem bardzo pozytywnie zadowolony z zakupu. Od czasu do czasu włączę sobie Super Mario Kart, czy też Donkey Kong Country.


Zobacz całą galerię
Video:
http://hunter.gbzl.pl/snes/video.mp4
Mój blog podróżniczy:
https://kierunekbawaria.pl/

Odp: Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 30, 2018, 01:57:51 »
Ta sama konsola z tego co widzę w polskim oddziale Saturna jest o blisko połowę droższa  :o
Cena odwrotnie proporcjonalna do zarobków :P Ale podejrzewam, że niemieckie sklepy importują takie gadżety w dużo większych ilościach niż nasze, bo tam wszystko, co związane z Nintendo jest szalenie popularne - w telewizji co chwile reklamy Wii, Switcha czy innych DSów, i na dłuższą metę takie obniżenie ceny opłaca im się, bo z góry wiadomo, że będzie na te produkty zapotrzebowanie.

Co do samej konsolki, jak i jej NESowego odpowiednika, mimo solidnego wykonania i naprawdę fajnego wyboru gier, ja osobiście bym tego nie kupił. Jako swojej mini konsolki, która zastępuje mi wszystkie mini NESy, SNESy i inne Segi używam Raspberry Pi i jestem zadowolony - w końcu te wszystkie konsolki są tak naprawdę komputerkami porównywalnymi do Pi, płacimy głównie za markę Big N - a Pi można dostać już za ok. 70 zł. Bez problemu mogę podpiąć po przejściówce oryginalny SNESowy pad, zakuć komputerek w stosowną obudowę i mam mini SNESa :) A w celach kolekcjonerskich to tylko oryginalny SNES.

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2017-snes-mini-teardown-confirmed-recycled-nes-mini-tech - taka ciekawostka nt. konsolek - SNES i NES mini to niemalże ten sam sprzęt.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 30, 2018, 02:00:45 wysłana przez Gustlik »