1 Mistrzostwa Szwoleżerów Pancernych im. porucznika Zdzisława Ziemskiego
*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: 1 Mistrzostwa Szwoleżerów Pancernych im. porucznika Zdzisława Ziemskiego
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 18, 2022, 20:51:43 »
Ja również dość sceptycznie podchodziłem do tych zawodów (chociaż nie wiem dlaczego, bo przecież to Czołgi, super gra... może ten regulamin mnie deczko przestraszył? ;-)), lecz wystarczył jeden meczyk i już wiedziałem, że to był doskonały pomysł i zabawa będzie przednia :-)
Bardzo Ci dziękuję za wspaniale zorganizowany i poprowadzony turniej Mcin i mam nadzieję, że w przyszłym roku znowu będzie nam dane "ponapierdalać się" z CPU ;-)

DAF, jechać czołgiem z Tobą razem w Pegasus, to był zaszczyt i czysta przyjemność 8)

*

Offline Mcin

  • ***
  • 813
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: 1 Mistrzostwa Szwoleżerów Pancernych im. porucznika Zdzisława Ziemskiego
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 21, 2022, 23:12:35 »
Verteks, masz czas i chcesz zostać PRAWDZIWYM bohaterem odznaczonym medalem zasilacza?

przerób tego romhacka, żeby działał na planszach z TANK 1990 rev A. Wtedy materiału na turnieje będzie aż nadto :>

Odp: 1 Mistrzostwa Szwoleżerów Pancernych im. porucznika Zdzisława Ziemskiego
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 22, 2022, 19:08:44 »
Mcin, nie rozumiem o jaki efekt finalny chodzi.

Te plansze które teraz są w tym hacku na czterech graczy mają być podmienione na te z Tank 1990 A, czyli te: https://www.youtube.com/watch?v=b1Cx8xqOrmc?

EDIT: podmienić planszę też już potrafię, zostaję mi znaleźć gdzie są przechowywane dane o przeciwnikach, zrzut ekranu w załączniku.

EDIT2: jeśli chodzi o Tank 1990 A to wygląda mi na to, że ilości przeciwników są tam losowe, za każdym rozegraniem planszy dostaję inne ilości przeciwników :-\. W romhacku na czterech graczy są z góry ustalone ilości przeciwników.
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2022, 20:26:51 wysłana przez Verteks »

*

Offline Mcin

  • ***
  • 813
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: 1 Mistrzostwa Szwoleżerów Pancernych im. porucznika Zdzisława Ziemskiego
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 24, 2022, 13:25:20 »
W 4 players hack masz 35 plansz z tank 1990.

W tank 1990 masz 15 zestawów, od A do N, zawierających różne plansze - w sumie dużo więcej niż te 35 co trafiło do 4 players hack.

W idealnym wydaniu przydałby się romhack na tank 1990 rev A, dodający mechanikę 4 players hack + addedndum  do każdego z tych zestawów plansz. W sensie, wchodzisz w 1990 in 1 (rev A), tam masz listę wyboru od a do N, wybierasz dowolny z nich, i dopiero tam pojawia się menu jak w 4 players hack z wyborem 1 do 4 graczy i opcjami, a zestaw plansz jak w tym podzbiorze 1990 in 1, niezmieniony.

Mówię 1990 in 1 rev a a nie rev B, bo to jest wersja którą znamy z dzieciństwa z romhacków.

Mam nadzieję, że bardziej objaśniłem moje "marzenie" :)

Jak się podejmujesz, to kontynuujmy temat w dedykowanym wątku albo na PW, bo trochę odbiegamy od tematu turnieju :)

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: 1 Mistrzostwa Szwoleżerów Pancernych im. porucznika Zdzisława Ziemskiego
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 04, 2022, 00:23:59 »
Zarzucę tutaj tylko jako ciekawostkę (bariera językowa), bo kto jak kto ale sowiety mają te tanki 1990 ogarnięte jak nikt inny  8)


*

Offline Mcin

  • ***
  • 813
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: 1 Mistrzostwa Szwoleżerów Pancernych im. porucznika Zdzisława Ziemskiego
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 08, 2022, 19:31:35 »
Jakby ktoś biegle władający językiem okupantów przetłumaczył, byłbym wniebowzięty.

*

Offline Mcin

  • ***
  • 813
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: 1 Mistrzostwa Szwoleżerów Pancernych im. porucznika Zdzisława Ziemskiego
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 14, 2023, 00:28:29 »
Artysta-plastyk oddziału reprezentacyjnego 6502 Dywizji Gruzernej pokwitował odbiór egzemplarza #4 projektu Gruz

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.


trud mój skończon.