Isostasy (by Gravel Studios)
*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Isostasy (by Gravel Studios)
« dnia: Lipca 01, 2023, 21:02:06 »

Jedna z tych gier, którą włączasz przypadkowo podczas leniwie spędzanego sobotniego dnia i nagle okazuje się, że wsiąkłeś bez granic i zastała Cie noc  8)

Tak właśnie podziałała na mnie gra Isostasy. Niezwykle prosta, ale nie prostacka. Wciągnęła mnie całkowicie i mimo iż jest to "metroidvania", to jednak nie przesadzona. Bardzo łatwo odnaleźć się w świecie przedstawionym, a labirynt nie łamie głowy. Na uwagę zasługuje możliwość położenia na mapie 2 kolorowych kuleczek (pod przyciskami B i A), w miejscach, do których uważamy, że trzeba będzie wrócić w przyszłości - to znacznie ułatwia poruszanie się, odkrywanie i planowanie drugi. Dodatkowo ładna grafika oraz (ponownie) prosta acz sympatyczna muzyka nie męczą. Słowem, fajnie i przyjemnie przemierza się kolejne sektory, odkrywa nowe krainy oraz zdolności pozwalające poszerzyć możliwości naszego "zielonego orzeszka" spotyka inne postacie i - co najciekawsze - walczy z napotkanymi co jakiś czas bossami.

Wszystko to sprawiło, że udałem się na stronę producenta i nabyłem rom >> https://gravelstudios.itch.io/isostasy
TUTAJ instrukcja do gry.

POLECAM i POZDRAWIAM!


Odp: Isostasy (by Gravel Studios)
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 01, 2023, 22:39:05 »
Grałem w demko jakiś czas temu,świetna gra ale jednak wolał bym bardziej poważne grafiki postaci :D Mimo wszystko dzięki Marku będzie grane!^^
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2023, 23:00:14 wysłana przez Ćwirek »