Famitracker 2013 - 2020
Famitracker 2013 - 2020
« dnia: Listopada 11, 2021, 18:27:54 »
Zastanawiałem się czy tego do gruzu nie dać ;)

Przeglądałem backupy swoich dokumentów z poprzedniej dekady i stwierdziłem, że się podzielę tym co drutowałem w Famitrackerze.

Nie pamiętam już dobrze kiedy zacząłem traczyć w FamiTrackerze, nie zachowały się daty utworzenia plików :(. Coś kojarzę że to mogła być nawet końcówka 2012 roku. Na pewno już w 2013 coś dłubałem bo wziąłem udział w Famicompo 10. Największa aktywność to okres 2013 - 2018, potem głównie już przerzucałem pliki z kąta w kąt ale coś tam jeszcze powstało.

Pliki nie były nigdzie publikowane z wyjątkiem Stage 16, nie ogarniałem plików przed spakowaniem, takie jak je napisałem takie zostawiam, zatem niektóre muzyczne pomysły mogą być ciężkostrawne! Wyjątek - zmodyfikowałem jeden modek żeby uchwycić myśl która towarzyszyła przy jego tworzeniu.

Bierzcie i słuchajcie z tego wszyscy. Modki można rozpowszechniać, modyfikować, podbierać z nich instrumenty / sample, nabijać się i tak dalej, większość nawet nie ma wpisu że twórcą jestem ja  ;D

Dwa załączniki - jeden ZIP to pliki źródłowe w formacie .FTM / .0cc jak ktoś chce podejrzeć co jak było zrobione albo lubi patrzeć jak literki i cyferki się przewijają podczas słuchania (jak ja), drugi ZIP to pliki .NSF, do słuchania w odtwarzaczu takich plików / emulatorze.