Jim Power - The Lost Dimension [PIKO]
*

Offline lubone

  • **
  • 272
Jim Power - The Lost Dimension [PIKO]
« dnia: Kwietnia 10, 2021, 13:29:28 »
Hej,

Wrzucam świeży filmik ze świetnie zapowiadającego się homebrew. Jest to gra, do której prawa nabyli twórcy, wcześniej wydana na AMIGĘ... W opisie filmu jest cała historia powstania gry sięgająca 2014 roku... Nie miałem nigdy Amigi, więc nie znam tytułu, ale wersja NESowa świetnie wygląda pod kątem grafiki, do tego gameplay wygląda kapitalnie, coś w stylu naszej ukochanej Contry! Poniżej film:


*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Jim Power - The Lost Dimension [PIKO]
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 10, 2021, 14:04:10 »
W 2015 roku DAF wspominał o tym tytule w swoim tekście u nas, cholera, nigdy nie przypuszczałem, że projekt zostanie sfinalizowany, a już na pewno, że będzie wyglądał TAK DOBRZE 8)

Fizyczny egzemplarz jest do nabycia, natomiast zastanawia mnie czy będzie również możliwość zakupu samego romu?

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Jim Power - The Lost Dimension [PIKO]
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 14, 2021, 22:11:48 »
Cutscenki wyglądają obłędnie, sama grafika co najmniej dobrze, natomiast grywalność jest już zaledwie ok... Jakoś straciłem chęci do tej gry po trzecim etapie, gdy zamienia się w shoot'em up (screen poniżej - bardzo gradiusowo się zrobiło). Ginąłem tam co 2 minuty i tylko brane były kontynuacje. Ogólnie na pewno do niej wrócę (najpóźniej na fCONie z Wami, trzeba ją rozpracować), ale jakoś tak... Zapowiadała się dużo lepiej. ;)
Miałem to samo uczucie przy Project Blue. Gra świetnie wyglądająca, ale nie wciągnęła.


*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Jim Power - The Lost Dimension [PIKO]
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 19, 2021, 13:03:39 »
Wizualnie robi wrażenie. Sam chętnie zapoznam się z tym tytułem.
Nie w tym roku! XD