vNESLight- pytanko
*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: vNESLight- pytanko
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 23, 2020, 10:23:58 »
Próbowałem wypakować te pliki z .rar ale się nie da. Sorka Armando nie sprawdziłem tego wcześniej bo powyższe posty pisałem będąc w pracy.  Totalnie nie zwróciłem uwagi na ten rozmiar. Obstawiam, że pewnie sposób "zapisz element docelowy jako" nie koniecznie się tu sprawdził i pliki się nie pobrały jak należy bądź od samego początku były niekompletne. Musiałbym sobie przetłumaczyć tamtą rosyjską stronkę by się dowiedzieć co inni użytkownicy pisali na temat tych plików. Możliwe, że bez założenia tam konta się nic nie zdziała. Co gorsze może to być coś na wzór tych miejsc, gdzie za pobieranie plików trzeba płacić punktami, które się wcześniej kupuje. Nie mam pojęcia. Postaram się to sprawdzić. Bo wierzyć mi się nie chce, że gdzieś się te emu nie uchowały.

PS coś skopałem i zamiast pisać nowy post to edytowałem stary - pozdro 600 XD

Edit: Dokopałem się nieco głębiej. Wiem już, że plik vNESLight.xap powinien ważyć  1,79 МB.
Trafiłem również na kolejną stronkę poświęconą emulacji w języku rosyjskim. Niestety tam przycisk pobierz przekierowuje do strony Windows Phone, gdzie jak rozmawialiśmy wcześniej, produkt jest niedostępny. Masakra jakaś.  :/

Edit2: Przetestuj, bo udało mi się ogarnąć wersję pro. :)
https://drive.google.com/file/d/1QzYwQPWQ66Mx_1Gq1mxv9p8_wQoL-go-/view?usp=sharing
Nie w tym roku! XD

Odp: vNESLight- pytanko
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 23, 2020, 11:24:20 »
Podczas próby instalacji na moim telefonie system wyrzuca komunikat o błędzie aplikacji firmowej...

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: vNESLight- pytanko
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 23, 2020, 11:55:38 »
Jeżeli uda mi się jeszcze coś znaleźć to dam znać. Pytanie czy to musi być koniecznie ten emu? Bo gdzieś wyczytałem, że nie jest on zbyt dobry. Za to rzuciła mi się w oczy nazwa NesBox Emulator. Może by uderzyć w ten drugi?
Nie w tym roku! XD

Odp: vNESLight- pytanko
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 23, 2020, 12:37:40 »
W sumie to bez znaczenia jaki emulator; byleby tylko działał na Windows Phone...

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: vNESLight- pytanko
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 23, 2020, 12:43:19 »
Nie w tym roku! XD

Odp: vNESLight- pytanko
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 23, 2020, 12:46:31 »
To mam jeszcze takie pytanko- czy na tym emulatorze można grać w ustawieniu poziomym? Bo screeny, na które się natknąłem ptrzedstawiają granie wyłącznie w pozycji pionowej...

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: vNESLight- pytanko
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 23, 2020, 12:54:23 »
Na to pytanie nie potrafię odpowiedzieć z prostej przyczyny - nie posiadam Windows Phone. Co za tym idzie, nie mam jak tego przetestować. Pozostaje szukanie informacji w sieci bądź metoda prób i błędów podczas używania aplikacji, która mam nadzieję spełni Twoje oczekiwania.
Nie w tym roku! XD

Odp: vNESLight- pytanko
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 23, 2020, 12:56:48 »
A masz jeszcze jakieś alternatywy, w razie czego?

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: vNESLight- pytanko
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 24, 2020, 20:03:06 »
Niestety nie mam alternatyw. Trzeba będzie w razie co przegrzebać internet w poszukiwaniu innym emulatorów na tę platformę. :P
Nie w tym roku! XD

Odp: vNESLight- pytanko
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 24, 2020, 21:13:45 »
Właśnie chodziło mi o te inne emulatory...

*

Offline rocket

  • Asystent Moderatora
  • *****
  • 110
Odp: vNESLight- pytanko
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 24, 2020, 22:47:57 »
jeszcze ja znalazłem taką wersję VNesLight Pro z rosyjskiego serwisu. Od razu zaznaczam, że nie wiem jak to uruchomić na windows phone, ale podejrzewam że na sieci jest parę poradników na instalacje aplikacji z formatu .xap

http://wyslijto.pl/plik/ukowkkjfg6

*

Offline Mcin

  • ***
  • 816
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: vNESLight- pytanko
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 25, 2020, 11:12:57 »
powinieneś być w stanie odpalić plik w trybie developerskim. Pytanie jeszcze o wersje systemu, jak działałem tylko na 10-tce.

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: vNESLight- pytanko
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 25, 2020, 15:47:18 »
jeszcze ja znalazłem taką wersję VNesLight Pro z rosyjskiego serwisu. Od razu zaznaczam, że nie wiem jak to uruchomić na windows phone, ale podejrzewam że na sieci jest parę poradników na instalacje aplikacji z formatu .xap

http://wyslijto.pl/plik/ukowkkjfg6
Ten sam plik już podsyłałem do Armando i wyrzucało Mu jakiś błąd.
Podczas próby instalacji na moim telefonie system wyrzuca komunikat o błędzie aplikacji firmowej...
Nie w tym roku! XD

Odp: vNESLight- pytanko
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 26, 2020, 11:52:40 »
Mcin- ja mam chyba wersję 8

A tak jeszcze, przy okazji, muszę kilka słów skierować personalnie do Ciebie. Tak więc czy mógłbym napisać na priva? Bo nie chciałbym roztrząsać tego publicznie...
Ale od razu mówię że do Ciebie nic nie mam...

*

Roben

Odp: vNESLight- pytanko
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 26, 2020, 13:37:24 »
Windows Phone już nie jest wspierany,część usług została wyłączona.