Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10
71
Konsole i akcesoria / Odp: 4 przyciski + rozdzielacz dla 4 graczy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez yojc dnia Października 08, 2021, 18:38:03 »
Warto sprecyzować z jakiego regionu pochodzą gry w które chcesz grać na 4 graczy, bo gry japońskie i gry z "reszty świata" używały innego sposobu na obsługę 4 graczy. Gry amerykańskie i europejskie wymagają Four Score, do japońskich jest potrzebny inny adapter podpinany pod expansion port do Famicoma. Z Four Score nie zadziała np. Kunio Kun no Nekketsu Soccer League (Goal 3) i inne takie, no chyba, że są jakieś modyfikacje tych gier.
72
Jeszcze więcej o grach / Na ile można modyfikować gry?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kontrowy dnia Października 08, 2021, 17:57:57 »
Np. W Blades of Steel irytowały mnie wstawki gdy jeżdżą w kółko oraz te po strzeleniu bramki. Dałoby radę to wyciąć?
73
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kontrowy dnia Października 08, 2021, 17:29:04 »
OK, a gdybym się uparł na Famicoma?
74
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Krisuroku dnia Października 08, 2021, 17:18:14 »
Ja to bym proponował Famicom AV plus Nes Four Score. ;) Pady z przyciskami Turbo pod wtyczki nesowe (bo takowe tam są) można śmiało dokupić.
75
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mejs dnia Października 08, 2021, 17:15:51 »
Najłatwiej i najtaniej kupić NESa i adapter na czterech graczy jeśli na tym zależy Ci najbardziej przy wyborze konsoli.
76
Konsole i akcesoria / 4 przyciski + rozdzielacz dla 4 graczy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kontrowy dnia Października 08, 2021, 17:11:14 »
Chciałbym posiadać "Pegazusa" zawierającego: 4 przyciski(2 turbo) oraz obsługującego rozdzielacz dla 4 graczy. Łatwiej będzie z NESem czy Famiconem?
77
Opisy i recenzje gier / Odp: Hyper Sports
« Ostatnia wiadomość wysłana przez daf dnia Października 08, 2021, 08:44:59 »
Cytat: Verteks
Co tam jeszcze było? Kojarzę jakiegoś ufoka czy coś jak zaliczyliśmy trzy próby skoku wzwyż. Spodki, ptaki w rzutkach. Jabłko w łucznictwie. Konami dobre było w takich smaczkach, amerykańce mówią na to "bells and whistles".
Ostatnio mi prosiak za 3000 pkt wyskoczył, gdy w biegu na 100 m miałem identyczny czas jak opponent.

Track & Field jest zajebiste, jedna z moich ulubionych gier sportowych - na pewno w ścisłej piątce. Od zawsze lubiłem tę grę, ale dopiero Robi rozpalił we mnie tę miłość do Zbigniewa. Prosta jak cep, wciągająca jak diabli. Skeet Shooting to creme de la creme tej produkcji, chociaż za dzieciaka zawsze tę dyscyplinę omijałem. Niestety - do dzisiaj nie zmotywowałem się, aby nauczyć się tego skoku wzwyż.

Od tegorocznego fCONu jestem posiadaczem kartridża Hyper Sports, więc chyba będę starał się nabyć kontrolery, aby w końcu móc zagrać i w tę wersję.

PS Dodałem kilka screenów z netu do głównego wątku, bo hotlinkowane grafiki sczezły.
78
Hi-score / Odp: Takahashi Meijin no Bōken Jima
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sdm dnia Października 07, 2021, 15:30:27 »
Ktoś grał może? Ladnie pod Dolphin dziala.

// Panie Siudym! Przypominam, że to dział Hi-Score! No.
79
Opisy i recenzje gier / Odp: Jackal
« Ostatnia wiadomość wysłana przez daf dnia Października 07, 2021, 13:54:50 »
"2 Players B" to ciekawy tryb, w którym jeden gracz prowadzi jeepa, a drugi obsługuje broń. Fajny jednak tylko na krótką metę, bardziej jako ciekawostka, no bo ile jeden z graczy wytrzyma przy grze wciskając jedynie A i B...?
80
Opisy i recenzje gier / Odp: Jackal
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Preki dnia Października 07, 2021, 12:30:14 »
Jak na port automatowego pożeracza drobniaków, Jackal bardzo dobrze dawkuje poziom trudności zamiast kopać po jajcach na dzień dobry. Dobre pół gry można przejść w pojedynkę bez problemu ale dalej bez kompana przy drugim kontrolerze nawet nie podchodź. Na początku chłopków z karabinami można po prostu rozjeżdżać zanim oddadzą strzał ale potem nie dość że często strzelają, to jeszcze pojawiają się nowi zza ekranu. Do tego dochodzą inne przykre niespodzianki jak co chwila pojawiające się bombowce, helikoptery, wrogie dżipy z granatami (i to nawet gdy wysadzamy jeńców na lądowisku), czy nawet takie chamstwo jak czołg wyjeżdżający z rozwalonej rudery zamiast kolejnego jeńca. Ostatni etap za to już rzuca na nas wszystko co gra ma do zaoferowania, wieńcząc wszystko walką z fortecą która przeistacza się w durzy czołg (boję się go). No i scrollowanie ekranu sprawia trudność, ale szczególnie w jednym punkcie - gdy w bazie wroga są te lasery. Zwłaszcza gdy widzimy tylko jeden laser to ciężko jest złapać rytm i zazwyczaj traci się na nim jedno żyćko.

Na tegorocznym zlocie z Mcinem miałem okazję już totalnie na szybkości spróbować przejść Jackala, jednak z mizernym skutkiem. Skończyły nam się kontynuacje a Mcin poległ na ostatnim bossie. Za rok jednak próbujemy ponownie bo to jest do zrobienia  :D

Nawiasem mówiąc, czym się różnią tryby 2 Players A i B w wersji dyskietkowej?
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10