Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10
51
Kącik muzyczno-filmowy / Odp: Super Mario Bros: The Movie (2023)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez OsA dnia Marca 12, 2024, 08:35:02 »
Cytat: filmweb.pl
Shigeru Miyamoto z Nintendo i Chris Meledandri ze studia Illumination Entertainment zapowiedzieli sequel "Super Mario Bros. Film" w niedzielę, 10 marca, czyli w Dzień Mario (MAR10). Produkcja trafi na ekrany kin 3 kwietnia 2026 roku. Za jej sterami ponownie stanie duet Aaron Horvath i Michael Jelenic. Zespół animatorów już teraz pracuje nad storyboardami i scenografią nowych krain, do których trafią bohaterowie.


Źródło: filmweb.pl
52
Hardware / Odp: Evedreive N8 Plus - chiński everdrive pro
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Preki dnia Marca 04, 2024, 18:43:17 »
@DiskDoktor, to nie plotka, to fakt: https://krs-pobierz.pl/krz-software-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia-i0000920887

I na tym skończmy offtopic.
53
Hardware / Odp: Evedreive N8 Plus - chiński everdrive pro
« Ostatnia wiadomość wysłana przez DiskDoctor dnia Marca 04, 2024, 18:18:10 »
A ja napiszę to co wyżej.

Można owszem kupić, ale od dilera i drożej.

Podobno (takie krążą słuchy) Krikzz nie wysyła do Polski bo… jest polską spółką (z o.o.)


Ja jednak nie rozumiem jaka tu przeszkoda jest….
54
Opisy i recenzje gier / Odp: Teenage Mutant Ninja Turtles [SERIA]
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Krisuroku dnia Marca 04, 2024, 08:12:56 »
Przeszedłem kiedyś wszystkie części.

Jedynkę ukończyłem na jakiś wspomagaczach typu - bazarowy cartridge ze shackowanym romem w którym był chyba jakiś myk z życiami. Nie pamiętam już dokładnie.

Dwójkę udało mi się ukończyć uczciwie i ta jest mi chyba najbliższa.

Trójeczkę za pierwszym razem, również udało się porobić ale za sprawą dużej ilości żyć, jaka była dostępna w posiadanym przeze mnie carcie. Po latach, chyba udało mi się ją ukończyć uczciwie na streamach? Choć nie jestem pewien.

Tournament Fighters, które kiedyś nazywałem czwórką, traktuję jako zupełnie osobny tytuł i z nim mam też masę super wspomnień.

Co do wcześniej wymienionych dwójki i trójki, to czy wiecie, że wersje na Famicoma mają inne numeracje? Konami jakby odcięło się od tego co zostało stworzone przez "Ultra". Takim oto sposobem 2 i 3 w japońskiej wersji to 1 i 2 :D Ma to w sumie sens, za sprawą tego jak wyglądają.
55
Hardware / Odp: Evedreive N8 Plus - chiński everdrive pro
« Ostatnia wiadomość wysłana przez OsA dnia Marca 04, 2024, 07:06:14 »
Zgadza się yojc, więc zostaje ewentualny VAT. Troszkę zeszliśmy z głównego tematu, więc może czas już to zakończyć.

Ponawiam o co mi chodziło w pierwszym poście:

Cytat: OsA
...]wkurwia mnie brak możliwości zamówienia oryginału Everdrive do Polski. Możesz sobie zamówić cart krikzza do Polinezji Francuskiej czy innych krajów o których istnieniu wiedzą tylko fanatycy geografii, ale do jednego z największych krajów Europy i przede wszystkim sąsiada producenta i kraju który najbardziej wspierał tego sąsiada od czasu napaści Rosji - nie.
=
56
Opisy i recenzje gier / Odp: Teenage Mutant Ninja Turtles [SERIA]
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mcin dnia Marca 04, 2024, 00:02:16 »
Po raz pierwszy w życiu ukończyłem TMNT III Manhattan Project,  tryb A Kooperacji, czyli można kolegę prać po mordzie. No i zalety i wady pozostają te same. Przede wszystkim niezbyt czuję, żeby tu wiele od umiejętności zależało, przepancerni wrogowie i momentami nieintuicyjna detekcja trafień, mało ataków... Bardziej gra na wytrwałość. I to dosłownie, gdzieś około 5 poziomu już gadaliśmy "dawaj do końca gramy, drugi raz nie będzie mi się chciało". Na jednego raczej nie znajdę motywacji, szczególnie że ulubioną techniką na dużych wrogów było "Na mnie patrzy to ty klep", plus większy wpierdol byłby od szeregowych. Da się, ale ja nie podejmuję wyzwania.
57
Hardware / Odp: Evedreive N8 Plus - chiński everdrive pro
« Ostatnia wiadomość wysłana przez yojc dnia Marca 03, 2024, 22:40:55 »
Może się czepiam, ale VAT i cło to zupełnie co innego. Na elektronikę nie ma w ogóle cła, nieważne czy z UE czy spoza.
58
Wydarzenia w klimacie retro / Odp: Pegagruz nr 3 - zapraszamy na pokład
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mcin dnia Marca 03, 2024, 22:30:08 »
Kończę swój pegagruzowy doktorat z historii urządzenia, które nikogo nie obchodzi :> i potrzebuję pomocy. Na samym końcu dochodzenia udało mi się zlokalizować dwóch dżentelmenów, którzy mogą posiadać brakujące mi informacje. Niestety, żeby się z nimi jakoś skontaktować, potrzebuje LinkedIn premium, którego nie mam (a nawet jakbym miał, olaliby mnie, bo na profilu w zasadzie nic nie mam).
59
Hardware / Odp: Evedreive N8 Plus - chiński everdrive pro
« Ostatnia wiadomość wysłana przez DiskDoctor dnia Marca 03, 2024, 20:52:30 »
Zgodzę się z tym że jeśli cena rośnie (u dilera), to skoro Vat i cło jest procentowe, to również jest to większa kwota ostatecznie.

Czyli drożej jest po pierwsze bo jest marża dilera (choć jak by Krikzz był porządnym biznesmenem to by spowodował że ceny są mniej więcej te same, u Nich i u dilera), a ponadto jest różnica pomiędzy cłem Krikzz oraz cłem dilera ale wyłącznie w przypadku jeśli diler jest z UK, US itp. (z UE cła już nie ma).
60
Hardware / Odp: Evedreive N8 Plus - chiński everdrive pro
« Ostatnia wiadomość wysłana przez OsA dnia Marca 03, 2024, 15:25:33 »
A prawda, tak czy siak Vat i cło idą.


Nie mniej cena różni się znacznie.
159$ u Krikzza (brak wysyłki do Polski, choć jest niemalże cały świat).


Retrocables.es - 219.99 EUR.
Retrotowers.co.uk - 159,99 £


Ale wracając, to nie ma znaczenia.
Chodziło mi o oficjalną stronę. Reszta mnie nie obchodzi.



Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10