Harmonogram i atrakcje
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 22, 2017, 19:37:17 »
Ok, było wolne miejsce to się zgłosiłem.
Chce wpaść pewnie na 1, góra 2 noce, dlatego chciałem się wcisnąć w weekend, kiedy podobno największa aktywność ^^.
To w takim razie poniedziałek, z poniedziałku na wtorek, północ.
Koniecznie zależy mi w każdym razie na nocy, bo to wymagane do mojej atrakcji.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2017, 19:45:58 wysłana przez Gurgie »

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 22, 2017, 23:39:47 »
ja bym proponował rozciągnąć ramówkę sobotoniedzieli troszku i wrzucić o drugiej planowo atrakcję Gurgiego. znając życie, na pewno znadzie się banda ponad dziesięciu chłopa na tyle trzeźwych, że będą się chcieli wspólnie bawić w oparach absurdalnego humoru.

tak poza tym, to weekendoworemizowe opary tarasowej wódki idealnie będą pasować do poczucia humoru Gurgiego. :)

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 22, 2017, 23:44:02 »
Dred, czy Ty proponujesz po sobotnich koncertach i werandowej wódce grać w gry?

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 22, 2017, 23:47:59 »
te koncerty tak i tak są pod znakiem zapytania, sou.

w zeszłym roku koncerty wyglądały tak, że grupa trzeźwiuteńkich do cna ludzi (góra dziesięciu) kontemplowała czinputy Roberta i Jockey'a, a w międzyczasie cała redakcja siedziała na werndzie, piła i nawet nie dawała jebania.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2017, 00:03:08 wysłana przez Dred »

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 23, 2017, 02:17:43 »
Utrzymajmy harmonogram w prostej zasadzie - jabłka do jabłek. Sobota wieczór to czas "głośnych" atrakcji, takich jak chociażby relacja. Koncerty powinny być wpisane, wrzucam - na moją odpowiedzialność.

 PS. Dred, proponuję Twój konkurs z poniedziałku na wtorek o 4:30, to wolny termin, a wtedy też w ubiegłym roku sporo osób siedziało w kuchni kontrmplując nieumyte naczynia nie i dawało jebań XDDDDDDDDDD

*

Roben

Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 23, 2017, 02:45:23 »
NA 7 ZLOCIE ZAMIAST BYĆ NA KONCERCIE CZIPTUŃSK TO KAŻDY Z WYPIEKAMI NA TWARZY CZEKAŁ NA FERRARY XD

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 23, 2017, 03:04:10 »
Cytuj
PS. Dred, proponuję Twój konkurs z poniedziałku na wtorek o 4:30, to wolny termin, a wtedy też w ubiegłym roku sporo osób siedziało w kuchni kontrmplując nieumyte naczynia nie i dawało jebań XDDDDDDDDDD
porównanie z dupy.

zgoda, sobota jest zarezerwowana na "głośne" atrakcje, ale

nie było Ciebie rok temu pod sceną

w związku z czym, nie wiesz jaka atmosfera panowała w sali remizy, a była ona cokolwiek czilałtowa. większość osób która tam była raczej stała w skupieniu i wsłuchiwała się Janoty kakofonie i nie tylko. czasem może stąpali sobie do rytmu z nóżki na nóżkę.

biorąc powyższe pod uwagę, nie widzę kompletnie przeciwskazań, aby po zakończonych występach zaprosić ludzi na sali do dalszej zabawy.

ja podejrzewam, że na werandzie było u Was głośno i wrzawnie... chuj, przecież było słychać Wasze wycie cały czas. ;) ale tak pod sceną nie było.

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 23, 2017, 07:06:42 »
Jak tam chłop Gurgie pisze przecież, że prawdopodobnie będzie z poniedziałku na wtorek.

Cytuj
Hej! W tym roku będę chciał na jedną noc - tak wyszło że pewnie z poniedziałku na wtorek.

Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 23, 2017, 10:47:20 »
Przyjeżdżam na jedną noc, miałem na myśli jeden wieczór po prostu na swój turniej ^^ uzależniam go od swojej atrakcji, dlatego chciałem sobotę-niedzielę, ewentualnie niedziela-poniedziałek,
bo w poniedziałek już może połowa osób wyjechać i są już wszystkiego ostatki. sobota-niedziela, jak nie wyjdzie poniedziałek-wtorek.


e: Okej, zmieniam zdanie jednak, po zastanowieniu poniedziałek o 24 bardziej pasuje od sobót i niedziel.
Mam ograniczenia co do liczby osób które się zmieszczą w turnieju, jak będą ze 4-5 to już spoko, 10 maks.
Ważna jest głębia ostrości i fajne światło. Mocno epileptyczne i nastawione dźwiękowo.

Potrzebuję ciemności, dlatego najlepiej optymalnie po 22.

I teraz chce to  tylko sensownie sobie rozplanować, wiedzieć kiedy.

Późno o tym mówię za co przepraszam.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2017, 11:02:00 wysłana przez Gurgie »

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 24, 2017, 01:18:52 »
Dredziu, ale przecież cała w tym magia właśnie, na tym polega każde party, tym bardziej utrzymane w konwencji, abyś mógł robić co Ci się żywnie podoba. Masz w tej chwili ochotę na pivo, otwierasz butelkę. Masz w tej chwili ochotę zagrać w Pegasus, grasz. Masz w tej chwili ochote pogadać z człowiekiem, gadasz. Masz w tej chwili ochotę wyjść na zewnątrz i poleżeć na werandzie, nie ma sprawy. Masz w tej chwili ochotę aby wspólnie z innymi uczestniczyć (bądź nie) w jakiejkolwiek atrakcji - robisz to. Nikt Cię do niczego nie zmusza. Pełna wolność, byle tylko nie umniejszać wolności współpartyzanta 8)

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 24, 2017, 13:06:41 »
Marku, ależ czy ja powiedziałem że to źle? po prostu stwierdziłem fakt, który by przemawiał za moją propozycją. ale to już nie istotne, także sprawę zamknijmy. ;)

Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 25, 2017, 20:39:26 »
No to czekam na wpisanie na ten slot (poniedziałek 24) i już kupuję bilety.

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 26, 2017, 22:37:01 »
Ok, co dokładnie mam wpisać? Jaka nazwa eventu?

Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #58 dnia: Lipca 01, 2017, 15:05:52 »
Gurgosus: anaglyphowy turniej sportowy

*

Offline robi

  • *
  • 80
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #59 dnia: Lipca 01, 2017, 18:24:28 »
Na wtorek chciałbym dodać dwie atrakcje, godziny mocno popołudniowe. Pierwsza Boss Battle, a druga Four Player Olympic, jeśli coś pozmieniałoby się w harmonogramie to drugą atrakcję na wcześniejsze dni.   

''co do tygodnia to polecam w granicach 500-600 zł na zlot zabrać.''