Obchody Chrztu Polski w Poznańsk
*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Obchody Chrztu Polski w Poznańsk
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 06, 2016, 01:26:00 »
Jutro poluje na nocleg po kontaktach od żura i dafa - mam nadzieję, że Pyrkon nie przekreśli planów. Jak złapie nocleg, będę w Poznaniu w sobotę o 10:30.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


*

Offline Mejs

  • *
  • 249
  • # Joint ROM System #
Odp: Obchody Chrztu Polski w Poznańsk
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 06, 2016, 14:19:53 »
Będę w Poznaniu już w piątek. Na bank.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Obchody Chrztu Polski w Poznańsk
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 06, 2016, 23:48:19 »
Potwierdzam - dzięki pomocy Dreda mam dach nad głową w sobotę. Plan dnia pewnie się znajdzie na miejscu. Ja podtrzymuję plan na przyjazd rano, jak reszta będzie potem, obkupię się w Poznańskie, zajrzę na Pyrkon i najem się makaronu z tej knajpy o której żur0 z kompockim mi z 5 lat temu mówili. Wieczór pewnie jak zawsze będzie czasem spotkań. A w niedzielę chciałbym pojechać wczesnym popołudniem - ale to w razie czego nie jest sztywny plan.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: Obchody Chrztu Polski w Poznańsk
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 10, 2016, 19:03:15 »
w trakcie obchodów chrztu Polski doszliśmy do wspólnego konsensusu, że Poznań c*** a Gniezno pany i za to je kochamy.

pozdrawiam wszystkich, których ugościłem w mojej kanciapie, czyli dziata, mejsa i duobixa

no i żura

pozdro także dla pawgala, którego dwukrotnie spotkałem, raz na Pyrkonie, raz na św. Marcina.

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: Obchody Chrztu Polski w Poznańsk
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 10, 2016, 22:00:43 »
W Poznaniu zdarzyła się walka, w której pokonaliśmy komunizm! Dziękuję za spotkanie dziadkowi, Mejsowi, Dredowi oraz Duo. Doskonale zrozumieliśmy otaczający nas świat na tej Malcie. Mam nadzieje, że Mejs pokażesz nam za jakiś czas to słynne zdjęcie, na którym w Poznańsku Vaclav Havel sprzedaje Lechowi Wałęsie udziały w Hoop Coli! Adam ta Fortuna to jest doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu w wolnej, najwolniejszej Rzeczpospolitej!

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Obchody Chrztu Polski w Poznańsk
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 10, 2016, 23:10:15 »
Najwolniensza z Polsk! Ze swojej strony mam materiał z koncertu muzyki prywatnej tuż obok rynku - wyjałem telefon tuż po tym, jak zacząłem odpływać za Mejsem jak tłum w Powrocie Wabiszczura:
https://youtu.be/KRF0GNCylLw

*

Offline Mejs

  • *
  • 249
  • # Joint ROM System #
Odp: Obchody Chrztu Polski w Poznańsk
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 12, 2016, 13:59:52 »
Co to tam sie dzialo na tej Malcie to ja nawet nie. Tomek Kaczor proszony do dekoracji, szkoda ze rzygalem w nocy z przyczyn nieznanych, mysle ze te 64 bity Dreda to bylo ciut za duzo!

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: Obchody Chrztu Polski w Poznańsk
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 12, 2016, 18:07:21 »
będzie trzeba zainwestować w Everdrive'a pod Famiego i przywieźć osiem bitów z zadupia. nie chcę mieć znowu moich gości na sumieniu ;_;