Termin zlotu
*

Offline rocket

  • Asystent Moderatora
  • *****
  • 110
Termin zlotu
« dnia: Października 17, 2018, 15:50:46 »
Hej, jako że do końca tygodnia muszę zdać plan urlopowy na przyszły rok, to wypadałoby powolutku wybrać jakiś termin zlotu. Co do miesiąca nie trzeba chyba raczej dyskutować, bo od DekADy mamy ten sam. 

Więc do dzieła Famicom Maniacy :)

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Termin zlotu
« Odpowiedź #1 dnia: Października 17, 2018, 17:37:09 »
Ło Panie tak szybko?U mnie w robocie takie rzeczy to na szczęście po nowym roku dopiero wchodzą. Na szczęście mogę sobie wybrać kiedy chcę urlop. No, ale wiadomo, że w grę wchodzi lipiec. Zazwyczaj połowa. Jeżeli dobrze ogarniam rzeczywistość w tej chwili, to termin ode mnie jeżeli to zgodne z kalendarzem, bo szczerze mówiąc korzystam z pamięci w tej chwili to jakiś 12 17 lipca jak się dziennie zgadza. Pozdro Rocket. :)

*

Offline Liseq

  • **
  • 230
  • Amarena
    • Nowy kanał
Odp: Termin zlotu
« Odpowiedź #2 dnia: Października 17, 2018, 21:09:12 »
Generalnie jako jeszcze uczniowi nie gra mi to aż tak bardzo roli, aczkolwiek jednak uważam iż 12-17 jest najbardziej optymalny ze względu na to że jest to akurat środek miesiąca. (Liczmy że pogoda nas bardziej dopieści niż w tym roku...)
Czasami doceniamy niektóre rzeczy dopiero gdy staną się wspomnieniami.

*

Offline Preki

  • **
  • 431
Odp: Termin zlotu
« Odpowiedź #3 dnia: Października 17, 2018, 21:39:29 »
Ja nie wiem co będzie się ze mną działo za rok. W ubiegłym jak i tym mogłem sobie urlop/wolne z grafiku wziąć jak chcę i nie było problemu. Jeżeli zmienię stanowisko w pracy (jest to możliwe), to może być z tym różnie. Zobaczy się po nowym roku dokładnie co i jak.

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Termin zlotu
« Odpowiedź #4 dnia: Października 18, 2018, 10:45:46 »
Dziatek, a może zaczęlibyśmy od kontaktu z Jerzym Pomierzym w sprawie wynajmu sali? Zagadać, przypomnieć się, powiedzieć mu że chcemy w lipcu znowu zrobić gruz, zapytać czy ma wszystkie terminy w przyszłym lipcu dostępne.

Odp: Termin zlotu
« Odpowiedź #5 dnia: Października 18, 2018, 14:58:37 »
Dla mnie im późniejszy termin tym większa szansa, że się zjawię.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Termin zlotu
« Odpowiedź #6 dnia: Października 19, 2018, 08:23:00 »
Celujemy klasycznie w połowę lipca Panowie - dla mnie mocno 12-17 lipca. Ale sprawdzę z panem Pomierzym wszystkie daty ;)

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka


*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: Termin zlotu
« Odpowiedź #7 dnia: Października 21, 2018, 16:48:25 »
Poza ostatnim weekendem lipca (27-28) - wszystkie terminy mi pasują.
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Termin zlotu
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 11, 2018, 08:38:39 »
Zamykam ten wątek oraz ankietę, bo i tak wisi już 2 miesiące. Wybrany został termin 12-17 lipca. Jeżeli ta data nie będzie odpowiadała wynajmującym miejscówkę, drugim terminem w ankiecie jest 26-31 lipca.

*

Roben

Odp: Termin zlotu
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 11, 2018, 12:33:27 »
Mimo ze zamkniety to i tak napisze. Najlepszy okres wlasnie to 12 lipiec, kazdy wtedy jest po wyplatach czerwcowych wiec wiadomka ze termin jest okuratny.