Festiwal sztuki nierentownej syNEStezja
*

Offline Liseq

  • **
  • 230
  • Amarena
    • Nowy kanał
Odp: Festiwal sztuki nierentownej syNEStezja
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 08, 2018, 21:02:21 »
Mam już pomysł, aczkolwiek wymaga jeszcze wielkiej ilości pracy. W zasadzie to mam tylko pomysł jak na razie xD
Aczkolwiek działam raczej solo, chyba że ktoś chce się przyłączyć, a jedna osoba byłaby mi nawet na rękę
Czasami doceniamy niektóre rzeczy dopiero gdy staną się wspomnieniami.

Odp: Festiwal sztuki nierentownej syNEStezja
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 30, 2018, 21:26:02 »
Ja poważnie zastanowię się nad wzięciem udziału

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Festiwal sztuki nierentownej syNEStezja
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 11, 2019, 09:13:14 »
Proszę się nie zastanawiać, tylko rękawy zakasać i działać - czasu aby coś stworzyć jest mniej niż się nam wydaje, to raptem pół roku!
Zrobimy tak jak piszesz @MWK, każdy dostanie kartę i będzie głosował na konkretne pracę, pewnie każdy będzie miał swoją pulę punktową, która będzie musiał rozdysponować na minimum x prac. A aby pobudzić Wasze szyszynki do kreatywnego biegu, wrzucam ubiegłoroczną pracę Monstfura - niestety, jest tylko na fb, ale nawet bez konta powinniście być w stanie ją przeczytać i obejrzeć.
 https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2219824278068664&id=146170328767413

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka


Odp: Festiwal sztuki nierentownej syNEStezja
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 12, 2019, 11:06:59 »
Czy reportaż również może być pracą konkursową? I czy praca musi zostać upubliczniona w dniu konkursu czy może wcześniej? Jak nietrudno się domyślić szykuję materiał z Tajwanu o niedobitkach Pegasusa ;)

*

Offline Gargi

  • **
  • 139
Odp: Festiwal sztuki nierentownej syNEStezja
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 11, 2019, 23:09:42 »
Ja się zgłaszam!

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Festiwal sztuki nierentownej syNEStezja
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 28, 2019, 14:50:18 »
Z powodu braku czasu oraz potrzebnych materiałów, najprawdopodobniej wycofuję się z projektu.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Festiwal sztuki nierentownej syNEStezja
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 24, 2019, 18:21:21 »
Z tego co naliczyłem pytając teraz, na przygotowaniu są prace:
- Krisuroku;
- Gajwer x Preki;
- żur0;
- Mejs x Mati x 1990in1.

Dajcie znać czy dobrze kombinuję, czy może jest jeszcze ktoś - dobiorę sposoby działania tego konkursiwa, no i głosowania - pewnie pod wildcompo właśnie. Nagród mam sześć które przywiozłem z drugiego końca świata, ale jak będzie więcej chętnych, to szybko załatwię ich więcej!

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Festiwal sztuki nierentownej syNEStezja
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 11, 2020, 21:45:53 »
Co, myślicie że nie będzie ogłoszenia prac 8)
Dręczenie nagród odbyło się jeszcze na zlocie, a niniejszym ogłaszam zwycięzców wszem i wobec, rozpalając ognisko pod syNEStezją #2!

Miejsce 6 - Krisuroku, 56/100
Demoscenowa praca z krwi i kości - Krisu zrobił rzecz niesłychaną, dokoptowując pierwszączęść Chipa'n'Dale grafikami z dwójki. Czarny koń całości - i stawiam flaszkę na najbliższej piątkowej werandzie za nią!

Miejsce 5 - Gargi x Kasia Sikorska, 65/100

Praca zadająca ponadczasowe pytanie o indywidualność, i definiowanie samego siebie per se - czy to przez Pegasusa, czy przez orientację. Ponad polityczny wybryk artystyczny!

Miejsce 4 - Arek x MWK, 83/100
FULL METAL KUKUŁKA, czyli creme de la creme crazy compo - sklejona w chwili podniosłej chwili woltażu krążącego w zlotowej kuchni. Najgłośniejsze 48 sekund polskiego Pegasusa!

Miejsce 3 - OsA, 87/100
Są i oni - mityczny, niedościgniony duet, i piękne odwołanie do weranda compo ze zlotu numer dziewięć i posłania paczki białostockiemu Belwederowi (na której zostawiłem swój adres, skumałem to po zlocie i zesrałem się na miętowo). Koktajl godny remiksu w żołądku w sobotni poranek na zlocie 8)

Miejsce 2 - Gajwer x Preki, 92/100

Kruk, który pozostał Pegazusem. Piękne odwołanie do dziesiony, na której w losowej godzinie losowego dnia, pozostawiony plastikowy kruk, jeszcze przed ubojem rytualnym, stał się posiadaczem konektora na plecach i drozda.nes. Niebagatelny nakład pracy!

Miejsce 1 - Chipjockey x Dred, 93/100
Creme de la creme, wizytówka syNEStezji 2k19, kwintesencja pomysłu przewodniego crazy compo zilustrowana na godziny przed odpaleniem composu. W tym filmie wszystko jest doskonałe - śmiech z utarczek wokół każdego występującego, nawiązanie do prehistorycznej serii seminariów, poświęcenie przy wypiciu amareny na trzy przełyki i podbiciu skalniaczka przez Dreda, ekspercko szybki i sprawny montaż Chipjockeya i brawurowa rola MaarioSa jako siebie samego. Palce lizać!

Cała szóstka zespołów dostała kartridżyki, część nawet Małe Geniusze, mam nadzieję że wciąż niosą echa śmiechu i wczoraj, i dziś, i przez następne dziesięciolecia, mam też nadzieję, że zwycięska praca Chipjockeya x Dreda została uwieczniona jabolem z nagrody wypitym w tempie szybszym niż na wideo! Prace tłumaczą lepiej niż jakiekolwiek moje wypociny festiwal sztuki nierentownej!


mwk edit:: Dziadek, pobrałem i wrzuciłem filmek od siebie, poszło gładko i zajęło 77 sekund, być może miałeś adblocka, którego YouTube ostatnio nie trawi, albo używałeś tego ich "nowego" upload systemu, ja zrobiłem to po staremu i działa.
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2020, 23:53:55 wysłana przez MWK »

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Festiwal sztuki nierentownej syNEStezja
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 12, 2020, 08:43:32 »
Gratulacje wszystkim uczestnikom konkursu - wciąż mam podzielone serce pomiędzy dwoma pierwszymi miejscami, obie prace są wyśmienite! Jednak dla mnie wciąż chyba 51:49 dla Kruka ;> Dzięki dziat za przypomnienie wyników.