Blazing Rangers / Honō no Rangerman [Karu_gamo]
*

Offline lubone

  • **
  • 272
Blazing Rangers / Honō no Rangerman [Karu_gamo]
« dnia: Stycznia 31, 2021, 20:43:30 »
Blazing Rangers / Honō no Rangerman produkcji Karu_gamo.


Jest to jednoekranowa gra akcji, w której wcielasz się w rolę strażaka, który ratuje dzieci z płonących budynków.



Opis:
- Ekscytująca gra strażacka na Famicom,
- 32 trudne poziomy z wieloma sekretami do odkrycia,
- Szeroka gama power-up'ów i wrogów,
- Dwa różne tryby gry,
- Gra kooperacyjna dla dwóch graczy, player 2 może dołączyć do gry w dowolnym momencie,
- Losowo generowane niebezpieczeństwa, każda rozgrywka jest wyzwaniem w nowy sposób,
- Mapper 0.

Zamówienia można składać w przedsprzedaży od 30 stycznia od godziny 12:00 CET / 6:00 EST.

Strona, na której można zakupić grę:

https://firstpressgames.com/collections/blazing-rangers/?mc_cid=cfe0b4eae5&mc_eid=3096348ef8

Ceny kształtują się następująco:

Wydanie podstawowe:
JP - 54,99 €
UE - 54,99 €
USA - 54,99 €

Edycja Kolekcjonerska:
JP - 79,99 €, limit 500 sztuk
UE - 79,99 €, limitowany do 300 sztuk
USA - 79,99 €, limitowany do 300 sztuk

Super Pakiet:
JP - 169,99 €, limit 200 sztuk
UE - 169,99 €, limitowany do 100 sztuk
USA - 169,99 €, ograniczone do 100 sztuk


Odp: Blazing Rangers / Honō no Rangerman [Karu_gamo]
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 03, 2021, 14:49:53 »
Bardzo podoba mi się to co zobaczyłem w trailerze, wygląda na hicior rozgrywek na dwóch graczy. Tylko ta cena... opis obiecuje za mało jak za tyle.

Taki nijaki ten artwork wydań NES, i normalnego i limitki. Famicomowy jest 100 razy lepszy, tyle że znowu wszystko po japońsku... Problemy pierwszego świata.

*

Offline lubone

  • **
  • 272
Odp: Blazing Rangers / Honō no Rangerman [Karu_gamo]
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 03, 2021, 20:29:24 »
Może kiedyś udostępnią sam plik rom w niższej cenie... Na takie rozwiązanie mógłbym się zdecydować...

Zgadzam się z opinią odnośnie zestawów Famicom i NES... Swoją drogą kedyś pisałem z ekipą z Retrotaiment Games, bo chciałem od nich kupić kartridże Haunted Halloween 85 i 86 typu famicom ale z grami po angielsku... Na stronie takiej opcji nie było, ale po kontakcie byli gototowi, żeby coś takiego dla mnie przygotować... Warunek, zakup większej ilości kartridży... Więc zrezygnowałem z tego pomysłu 8)

Ale może tutaj da się dogadać...

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Blazing Rangers / Honō no Rangerman [Karu_gamo]
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 04, 2021, 21:12:40 »
Co prawda to prawda.
Super gra, na serio grałbym, podoba mi się koncept, gameplay oraz rozmaite smaczki, detale jakie udało mi się wychwycić z filmiku, typu przykładowo, odłączanie węża z wodą i swobodne chodzenie po labiryncie.............. tylko kurcza DROGO! €63,98 z wysyłką do Polski za kartridż to zdecydowanie za dużo jak na mój budżet, mimo iż autentycznie mam ochotę, dlatego tak jak pisał mój Szanowny Przedmówca - poczekam aż plik ROM będzie w sprzedaży (albo w pobraniu)  8)

*

Offline lubone

  • **
  • 272
Odp: Blazing Rangers / Honō no Rangerman [Karu_gamo]
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 16, 2021, 20:21:48 »
Dla chętnych pogrania w Blazing Rangers... Właśnie na platformie ich.io pojawiło się demko do pobrania:

https://firstpressgames.itch.io/blazing-rangers

Miłego! ;)

Odp: Blazing Rangers / Honō no Rangerman [Karu_gamo]
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 09, 2021, 09:40:02 »
Tyle razy już ograłem demo, do tego na różne sposoby, wykręcałem hajskory... Pełna wersja gry już wyszła czy jeszcze nie? Na firstpressgames dalej jest napisane, że to "preorder".

Trafiłem na ciekawy komentarz pod trailerem gry na YT:
Cytat: Saturn Argentavis
Id get this but I havent received ANY of the 1st press games I pre ordered yet and that was a year ago
Także gość składał preordery na jakieś gierki od firstpressgames rok temu i do dziś ich nie dostał.

Dawać ROM, zapłacę!

Odp: Blazing Rangers / Honō no Rangerman [Karu_gamo]
« Odpowiedź #6 dnia: Września 18, 2021, 13:52:43 »
W sumie to jest ale nie ma?!

https://www.youtube.com/watch?v=1JlgkVj3bU8

Do tego na stronie wersja Famicom jest opisana jako "in stock", czyli prawdopodobnie partia kartridży została natłuczona na sprzedaż.
Na itch.io jest post że Famicomowa wesja została wydana: https://firstpressgames.itch.io/blazing-rangers/devlog/285056/the-famicom-cartridge-release-is-here

Tyle że nie ma ŻADNEGO filmiku na YT z gameplayu.

Odp: Blazing Rangers / Honō no Rangerman [Karu_gamo]
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 22, 2022, 21:35:10 »
Na YT wygląda mi to na jakiś ban na publikowanie filmów z pełnej wersji gry. Dobre wieści: dosłownie na dniach (20 lipiec) w sieć wypłynął dump pełnej wersji japońskiej, pobrałem (i pograłem) sobie testowo i jest to legitna pełna wersja.

Na pewno nie dam 55 euro plus wysyłka za fizyczną kopię; dalej liczę na jakiś cyfrowy download za plus-minus 10 euro coby jednak wesprzeć finansowo za wykonaną robotę, może po tym wycieku pełnej wersji się zdecydują...


*

Offline Mcin

  • ***
  • 813
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: Blazing Rangers / Honō no Rangerman [Karu_gamo]
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 24, 2022, 13:14:29 »
Załącznik?