SuperNintendo/SNES/SuperFamicom

*

Roben

Odp: SuperNintendo/SNES/SuperFamicom
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 30, 2018, 00:20:13 »
Mam pytanie bo kiedyś o to pytałem, czy był jakiś oficjalny dystrybutor SNESa na polski rynek czy snesa mieli ci co mieli wujka ojca madke w rajchu i ściagali do cebulandii?

Moja przygoda ze snesem tak na prawde to zaczeła sie na emulatorach, i tak jak uważam nadal i zdania nie zmienię, najlepsze co ta konsola doznała to Megaman X, X2 i X3, to są pierdolone arcydzieła, nie wliczajac castlevanii.

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: SuperNintendo/SNES/SuperFamicom
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 29, 2018, 08:58:17 »

Wczoraj z półtorej godziny pograłem i to jest coś pięknego, totalne poczucie prędkości!

*

Offline sdm

  • **
  • 182
Odp: SuperNintendo/SNES/SuperFamicom
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 27, 2024, 15:48:14 »
Cudowna maszyna :) Kiedyś miałem w zestawie GameDoctor SF6 czyli copierem. Pamiętam za ile opylona była na Allegro - 299zł w zestawie z prawie nowym SNES  ;D



Pierwszą styczność miałem gdzieś w drugiej połowie lat 90 - miałem pożyczaną od kolegi, który miał rodzinę w Niemczech - wcześniej tylko jakieś zazdrosne zerkanie na artykuły w gazetach ;)

Masę najlepszych JRPG pokończyłem na konsoli, a nawet takie, które nie były dostępne poza Japonią bo gdy tylko pojawiły się translacje ENG to już miałem możliwość odpalania tych ROM'ów na konsoli.

Grafika i Muzyka do dziś zestarzała się świetnie!

*

Offline Preki

  • **
  • 431
Odp: SuperNintendo/SNES/SuperFamicom
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 27, 2024, 17:03:26 »
Za pomocą takiego oto wynalazku można było pograć także w pirackie homebrewy, z czego niewątpliwie "najsłynniejszym" jest gra-prowokacja, a mianowicie Hong Kong '97.