Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 02, 2018, 00:16:52 »
(...) ciekawą opcją byłoby rozdzielenie pracy na kilka chętnych osób(...)

Moja propozycja jest taka, aby w pierwszej kolejności w ten projekt weszły osoby, które popełniły jedną z poprzednich wideorelacji. Będzie to wówczas swego rodzaju przypieczętowanie wszystkich 10 lat przez wszystkie osoby, które brały udział w sklejaniu materiałów (oczywiście bez negowania tudzież wykluczania innych/nowych chętnych). Co Wy na...to (onz bodajże)?

Ja naturalnie zgłaszam się grzecznie do współudziału, lecz z uwagi na brak pomysłów to bardzo proszę aby Krisuroku wydzielił mi jakiś (nie)logicznie przyczynowo-skutkowy kawałek materiału, którym się zajmę. Z góry jednak uczciwie oświadczam, że więcej niż 720p mój stary grzyb nie wypluje, wobec czego przepraszam, jeśli popsuję całokształt 8)

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 04, 2018, 23:18:55 »
Super MWK. Coś Ci wybiorę w wolnej chwili XD
Ogółem to Twój pomysł jest zacny, ciekawi mnie w ilu procentach zdołamy go zrealizować :)
Nie w tym roku! XD

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #62 dnia: Grudnia 06, 2018, 21:11:18 »
Marzyłbym aby Hubert i Dziadek też weszli w ten projekt, ich wideorelacja z F#6 ma w sobie to wyjątkowe "coś".

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 17, 2019, 08:31:42 »
Słuchajcie drodzy Forumowicze, Zlotowicze, Koledzy. Ponieważ do zlotu zostało równo pół roku, trzeba to powiedzieć otwarcie - nie zdążymy zlepić relacji w sposób, o którym pisał Krisuroku. W chwili obecnej pozostaje jedynie szansa, aby jedna osoba zaangażowała się w projekt całkowicie. No bo im więcej ludzi, tym więcej zależności między nimi, a tym samym więcej straconego czasu przez niedomówienia.

Jeżeli chcemy znowu oglądać relację na boazerii, ktoś z nas musi wyjść przed szereg i poświęcić parę miesięcy na przygotowanie dla nas tej przyjemności. Pół roku to taki odpowiedni jeszcze czas - nie jest jeszcze absolutnie za późno, a powoli zaczyna się motywująca gorączka przygotowań kolejnego zlotu. Ja sam zaczynałem zawsze działania właśnie w tym okresie roku.

Czy znajdzie się ktoś chętny? Jeżeli nie - nie obejrzymy w tym roku wspólnie filmu, co wg mnie byłoby dużą stratą dla fCON11.

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 17, 2019, 09:30:17 »
Nie chciałem tego pisać wcześniej, aby nie gasić zapału (?), ale od początku wiedziałem, że pomysł Krisa nie wypali. To tak jak w korporacjach - im więcej osób nad czymś pracuje, tym ciężej coś ostatecznie z tego ulepić.


Również mam nadzieję, że ktoś się podejmie sklecenia relacji. Ostatecznie może być bez "bajerów" graficznych, po prostu pozlepiać co ciekawe urywki, aby wyszła jakaś godzinka wspomnień.


Ja niestety nie mogę się tego podjąć, bo po pierwsze nie mam na to czasu, a po drugie lepienie filmów z nie swoich ujęć to dla mnie katorga.




Mogę ewentualnie się zastanowić nad przygotowaniem relacji z F#11, ale to już podczas zlotu musiał bym latać ze swoją kamerą i mieć pomysł dużo wcześniej jak poprowadzę tą relację od początku do końca.
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 17, 2019, 21:04:19 »
Jak ja właśnie dzisiaj odebrałem ContraBandycki SSD od Krisa z 226GB materiału do roboty :'(

Nie zostawiajcie mnie z tym Pany, bo ja nawet grzyba nie mam, który mi część tych filmików pociągnie!
(serio, te pliki, które są FullHD i mają ponad 30fps to mi palą procesor, haha)

Ja wyjmę sobie tyle materiału ile będę w stanie obrobić - przypuśćmy, że skoncentruję się na gruzie tylko - z naciskiem na to, co mój komp będzie w stanie w ogóle zjeś.

DAF, podesłałbym Ci niebawem dysk jezeli myślisz, że nadal dasz radę zrobić to intro/outro?
Krzychu, ja wiem, że to i tak nadużycie (robiłeś w sumie dwie wideorelacje pod rząd), ale czy oprócz sklejenia konkursów, byłbyś w stanie te rendery ode mnie i od Pawła jakoś wcielić do reszty w całość?

Może ktoś się jeszcze zdecyduje aby pomóc?

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 17, 2019, 23:26:01 »
Mogę spróbować coś pozlepiać. Poróbcie co możecie a ja postaram się to jakoś do kupy zebrać plus w napływie jakiejś weny może uda mi się dołożyć jeszcze od siebie kilka rzeczy. Zobaczymy.
Nie w tym roku! XD

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 18, 2019, 07:29:08 »
Cytuj
DAF, podesłałbym Ci niebawem dysk jezeli myślisz, że nadal dasz radę zrobić to intro/outro?
Jasne, jestem jak najbardziej chętny.

*

Roben

Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #68 dnia: Stycznia 18, 2019, 20:25:30 »
Jako że Tomek już pisał mi na messenger, ja niestety ze swoim trybem życia/kraniarza nie mogę znaleźć wolnej chwili, dlatego niestety nie dam rady pomóc w montażu relacji  :-\

*

Offline Liseq

  • **
  • 230
  • Amarena
    • Nowy kanał
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 18, 2019, 23:01:27 »
Moje umiejętności, etc są niestety nie na najwyższym poziomie, lecz jesli tylko bede mogl jakos pomóc, piszcie do mnie śmialo na pw. Jakoś sie dogadamy ;)
Tylko tak w przedbiegach uprzedze, iż jeszcze styczen, luty moge cos pokminic, potem musze zdać maturę i ew od maja jestem 100% wolny.


(Ps. Nie wiem czy tylko u mnie, ale gdy pisze na telefonie to autokorekta za cholerę nie chce czasem lapac i wariuje. Jakis blad czy cos :v )
Czasami doceniamy niektóre rzeczy dopiero gdy staną się wspomnieniami.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 24, 2019, 22:38:19 »
Ja ponawiam odezwę w stronę Śląska, Roben&Robi, myślę, że ta relacja jest idealna do zaangażowania się przez Was. Jeśli nie z podziałem prac na obu, to w duecie - narobiliście gruzu co nie miara, jesteście częścią najstarszych ze starych działaczy sekty, zadziałajcie nad tym razem. Nawet w ten sposób, abyście oglądali i wymyślali te relacje wspólnie, a Robi aby ją montował

Wiem, że proszę o wiele - ale myślę że w najgorszym wypadku dacie radę chociaż kawałek relacji udziubać!

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka


*

Offline robi

  • *
  • 80
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 25, 2019, 02:08:48 »
No ja wchodze na luzaczku, tylko nie wiem jeszcze czy się zmieścimy razem na kranie, bo Roben coś pierdolisy o braku wolnego czasu,a u janiaka za sklepem to pite jest co nie 
''co do tygodnia to polecam w granicach 500-600 zł na zlot zabrać.''

*

Roben

Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 25, 2019, 04:51:45 »
Cytuj
Roben coś pierdolisy o braku wolnego czasu,a u janiaka za sklepem to pite jest co nie
Tak tak, tylko enjoy Wrocław i robota na saezie. W ltym jak będą zmiany po 8h to podziałamy, dam znać co i jak.

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #73 dnia: Marca 17, 2019, 23:00:08 »
Ja swoją część wyłyżeczkowałem, przekopałem się przez prawie cały materiał zlotowy, poukładałem i dysk z materiałami jest obecnie u dafa. Jest jeszcze kilka rzeczy do zrobienia, pomijając to, co nie byłem w stanie ruszyć, a raczej mój grzyb, to głównie turnieje i konkursy. Wszystko jest w logu na dysku.
Wiem, że Krisu też coś tam dzielnie dłubie w tym temacie, ale może już Chłop niech jednak nie robi trzeci raz z rzędu całej wideorelacji tylko niech będzie to prawdziwa kooperacja.

Zatem - czy są jeszcze jacyś chętni i skonkretyzowani aby pomóc coś porobić w temacie? ale tak na serio serio.

Jest jeszcze czas, Krzychu, napisz ile potrzebujesz aby to potem tylko posklejać z kawałków od ludzików i wyrenderować (bez efektów i pierdolenia)?

*

Roben

Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #74 dnia: Marca 17, 2019, 23:18:41 »
Właśnie miałem zamiar sie pytac o materiały, bo to w koncu ja mam składać do kupy itp.